reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Witam się i ja :-) :)
Martula padłam :D:-D
Syla piękny filmik, dzięki
Marudka najlepsze życzenia urodzinowe dla synka
Dotkass gratuluję stanowiska :biggrin2:

U mnie dziś ciężki dzień ogarnąć się totalnie nie mogę o_O w pracy naprawdę niewiele dziś zrobiłam.. Byle do końca miesiąca ;)
Idę dokończyć jescze zadanie domowe z synem, w szoku jestem ze juz sporo mają zadane..
 
reklama
A jako był z siebie zadowolony [emoji16] że nie zapomniał, że mi kupił to o co prosiłam. Jeszcze nie wyprowadziłam go z błędu, nie mam serca [emoji12]
Docen, docen. [emoji4]Jak wycierać rączki brudne po pomarańczach to tylko chusteczkami o zapachu słodkiej pomarańczy. Coś w tym jest.[emoji38]faceci...jak ich nie kochać?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny!

Mąż ma urlop wiec wykorzystuje go jak mogę [emoji6] i zalatani jesteśmy. W pon. jeździliśmy po gazowniach, elektrowniach itd., podpisywalismy umowy na przyłącza na działce, masakra z ta papierologia. Geodeta załatwia mapki, później pozwolenie budowlane i heja koparka [emoji4]. Pewnie zaczniemy dopiero na wiosnę bo biurokracja trwa strasznie długo.

Wczoraj poszliśmy na basen z młodszym, padlam po powrocie. Niby takie chlapanie, a woda tak mnie zmeczyla ze szok.

Dzisiaj skrecalismy łóżko piętrowe dla dzieci. Bardzo lubią mieć pokój razem, starsza nie chce puki co osobnego pokoju, wiec by mieli więcej miejsca maja pietrowe lozko, które można rozłożyć na dwa.

Wczoraj miałam wizytę u gin.
Wszystko ok.
Mała ma 146g. Moja gin juz tez obstawia dziewczynke, ale jeszcze na 90%.

Czuje ruchy juz na 100%. Uwielbiam to :)

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę spokojnego wieczorku! :)

28whvfxmch1wg8di.png
 
reklama
@luandzia1 hahaha, właśnie dziś piszemy o naszym "upośledzeniu pamięciowym" w ciąży

@asieek merci [emoji6]...u nas tez już zadają, nie dużo, ale drugi dzień coś do odrobienia ma...ja to się w sumie cieszę, ze tak powoli ich wdrażają po wakacjach [emoji6]

@Miś-owa ja właśnie przejrzałam szafę i komodę z Ami, 3 worki ciuchów spakowalysmy dla Emi (worki poszły na strych)

@mavika super, ze po wizycie ok...i trzymam nadal kciuki za to, by jajka się nie pojawiły [emoji12]

@NianiaOgg super, ze wizyta udana [emoji6]






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry