reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Uwielbiam oglądać Wasze usg ❤️ Gratuluje mamuśki 💪 mi się już cholernie dłuży a wizyta dopiero 30 czerwca 🙃
Kurcze, późno masz ta wizytę. Ja wtedy będę już po drugiej 😁 no ale ja z gatunku tych niecierpliwych. Ty pójdziesz na swoją i już będzie ładny zarys mini człowieczka 😁 bi strzelam że to będzie jakoś 7-8tydzien?
 
reklama
Ja pikole... Jestem po pierwszym pomiarze. Zmarnowałam trzy paski testowe 🤦‍♀️ patrzcie na te pokute palce 🙈 za mało krwi mi wylatywało... Już zwiększyłam głębokość ukłucia na maksa a i tak ta kropelka taka mini mini 🙄 no ale cukier po tostach ładny, czyli mogę sobie pozwalać 😂
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-06-15-21-03-27-976_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2021-06-15-21-03-27-976_com.whatsapp.jpg
    140,8 KB · Wyświetleń: 69
Ja pikole... Jestem po pierwszym pomiarze. Zmarnowałam trzy paski testowe 🤦‍♀️ patrzcie na te pokute palce 🙈 za mało krwi mi wylatywało... Już zwiększyłam głębokość ukłucia na maksa a i tak ta kropelka taka mini mini 🙄 no ale cukier po tostach ładny, czyli mogę sobie pozwalać 😂
o rety, biedna 😒

Patrzcie, znalazłam metodę na przewidywanie płci 😂 wiem ze niepotwierdzona itd. ale pobawić się można a akurat się sprawdzi 😅

Z tego wychodzi mi ze jednak chłopak 😅
 

Załączniki

  • IMG_6201.jpg
    IMG_6201.jpg
    55,3 KB · Wyświetleń: 70
Jeśli chodzi o objawy to mam wrażenie że u mnie to falami 😂 raz mnie boli podbrzusze, a później nie boli i mogłabym biegać. Dziś mnie bolały plecy ale w zasadzie już nie bolą. Stałym objawem są bolące i nabrzmiałe piersi i to tak mocno dość bolą. Boli mnie czasem w plecach ale tak po bokach. Ale z synem w ciąży oprócz braku miesiączki i rzyganka nie było mi nic, a ciąża była książkowa.
 
Ja pikole... Jestem po pierwszym pomiarze. Zmarnowałam trzy paski testowe 🤦‍♀️ patrzcie na te pokute palce 🙈 za mało krwi mi wylatywało... Już zwiększyłam głębokość ukłucia na maksa a i tak ta kropelka taka mini mini 🙄 no ale cukier po tostach ładny, czyli mogę sobie pozwalać 😂
Pij dużo wody przed ukłuciem- ja mam spory problem z pobieraniem krwi, bo mam bardzo głęboko żyły i czasem mam pobieraną krew z palca 😎 zawsze panie mówią mi, żebym ogrzała ręce pod ciepłą wodą i przed pobieraniem piła dużo wody i wtedy krew tryska dosłownie z palca 🤣
 
Ja pikole... Jestem po pierwszym pomiarze. Zmarnowałam trzy paski testowe 🤦‍♀️ patrzcie na te pokute palce 🙈 za mało krwi mi wylatywało... Już zwiększyłam głębokość ukłucia na maksa a i tak ta kropelka taka mini mini 🙄 no ale cukier po tostach ładny, czyli mogę sobie pozwalać 😂
Hihi. Musisz dobrze rozgrzac paluszka. Najlepiej masowac czy tez w ciepłej wodzie przed potrzymać 😆
 
Jeśli chodzi o objawy to mam wrażenie że u mnie to falami 😂 raz mnie boli podbrzusze, a później nie boli i mogłabym biegać. Dziś mnie bolały plecy ale w zasadzie już nie bolą. Stałym objawem są bolące i nabrzmiałe piersi i to tak mocno dość bolą. Boli mnie czasem w plecach ale tak po bokach. Ale z synem w ciąży oprócz braku miesiączki i rzyganka nie było mi nic, a ciąża była książkowa.
Ta ciąża tez bedzie książkowa 😆
 
reklama
Do góry