reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Cześć dziewczyny, u mnie ostatnie dni urlopu. Było niefajnie, bo bardzo bolał mnie brzuch, tak że nie mogłam spać. Ale jak już mieliśmy jechać do szpitala to wreszcie odpuściło. Ból był dziwny, bo bolało cały czas a nie z przerwami i choć to ewidentnie podbrzusze to miałam nadzieję, że to jednak jelita, które po duphastonie nie działają tak jak powinny. Mąż twierdzi że za dużo jem i to dlatego więc mnie teraz pilnuje i wczoraj jadłam tylko zupy... Ciekawe co waga pokaże po tych 2 tygodniach :D co do aktywności fizycznej, to mi niestety lekarz kazał ograniczyć co średnio mi się podoba :( ale może i miał rację, bo kilka dni temu bardzo dużo chodziłam (bo świetnie się czułam) i wlasnie po tym miałam gorsze dwa dni. Mąż mnie bardzo pilnuje ale mam nadzieję, że na poniedziałkowej wizycie lekarz poluzuje nieco swoje zalecenia [emoji14]

A i czuję ruchy!! Już jestem pewna, że to mój lokator. Najsmieszniej było jak mi kopnął prosto w detektor i równocześnie usłyszałam to i poczułam :D byłam w takim szoku, że aż go wyłączyłam [emoji23] o i teraz właśnie kopię, zadowolony pewnie, że na śniadanie zjadłam kanapki z miodem [emoji7]
 
@Aniutek91 Witaj w naszym gronie :)

Ja jeszcze nic nie czuję, żadnych ruchów, ale mam na to czas. A na zimę w zeszłym roku kupiłam piękny płaszcz i co najwyżej będę brzuch szalikiem owijać :D Albo pożyczę od kogoś "większego" jakąś kurtkę. Z zimą różnie bywa, może akurat trafi nam się łagodniejsza.
 
Obiecane foto moich trojaczkow.
Niestety dupiata jakosc usg
20170905_093558-585x1040.jpg
 

Załączniki

  • 20170905_093558-585x1040.jpg
    20170905_093558-585x1040.jpg
    108,7 KB · Wyświetleń: 391
Zazdroszczę wam już czucia ruchów u mnie 16 tydzień wiec jeszcze trochę czasu zanim cis poczuje. U mnie pogoda jest masakryczna od 4 dni siąpi deszcz, wyjęłam jesienna parke i spokojnie w niej jeszcze jesień pochodzę poluzuje trochę troczki, ale na zimę muszę się obejrzeć za jakimś odzieniem :) No i buty kurde jestem anty emu i ugg ale wszyscy tak zachwalają ze chyba sobie kupię w tym roku. A gdzie kupujecie spodnie? Bo u mnie to tylko h&m albo c&a a w obu sklepach nie lubię robić zakupów


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@taśka tez nie lubiłam emu itp ale jak założyłam ugg to się zakochałam...mega wygoda. Ja spodnie kupuje w Kiabi, za h&m nie przepadam, w c&a czasem coś znajdę, ale bardziej dla dziewczyn


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry