reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Zazdroszczę wam już czucia ruchów u mnie 16 tydzień wiec jeszcze trochę czasu zanim cis poczuje. U mnie pogoda jest masakryczna od 4 dni siąpi deszcz, wyjęłam jesienna parke i spokojnie w niej jeszcze jesień pochodzę poluzuje trochę troczki, ale na zimę muszę się obejrzeć za jakimś odzieniem :) No i buty kurde jestem anty emu i ugg ale wszyscy tak zachwalają ze chyba sobie kupię w tym roku. A gdzie kupujecie spodnie? Bo u mnie to tylko h&m albo c&a a w obu sklepach nie lubię robić zakupów


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja zamówiłam przez internet właśnie w c&a. Nigdzie u nas nie widziałam odzieży ciazowej. Dziś wyjdę z domu w dzinsach, które były na mnie za duże przed ciaza ale zrobiłam sobie patent przy guziku na gumkę do włosów wiec ich nie zgubienia po drodze. [emoji38]Mam kilka dłuższych bluzek wiec nikt nie odkryje w jaki sposob zapiełam spodnie. A buty emu nie moje klimaty, sportowego obuwia tez nie noszę i nie posiadam poza jednymi bordowymi trampkami, które kupiłam z sentymentu do czasow licealnych i te nosiłam za to mam niezły arsenał szpilek i przeróżnego rodzaju obcasow i obcasikow, które kocham[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja zamówiłam przez internet właśnie w c&a. Nigdzie u nas nie widziałam odzieży ciazowej. Dziś wyjdę z domu w dzinsach, które były na mnie za duże przed ciaza ale zrobiłam sobie patent przy guziku na gumkę do włosów wiec ich nie zgubienia po drodze. [emoji38]Mam kilka dłuższych bluzek wiec nikt nie odkryje w jaki sposob zapiełam spodnie. A buty emu nie moje klimaty, sportowego obuwia tez nie noszę i nie posiadam poza jednymi bordowymi trampkami, które kupiłam z sentymentu do czasow licealnych i te nosiłam za to mam niezły arsenał szpilek i przeróżnego rodzaju obcasow i obcasikow, które kocham[emoji4]
Ja noszę sportowe obuwie - gdy uprawiam sport :) Poza tym też zawsze biegałam na obcasach, ale w ciąży jakoś mnie to strasznie zmęczyło, już latem zainwestowałam w płaskie sandałki i teraz kupiłam jesienno-zimowe sztyblety. Jakoś damy radę :)
 
@Shemshi
fajnie, że urlop udany, my jeszcze rzutem na taśmę zdążyliśmy polecieć na takie dalsze wakacje w czerwcu, jak się okazało już z pasażerem na gapę ;)

@pyzunia86
widać, widać trochę :) super trio

Dokładnie teraz wygoda najważniejsza nie trzeba się stroic jak do pracy ☺️

zazdroszczę Wam, ja jeszcze pracuję, więc mam wyzwanie jak nie wydać majątku a nie chodzić w tych samych spodniach przez miesiąc :baffled::confused:

Zazdroszczę wam już czucia ruchów u mnie 16 tydzień wiec jeszcze trochę czasu zanim cis poczuje. U mnie pogoda jest masakryczna od 4 dni siąpi deszcz, wyjęłam jesienna parke i spokojnie w niej jeszcze jesień pochodzę poluzuje trochę troczki, ale na zimę muszę się obejrzeć za jakimś odzieniem :) No i buty kurde jestem anty emu i ugg ale wszyscy tak zachwalają ze chyba sobie kupię w tym roku. A gdzie kupujecie spodnie? Bo u mnie to tylko h&m albo c&a a w obu sklepach nie lubię robić zakupów
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
mam tak samo, nie lubię obu sklepów a też nie mam pomysłu gdzie jeszcze można pójść. Chyba posłucham @Dotkass i wybiorę się do Kiabi. W H&M kupiłam dżinsy i jestem wściekła, bo wzięłam za duże się okazuje, jak mierzyłam były ok, po 2 dniach spadają mi z d..y, a ten worek na brzuch to już w ogóle masakra, marszczy się jak mops.... a najgorsze, że wywaliłam paragon:wściekła/y:

