reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Jestem niezadowolona. Wizytę u lekarza mam w piątek a następną dopiero 5.07. Chciałam się umówić w 6 tygodniu żeby zobaczyć serduszko bo dopiero wtedy poczuje się spokojna. Niestety akurat w 6tc mój ginekolog ma urlop. W piątek będzie skończony 5tydzień i 2dni więc zakładam że serduszka jeszcze nie zobaczę :frown: natomiast 5.07 będę w skończonym 7tyg. Pewnie już będzie widać ale uważam że powinnam badania zrobić wcześniej ze względu na moje zdrowie. No nic mam przynajmniej cokolwiek będzie widać.
 
reklama
Ja pikole... Jestem po pierwszym pomiarze. Zmarnowałam trzy paski testowe 🤦‍♀️ patrzcie na te pokute palce 🙈 za mało krwi mi wylatywało... Już zwiększyłam głębokość ukłucia na maksa a i tak ta kropelka taka mini mini 🙄 no ale cukier po tostach ładny, czyli mogę sobie pozwalać 😂
Ostatnio 6 razy się wkłuwałam, zanim wyszła wystarczająca kropelka! A byłam po herbacie i połowie małej butelki wody. Ja po klopsach na obiad, z buraczkami i ziemniakami miałam 114 cukier po 1h! A diabetolog mówiła, że buraczków W OGÓLE MAM NIE JEŚĆ.
Także, mam nadzieję, że będzie ok. Tylko na czco mam ponad 100 zawsze ;( A po kolacji 95 ostatnio..

Zakazała też erytrolu (nie podwyższa poziomu cukru) i żadnych słodyczy! Ale wczoraj miałam taką chcicę na słodkie, że myślałam, że się .... I co ? Przez najblższe 8 miesięcy bez cukru? Nie rozumiem jej.. A co Ci radzili?
 
Jestem niezadowolona. Wizytę u lekarza mam w piątek a następną dopiero 5.07. Chciałam się umówić w 6 tygodniu żeby zobaczyć serduszko bo dopiero wtedy poczuje się spokojna. Niestety akurat w 6tc mój ginekolog ma urlop. W piątek będzie skończony 5tydzień i 2dni więc zakładam że serduszka jeszcze nie zobaczę :frown: natomiast 5.07 będę w skończonym 7tyg. Pewnie już będzie widać ale uważam że powinnam badania zrobić wcześniej ze względu na moje zdrowie. No nic mam przynajmniej cokolwiek będzie widać.
Jak ma Cię to dręczyć to w międzyczasie zawsze możesz isc na pierwsza wizytę do innego gin a na tą drugą już do swojego 💪
 
Jestem niezadowolona. Wizytę u lekarza mam w piątek a następną dopiero 5.07. Chciałam się umówić w 6 tygodniu żeby zobaczyć serduszko bo dopiero wtedy poczuje się spokojna. Niestety akurat w 6tc mój ginekolog ma urlop. W piątek będzie skończony 5tydzień i 2dni więc zakładam że serduszka jeszcze nie zobaczę :frown: natomiast 5.07 będę w skończonym 7tyg. Pewnie już będzie widać ale uważam że powinnam badania zrobić wcześniej ze względu na moje zdrowie. No nic mam przynajmniej cokolwiek będzie widać.
a nie możesz na jedna wizytę do kogoś innego się umówić, powiesz że bardzo Ci zależy.
 
Bleeeeh 🤢 nienawidzę pająków. A był czas że bardzo często mi się śniły. Całe stada, wielkich włochatych potworów 🙈🙈🙈
Ja za to dzisiaj już drugi raz miałam sen o poronieniu 😞 ostatnio śniło mi się że usiadlam na toaletę i dosłownie wszystko ze mnie wyleciało za jednym razem, a dzisiaj że po wizycie w WC przy podcieraniu była krew 😞 mam nadzieję że to wybryki mojej psychiki a nie żadne proroctwa 😔

Ojej 😁 to czemu tak późno umówiłaś się na wizytę? 😁 ja bym nie wytrzymała 🙈
To tylko nasza psychika przetwarza to o czym ciągle myślimy :) także nie myśl o tym
Ja idę 28.06 u mnie to będzie 5+5. Będzie już serce?
Nastaw sie kochana ze nie. Zdecydowanie za wcześnie chyba ze ciąża okaze sie starsza :)
Ja kochana byłam 5+4 i serduszka nie miałam za to idę jutro będzie 6+4 powinno już widać 🙂
Z córeczka jak bylam w ciazy to akurat będąc w pl na wakacjach skoczyłam do gina i bylo serduszko wlasnie w 6+4❤️

Ogarnęłam wszystko i teraz odpoczywam. Zrobię dzis naleśniki z serem bo mam jeszcze obiad z wczoraj także troche laby przed pracą i szukam dla tego mojego gada jakies maty z ulicami bo maniak samochodowy widze i jeździ po wszystkim. Nawet po mnie 🤣🤣🤣

Mam nadzieje ze sie dobrze czujecie :)
Mi dzis zas burczy tam na dole 🤣 to jakos inaczej jak w jelitach i tego sobie w poprzedniej ciazy nie przypominam haha
 
cześć wszystkim, znowu witam się późno [emoji85]

nie mogłam dobrze spać i wstałam baaardzo późno
co do snów to powiem wam, że ciągle mnie prześladuje ten pasztet [emoji1787] myślałam, że już mi przeszła ochota, ale dzis śniło mi się, że znalazłam w sklepie, jaka byłam szczęśliwa [emoji15][emoji1]

a dziś mam w planach zrobić powidła śliwkowe, ale najpierw muszę wyjść i te śliwki kupić [emoji2296] dżemy tutaj są dla mnie okropne, nie ma takich jak w Polsce, zrobiłabym truskawkowy, ale po truskawkach wyszło mi ostatnio uczulenie

miłego dnia dla was [emoji4]
 
cześć wszystkim, znowu witam się późno [emoji85]

nie mogłam dobrze spać i wstałam baaardzo późno
co do snów to powiem wam, że ciągle mnie prześladuje ten pasztet [emoji1787] myślałam, że już mi przeszła ochota, ale dzis śniło mi się, że znalazłam w sklepie, jaka byłam szczęśliwa [emoji15][emoji1]

a dziś mam w planach zrobić powidła śliwkowe, ale najpierw muszę wyjść i te śliwki kupić [emoji2296] dżemy tutaj są dla mnie okropne, nie ma takich jak w Polsce, zrobiłabym truskawkowy, ale po truskawkach wyszło mi ostatnio uczulenie

miłego dnia dla was [emoji4]
ja pasztet przeważnie robię jak zostaje mi mięso i warzywa z rosołu, dodaje jajko i bułkę, doprawiam i do piekarnika, mniam :)
 
cześć wszystkim, znowu witam się późno [emoji85]

nie mogłam dobrze spać i wstałam baaardzo późno
co do snów to powiem wam, że ciągle mnie prześladuje ten pasztet [emoji1787] myślałam, że już mi przeszła ochota, ale dzis śniło mi się, że znalazłam w sklepie, jaka byłam szczęśliwa [emoji15][emoji1]

a dziś mam w planach zrobić powidła śliwkowe, ale najpierw muszę wyjść i te śliwki kupić [emoji2296] dżemy tutaj są dla mnie okropne, nie ma takich jak w Polsce, zrobiłabym truskawkowy, ale po truskawkach wyszło mi ostatnio uczulenie

miłego dnia dla was [emoji4]
Ja dziś robię kompot z truskawek i dżem truskawkowy. Promocja była a sklepie i kupiłam 10kg 😂 korzystam puki moje dziecko śpi bo później będzie ciężko bo to taka mała przylepa jest 😂
 
reklama
Wlasnie. Mialam pisac ten przepis na pasztet wiec Ja robie różnie.. tez z warzyw z rosolku i miesa. Plus kg miesa wolowego i wieprzowego. Duza paczka pieczarek i ze 3 jaja . Galka muszkatalowa sol pieprz. Smazona cebulka. Jeśli jest za suche to dodaje troche rosolku a jesli za mokre bulki tartej i do piekarnika na 1h w 180 badz troszke dłużej ( widze jak sie zarumienia) . Pakuje w male pojemniki i posypuje bułka tarta oczywiscie przed pieczeniem. Marchewke np kroje w kosteczke ale czasem miele wszystko. I mozna dac jajo do srodka. Badz np pomidorka na wierzch

I miele ze 3 razy
 
Do góry