reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
@tabitha oczywiście, ze można...witaj. Dziękuje za życzenia zdrowia [emoji6] trochę nas tu mało, bo w większości piszemy już na wątku zamkniętym, ale chętnie przyjmujemy "nowe", kolejne mamusie lutowe [emoji16]...No i gratuluje dzieciątka...ja tez oczekuje trzeciego, a dokładniej jeśli się potwierdzi w czwartek na polowkowym to trzeciej Córci [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witajcie
Wiem że trochę późno ale można jeszcze dołączyć? Termin mam na 23 lutego.To już będzie nasze trzecie dzieciątko.
Witaj tabitha. Gratulacje. Napisz nam coś więcej o sobie. Myśle, że jeśli czytałas choć z grubsza nasze posty to już o większości z nas sporo wiesz[emoji6] trochę się rozpisywalysmy i popaplalysmy o tym i o owym[emoji12]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@tabitha oczywiście, ze można...witaj. Dziękuje za życzenia zdrowia [emoji6] trochę nas tu mało, bo w większości piszemy już na wątku zamkniętym, ale chętnie przyjmujemy "nowe", kolejne mamusie lutowe [emoji16]...No i gratuluje dzieciątka...ja tez oczekuje trzeciego, a dokładniej jeśli się potwierdzi w czwartek na polowkowym to trzeciej Córci [emoji6]

Trzecia córka zazdroszczę. Właśnie zauważyłam że coś tu cicho wiec jeśli przyjmujecie nowe ba wz to ja chętnie. Fajnie tak wspólnie ciążę przechodzić
 
Ostatnia edycja:
Witaj tabitha. Gratulacje. Napisz nam coś więcej o sobie. Myśle, że jeśli czytałas choć z grubsza nasze posty to już o większości z nas sporo wiesz[emoji6] trochę się rozpisywalysmy i popaplalysmy o tym i o owym[emoji12]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Z początku owszem podczytywałam was. Później jakoś czasu nie miałam, a teraz gdy postanowiłam dołączyć to większość z was uciekła:-D
 
reklama
Hej wszystkim :) a u mnie nowe "atrakcje". Od wczoraj swędzi mnie brzuch (pomimo,że smaruję go biooilem więc nie powinna być skóra w tym miejscu przesuszona) i bardzo się staram nie drapać bo zostają mi czerwone kropeczki a dziś żebym się nie nudziła doszła do tego zgaga...także fajnie jest ale póki co wszystko jest do zniesienia. Czytając posty @tabitha uświadomiłam sobie,że i ja nic o sobie nie wspomniałam więc już to naprawiam. Mam na imię Ewelina, mam 27 lat i pochodzę z okolic Krakowa. Obecnie jestem w pierwszej ciąży. Dla jednych to późno dla innych w sam raz ale ja wcześniej nie czułam się gotowa na dziecko i dopiero jak związałam się z tym właściwym i jedynym mężczyzną po jakimś czasie podjęliśmy decyzję i starania o maluszka,które trwały pół roku ale się udało i teraz nasza Zuzia jest w drodze :) A wy myślałyście już o imionach dla swoich bobasów? My się zastanawiamy nad drugim i czy w ogóle je dawać. Pozdrawiamy ja,Zuzia,swędzący brzuch i zgaga :D Miłego dnia


f2w39n730gnwn8w6.png
 
Do góry