reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Bleeeeh 🤢 nienawidzę pająków. A był czas że bardzo często mi się śniły. Całe stada, wielkich włochatych potworów 🙈🙈🙈
Ja za to dzisiaj już drugi raz miałam sen o poronieniu 😞 ostatnio śniło mi się że usiadlam na toaletę i dosłownie wszystko ze mnie wyleciało za jednym razem, a dzisiaj że po wizycie w WC przy podcieraniu była krew 😞 mam nadzieję że to wybryki mojej psychiki a nie żadne proroctwa 😔

Ojej 😁 to czemu tak późno umówiłaś się na wizytę? 😁 ja bym nie wytrzymała 🙈
Kochana ja już 2 razy byłam 😉
W 6+1 widziałam serduszko i dzidziusia .
Nie widze sensu chodzenia do lekarza co tydzień 😉
 
Bleeeeh 🤢 nienawidzę pająków. A był czas że bardzo często mi się śniły. Całe stada, wielkich włochatych potworów 🙈🙈🙈
Ja za to dzisiaj już drugi raz miałam sen o poronieniu 😞 ostatnio śniło mi się że usiadlam na toaletę i dosłownie wszystko ze mnie wyleciało za jednym razem, a dzisiaj że po wizycie w WC przy podcieraniu była krew 😞 mam nadzieję że to wybryki mojej psychiki a nie żadne proroctwa 😔

Ojej 😁 to czemu tak późno umówiłaś się na wizytę? 😁 ja bym nie wytrzymała 🙈
Mówi się że sny się tłumaczy na odwrót 😉
O mamam mia ile godzin snu😳 ja zaliczylam tylko 5h i chyba dziś pojde na drzemke😵
No dzisiaj mi się udało nawet spać jednym ciągiem, bez wstawania i kręcenia się, ale dzień miałam ciężki.
Nie znoszę pająków, nawet tych najmniejszych, małe obrzydlistwa
 
reklama
Do góry