reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Fajny przywilej 😊
O super to piękny widok 😊 będzie wszystko dobrze a duży ten krwiak?
O kurcze bo to będziesz miała urwanie głowy 😊 mój mam nadzieję że będzie robił tylko pierwsze zmiany 😊
Zobaczysz jakie będą emocje jak będziemy rodzić ja każdy poród przeżywałam jakbym to ja rodziła 😂
Krwiak wielkości pęcherzyka. Mam nadzieję, że będzie ok.

Ja byłam u dwóch różnych lekarzy i każdy inne podejście. Dosłownie do wszystkiego, łącznie z seksem 😉
Jeden każe leżeć, brac leki, pilnować tarczycę i diete i prawie nic nie robić, drugi ograniczyć leki do minimum i normalnie funkcjonować 🙈 takze mam nie lada orzech do zgryzienia.

Dobrej nocy wszystkim! :)
 
Milych snów. Ja chodze spac po 24..wczoraj o 2 w nocy zerwalam sie na równe nogi i wybiegłam z pokoju myśląc ze na ścianie jest wielgachny jak reka pająk😆
Mam nadzieje ze dziś pośpie normalnie i chociaz do 7 a nie 6🥴
 
Witam dziewczynki,
Jej uśpiłam się wczoraj o 19 i zaspałam dzisiaj na 7 rano do pracy, dobrze że córka się sama ogarnęła do spania bo mąż późno wrócił.
 
reklama
Milych snów. Ja chodze spac po 24..wczoraj o 2 w nocy zerwalam sie na równe nogi i wybiegłam z pokoju myśląc ze na ścianie jest wielgachny jak reka pająk😆
Mam nadzieje ze dziś pośpie normalnie i chociaz do 7 a nie 6🥴
Bleeeeh 🤢 nienawidzę pająków. A był czas że bardzo często mi się śniły. Całe stada, wielkich włochatych potworów 🙈🙈🙈
Ja za to dzisiaj już drugi raz miałam sen o poronieniu 😞 ostatnio śniło mi się że usiadlam na toaletę i dosłownie wszystko ze mnie wyleciało za jednym razem, a dzisiaj że po wizycie w WC przy podcieraniu była krew 😞 mam nadzieję że to wybryki mojej psychiki a nie żadne proroctwa 😔
Dziś zaczynam 8 tydzień 😍.
Dokładnie (7+0)😍
Ojej 😁 to czemu tak późno umówiłaś się na wizytę? 😁 ja bym nie wytrzymała 🙈
 
Do góry