Ja zamówiłam przez internet właśnie w c&a. Nigdzie u nas nie widziałam odzieży ciazowej. Dziś wyjdę z domu w dzinsach, które były na mnie za duże przed ciaza ale zrobiłam sobie patent przy guziku na gumkę do włosów wiec ich nie zgubienia po drodze. [emoji38]Mam kilka dłuższych bluzek wiec nikt nie odkryje w jaki sposob zapiełam spodnie. A buty emu nie moje klimaty, sportowego obuwia tez nie noszę i nie posiadam poza jednymi bordowymi trampkami, które kupiłam z sentymentu do czasow licealnych i te nosiłam za to mam niezły arsenał szpilek i przeróżnego rodzaju obcasow i obcasikow, które kocham[emoji4]
Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

ja też uwielbiam szpilki, w pracy cały czas w nich chodzę i jest mi wygodnie, ale cały dzień chyba bym nie dała rady, więc na drogę i na weekend mam płaskie :)
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczynki.

Przepraszam, ze sie nie odzywam ale daleko mi do radosnego stanu ciazarowki wpatrzonej maslanymi oczami w slodki maly bodziak. Chcialabym tak ale za duzo zmartwien.

W drodze do szpitala okazalo sie, ze most zamkniety i trzeba robic ogromny objazd. Dobrze, ze zawsze planuje zapas czasu bo Kuba to by na styk zawsze jechal. A i tak wysadzil mnie pod szpitalem bym juz poszla na oddzial a on pojechal zaparkowac. Potem okazalo sie, ze nie dziala USG i pol godziny pozniej weszlismy.

Wg babeczki od USG stan stabilny a nawet ciupenke lepiej w jej opinii w stosunku do poprzedniego tygodnia.

Serduszko "A" wolniej pracuje, ilosc wod taka sama jak w tamtym tygodniu; 5,2cm.
Pecherz normalnych rozmiarow.

U "B" niestety zmniejszyla sie ilosc wod z 2,4cm na 2,2cm ale bardzo dobra wiadomoscia jest, ze pecherz byl widoczny, to znaczy, ze siusia.

Dzieci sa w ogolnie dobrej kondycji i byly wyjatkowe uparte dzisiaj bo sie chyba 10 min. meczylismy zeby zbadac kondycje serduszek.
Ruchy "B" czuje duzo slabiej najlprawdopodobniej dlatego, ze ma bidulek malo miesjca. Szkoda mi go.

Potem mieslismy pogadanke z ginekologiem.
Ogolna konkluzja taka, ze stan poki co stabilny. Nie jest to TTTS ale sa cechy tego syndromu, stan poredni miedzy brakiem TTTS a 1 stopniem TTTS.
Mamy szanse podzielone rowno na: ze stan ten sie utrzyma, stan sie poprawi, stan sie pogorszy.
Na troje babka wrozyla.

Kontrola za tydzien w srode.

Wiadomosci ogolnie dobre bo niewiele sie zmienilo, Kuba sie cieszy, ja niby tez ale dla mnie to przypomina stanie pod fortepianem na linie bez mozliwosci ucieczki i zastanawianie sie "Spadnie czy nie spanie?".




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@Dotkass jestes zadowolona ze spodni z Kiabi? Koleżanka mówiła, że kupiła w h&m ciążowe i po 2 miesiącach wyglądały jak szmaty.

Nie chodzę w nich codziennie, ale już je prałam i jestem bardzo zadowolona. Są elastyczne to po pierwsze, gumka tez ok, dodatkowo w pasie (co dopiero wczoraj zauważyłam) są guziczki z gumka do regulacji dodatkowej w pasie- tak wiec polecam


85993e3koj7clzdz.png
 
reklama
@Mimicat, witaj w klubie. Ja już widzę, że pierwsza rzecz jaką muszę zrobić po urlopie to kupić spodnie. Ja uwielbiam jegginsy i trudno mi będzie wrócić do jeansow. Gniotą mnie nawet takie bardzo rozciągliwe. Nie widziałam nigdzie jegginsow ciążowych niestety, więc tak sobie kombinuje, że jedne poświęcę i dam krawcowej do przerobienia na takie z gumką. Jestem z tych sukienkowych kobiet więc uszyje sobie też kilka prostych, dopasowanych sukienek z dzianiny i będzie ok :) Z butami też problem, bo ja również uwielbiam obcasy, zwłaszcza jesień-zima. Nie mam żadnych bez obcasa [emoji30]
 
Do góry