reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Już widzę, że amazon 😊 mi się ten podoba.
Oo tez świetny! Jaka cena? A ju widzę 😆Wlasnie patrzyłam bo zapomniałam kompletnie o argos


A zobacz too. Mozliwe ze zas nie bedzie nas w pl ( glupia kwarantanna po powrocie tu) wiec w sumie chce cos do ciaglej zabawy na dworku przez lato
 
Jestem po wizycie, widać było sam pęcherzyk wielkości około 0.5 cm , mam pojawić się na wizycie 06.07 i będziemy patrzeć dalej
No to podobnie jak ja na mojej wizycie we wtorek. Sam pęcherzyk 6,1mm a byłam ok 5+3 (nie wiek dokładnie bo cykl miałam nieregularny). Ja idę na kolejną wizytę 28.06 ale już się jakieś dziwne czarne myśli pojawiają 🙄 już nawet założyłam wątek z pytaniem o wielkość pęcherzyka bo martwię się że ten mój jakiś mały 🙈
 
No to podobnie jak ja na mojej wizycie we wtorek. Sam pęcherzyk 6,1mm a byłam ok 5+3 (nie wiek dokładnie bo cykl miałam nieregularny). Ja idę na kolejną wizytę 28.06 ale już się jakieś dziwne czarne myśli pojawiają 🙄 już nawet założyłam wątek z pytaniem o wielkość pęcherzyka bo martwię się że ten mój jakiś mały 🙈
Kochana nie schizuj 😘
Ja byłam w 5+3 i miałam pęcherzyk 6 mm dokładnie taki sam prawie jak Twój . W opisie mam wpisane ze widac zarysy pola płodowego 1 mm . Ja tam nic nie widziałam 🙈😉. W 6 +1 biło już serduszko i dzidziulek miał 4mm . Badz cierpliwa . Wiesz ze każda z nas jest inna . U jednej dziewczyny będzie serduszko w 6 tygodniu a są te które dopiero zobaczą w 7 i czasem później . Nie masz powodów do zmartwień ❤️ . Za 10 dni zobaczysz serce jak dzwon 💪❤️
 
reklama
ja od rana wyjęta z życia... po samejwodzie wymiotowałam, boję się cokolwiek zjeść bo ciągle mi niedobrze, a bardzo ale to bardzo nie lubię, a wręcz boję się wymiotów... już nie wiem co zrobić żeby sobie pomóc
 
Do góry