reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Można coś z apteki na ból gardła? Typu cholinex, neo angin? Czy wykluczone? 🙄 drapie póki co umiarkowanie ale coś czuje ze się rozwinie 🙈
 
reklama
Można coś z apteki na ból gardła? Typu cholinex, neo angin? Czy wykluczone? 🙄 drapie póki co umiarkowanie ale coś czuje ze się rozwinie 🙈
Zawsze płucze solą. Żadnych tabletek W ciazy też. I spokojnie Pomaga:) . Albo propoliski jak pamiętam z polskiej apteki czy jest seria dla ciezarnych tylko nazey nie pamiętam
 
Ostatnia edycja:
Można coś z apteki na ból gardła? Typu cholinex, neo angin? Czy wykluczone? 🙄 drapie póki co umiarkowanie ale coś czuje ze się rozwinie 🙈
Fiorda jak coś 💪 mi pomogło . Szałwię i rumianek sobie zaparz i płulaj gardełko . Ewentualnie woda z solą albo z wodą utlenioną. To takie naturalne sposoby które napewno pomogą 💪
 
ja od rana wyjęta z życia... po samejwodzie wymiotowałam, boję się cokolwiek zjeść bo ciągle mi niedobrze, a bardzo ale to bardzo nie lubię, a wręcz boję się wymiotów... już nie wiem co zrobić żeby sobie pomóc
oj nie wiem jak pomóc, jna kazdego co innego działa, mnie tez dzisiaj troszkę muli, ale tylko troszkę i nie wiem czy to ciążą czy mój żołądek. A może spróbuj odgazowanej coli, lub jakiegoś biszkopta. koleżance pomagało jak żuła gumę albo miała holsa tego super strong.
Można coś z apteki na ból gardła? Typu cholinex, neo angin? Czy wykluczone? 🙄 drapie póki co umiarkowanie ale coś czuje ze się rozwinie 🙈
na pewno można tantum verde i płukanki do dardła, w aptece Ci doradza bo są jakieś specjalne leki dla ciężarnych tez na przeziębienia.
 
Hej kochane. Nie mam czasu Was podczytywać a jak wejdę to nie nadrobię tylu stron😲
Dzis mam wizytę na 16.20. Zaczynam się stresować i ciekwe czy będzie już serduszko. Dzis 7+1. Z dnia na dzień jest mi coraz bardziej niedobrze. Ale jeszcze nie wymiotowałam bo jakoś się powstrzymałam. Trzymajcie kciuki. Dam znac wieczorem co tam słychać u mojej kropki😊
 
Ja też nie lubie wymiotów. Zawsze płaczę. Póki co nic a nic ale ja dopiero 4+3
Ja dziś swoje pierwsze zaliczyłam.. w dodatku w pracy ( dzieki Bogu, że dziś w firmie jestem praktycznie sama) 4+5 dziś.
jak rozwiązać ta kwestie? Nie wyobrażam sobie latać do łazienki ciągle, szczególnie ze mamy jedną na piętro na 20 osób 😩
Masakra jakś
 
Hej kochane. Nie mam czasu Was podczytywać a jak wejdę to nie nadrobię tylu stron😲
Dzis mam wizytę na 16.20. Zaczynam się stresować i ciekwe czy będzie już serduszko. Dzis 7+1. Z dnia na dzień jest mi coraz bardziej niedobrze. Ale jeszcze nie wymiotowałam bo jakoś się powstrzymałam. Trzymajcie kciuki. Dam znac wieczorem co tam słychać u mojej kropki😊
Będziemy czekać na wieści 🙂✊
Ja dziś swoje pierwsze zaliczyłam.. w dodatku w pracy ( dzieki Bogu, że dziś w firmie jestem praktycznie sama) 4+5 dziś.
jak rozwiązać ta kwestie? Nie wyobrażam sobie latać do łazienki ciągle, szczególnie ze mamy jedną na piętro na 20 osób 😩
Masakra jakś
Kurcze, szybko się Wam te wymioty zaczynają 😞 nie zazdroszczę...
 
reklama
Do góry