reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

A ja na grzyby miałam się wybrać i chyba poczekam, aż Amelka pójdzie do szkoły i będę mogła z Emcia na spacer do lasu na grzyby skoczyć [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
A ja na grzyby miałam się wybrać i chyba poczekam, aż Amelka pójdzie do szkoły i będę mogła z Emcia na spacer do lasu na grzyby skoczyć [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Tylko uwazaj na kleszcze u nas w war-maz jest bardzo dużo dlatego ja tylko zbieram te znalezione przy leśnych drogach dalej się nie wypuszczam. Mój tato tez kilka kat temu zachorował na bolerioze i jak zawsze kochał łazić po lesie tak od tamtej pory nie wchodzi do niego.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@taśka ja to taki zbieracz przydrożny właśnie, No pajęczyn i pająków się boje [emoji12] nie mówiąc o kleszczach...a ze u nas przy środzie nawet sporo rośnie i tuż za naszym ogrodzeniem to się za daleko wypuszczać nawet nie muszę [emoji6]
Bolerioza jest straszna. Przykro mi [emoji17]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja bede nadrabiac was w niedziele. Dzis i wczoraj spotkalam sie z kolezankami z pracy. Od rana tez na zakupach. Kupilam buty na jutrzejsze wesele. Do tego poszalalam w h&m. Kupilam sukienke, bluzke i getry. Jeszcze nie zmienialam na ciazowe. Sa dosc luzne w pasie. Za to gora musi byc juz luzniejsza zeby brzuch mial luz. Jutro czeka nas 2 h jazdy na wesele. Wracamy noca. Zdecydowalismy, ze nie zostajemy w hotelu na noc. Zawsze lepiej sie spi u siebie. Ja i tak bym pewnie meczyla sie do rana, a w domu spokojnie sie przespimy. Poczytam jeszcze i ide spac. Spokojnej nocy mamusie.
 
O matko a ja tak kocham wyjazdy i hotele :)
Ja też [emoji16]

Dzień dobry Dziewczyny. Za mną ciężka noc, mąż mi pojechał w delegacje i spać przez niego nie mogłam. A raczej bez niego. Brakowało mi tego chrapania [emoji39] na szczęście dziś w nocy będzie już w domu. Z racji tego że mąż musiał wyjechać, przyjechał do mnie braciszek i właśnie robi mi śniadanko [emoji16]

Miłego dnia!
 
Witam się, nadrobilam kilka stron ale w sumie nie wiem co komu odpisać. Jak się nie jest na bieżąco to ciężko.
Ja tylko daje znać że mocz mi wyszedł czysty, może za mało wody pije i stąd też opuchniete miałam dłonie. Dzisiaj już ok. Również mniej mnie kłuję podbrzusze choć czuje cały czas. Panikuje jak nienormalna. Tak bardzo już nie mogę się doczekać wizyty u gina żeby sprawdził namacalnie czy wszystko jest ok. No ale do 14 jeszcze daleko...
 
Dzień dobry :)
Szaleństwa wczoraj nie było, tylko 10 stron do nadrobienia gdzie ostatnio po 30 juz miałam ;)
Syla, Izula gratuluję synkow :)
Mavika, dzielny przedszkolak :tak: jak minął pierwszy dzień?
Dott30, kruszynka tez mam 3 braci i siostrę :tak: uwielbiam zwłaszcza zjazdy świąteczne :)
Ogien121212 u mnie też łożysko nisko, na razie lekarz powiedział ze jest ok i Sue jescze może podnieść, ciekawe co wyjdzie na wizycie
Mama_zuzanki u mnie też 8 lat różnicy będzie.
Niania gratuluję znanego egzaminu :)
Dotkass ale miałaś energii:tak:
u mnie też by się przydały porządki i to najlepiej generalne.. Ale chyba jescze muszą poczekać o_O
Co do grzybów.. Mój mąż właśnie z rana wyruszył do lasu, uwielbia zbieranie grzybów :tak: Ja zaś niekoniecznie :p
Mój tata tez ma bolerioze :(
A u mnie na dziś w planie produkcja soku malinowego :biggrin2:
Miłego dnia :biggrin2:
 
Po oddaniu moczu boli mnie podbrzusze, jestem pewna że to pęcherz moczowy.Czy urofuragin jest bez recepty? Bo czytałam w necie że lekarze przepisują kobietom w ciąży właśnie ten lek.
 
reklama
Urofuraginum mozna stosowac w drugim trymestrze. Teraz jest bez recepty, ale jeszcze jakis czas temu byl tylko na recepte. Wiem, bo to jedyny lek, ktory pomaga mi na problemy z pecherzem, ktore mam od dziecka. W poprzedniej ciazy jak mialam zapalenie ukladu moczowego i lezalam na patologii podali to jako antybiotyk.

28whvfxmch1wg8di.png
 
Do góry