reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Ja dziś z kolei byłam na krwi. Przez pomyłkę wzięłam w sklepie Alab hcg total zamiast b-hcg. 🤦‍♀️ Z kolei na wyniku jest b-hcg, nie wiem czy to jest ok, pierwszy raz robiłam u nich badanie. Czuje, że za nisko jest, mimo że w widełkach, ale już mam strach przed tym żeby iść po 48h. Niby nie mam na to żadnego wpływu, nic nie zrobię jeśli przyrost będzie zły, ale ja się "lubię" zadręczać niestety...
Aplikacja pokazuję mi 5+1, ostatnia @ była 3.05, owu wydaje mi się że jakoś 19-20 bo widziałam płodny śluz.
Rany, to moja pierwsza ciąża i czuje się jak dziecko we mgle 😭😭😭
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-06-06-16-20-29-945_com.adobe.reader~2.jpg
    Screenshot_2021-06-06-16-20-29-945_com.adobe.reader~2.jpg
    49,2 KB · Wyświetleń: 105
jeśli nie monitorowałaś owulacji to nie możesz mieć pewności, czy ta się nie przesunęła
także sprawdz przyrost po 48h i wtedy zobaczysz, możesz mieć po prostu młodszą ciążę niż to wynika z ostatniej miesiączki
Ja dziś z kolei byłam na krwi. Przez pomyłkę wzięłam w sklepie Alab hcg total zamiast b-hcg. [emoji2356] Z kolei na wyniku jest b-hcg, nie wiem czy to jest ok, pierwszy raz robiłam u nich badanie. Czuje, że za nisko jest, mimo że w widełkach, ale już mam strach przed tym żeby iść po 48h. Niby nie mam na to żadnego wpływu, nic nie zrobię jeśli przyrost będzie zły, ale ja się "lubię" zadręczać niestety...
Aplikacja pokazuję mi 5+1, ostatnia @ była 3.05, owu wydaje mi się że jakoś 19-20 bo widziałam płodny śluz.
Rany, to moja pierwsza ciąża i czuje się jak dziecko we mgle [emoji24][emoji24][emoji24]

swoją drogą twoje laboratorium ma zupełnie inne normy niż moje, u mnie 4tydz był do bety 426
 
jeśli nie monitorowałaś owulacji to nie możesz mieć pewności, czy ta się nie przesunęła
także sprawdz przyrost po 48h i wtedy zobaczysz, możesz mieć po prostu młodszą ciążę niż to wynika z ostatniej miesiączki

swoją drogą twoje laboratorium ma zupełnie inne normy niż moje, u mnie 4tydz był do bety 426
Hm, masz rację, faktycznie nie jestem w stanie stwierdzić kiedy konkretnie była owu, mogę podejrzewać. Pójdę we wtorek na powtórkę, nie ma co się zadręczać na zaś. Dziękuję ❤️
 
Bardzo mi przykro 😔
Jak straciłam swoją pierwszą ciążę w 11tc. To tłumaczyłam sobie że organizm wie co robi i że pewnie chore by było dziecko i by nie miało szans na normalne zycie.
Mówiłam sobie że dziecko poprostu zmieniło termin przyjścia na świat. 😔
Ja również druga ciążę straciłam w 11 Tc. I jestem "wdzięczna" mojemu organizmowi, bo zrobił to co najlepsze w tych okolicznościach.. Z tą myślą było i jest mi najlepiej..
Obecnie 3 ciąża, jeżeli tutaj też się nie uda to odpuszczam i zaczynam wygodne życie z Córką 9 letnią i Mężem bez pieluch ;)
Pierwsza wizyta u Gina 14 czerwca, zobaczymy...
 
reklama
Mąż też mi tak tłumaczy... Matka natura wie co robi.

Jakis tydzień po terminie
Kochana.. głowa do góry! To podobno normalne, poronień mamy kilka nawet w życiu, ale nie robiąc testu od razu, po prostu myślimy że się spóźniła miesiączka.
Będzie dobrze tylko chwilkę później !!!
 
Do góry