reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Hej dziewczyny, ja wczoraj mialam dola w zwiazku z odwolanym slubem..pocieszalo mnie tylko to,ze lalo caly dzien.. Na pocieszenie kupilam sobie winko bezalkoholowe.. Ale jakos szalu nie zrobilo .
Ciesze sie jedynie na jutro, bo jedziemy w koncu na kilka dni odpoczac nad morze bo tu juz szalu po malu dostaje ... Mam nadzieje ,ze z dzidzia wszystko dobrze bo nieszczescia lubia chodzic parami..ale zeby to sprawdzic to musze czekac do 14 ..

Zycze Wam wszystkim milego,nudnego weekendu i pieknej pogody :)
 
Pokaż! Chcemy zdjęcie! [emoji16]

Kochana jak tylko się wybiorę cykne [emoji12]


85993e3koj7clzdz.png
 
Anifen bedzie dobrze. Slub i tak bedzie to tylko kwestia czasu.

Fiola dostane. Od kilku dni w ogole nie czuje sie jakbym byla w ciazy i chyba w ogole nie czuje ruvhow a o co wczesniej nazywalam ruchami to tylko przywidzenie. Echhhh. No nic nie zanudzam. Wiem wiem cierpliwym trzeba byc, ale do piatku tak daleko. No nic wracam przygotowywac sie do pracy. Milej soboty
 
@Monisiek88 dokładnie, dzielna dziewczynka...jeszcze masz czas [emoji6] na pewno wszystko jest dobrze...ja właśnie odpoczywam...nastawiłam rosół i zaraz zabieram się za schab ze sliwka ( obiecałam mezulkowi), ogórki i pomidory...dziś dzień w kuchni...a na obiadek krokiety z barszczem czerwonym [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry