reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Witam nowe mamusie :)

Mnie dziś mąż obudził przed 6 rano jak wychodził do pracy, więc zdążyłam już domek ogarnąć, pranie zrobić, pozmywać, zakupy, potem poszłam na ćwiczenia dla brzuchatek i teraz mam chwilę dla siebie.

Też nie znamy płci jeszcze. To dla nas bardzo drugorzędne, szczególnie, że nawet "pewniaki" z USG potrafią się pomylić. Znam dwa takie przypadki :) Rzadko ale jednak się zdarza.
 
reklama
@Chrząszczyk [emoji23][emoji23][emoji23] ja mam w domu Żabkę, ale zakupów tam nie robię [emoji12]

Pozdrawiam z kawka z tarasiku korzystając z ostatnich podrygów słońca [emoji182]
1504173972-aaaaaa.jpeg



85993e3koj7clzdz.png
 
Witaj:)
Dzięki dziewczyny za przepisy na zapiekankę coś tam wymodze.
Kurczę tak czytam was ze przed 20tyg to jeszcze mało znacie płeć ja mam wizytę 9.09 w moje urodziny;) miałam nadzieje ze poznam płeć, a tu nic pewnego widzę, to będzie końcówka 17tyg .ostatnio z synem tez sie dowiedziałam dopiero w21 tyg . Bo nie chciał współpracować, mam nadzieje ze tym razem już sie dowiem prędzej, jak wcześniej nie miałam parcia na płeć tak ostnio mi sie marzy dziewczynka, moze dlatego ze każdy mi mówi "macie dwóch chłopców to teraz dziewczynka pewnie będzie "no myśle fajnie by było, ale to nie od nas zależy.

O to tak jak ja!! :D a wizytę mam 11 :)
 
Ja to najbardziej boję się żeby czegoś ważnego nie zapomnieć kupić. Już zapoznałam się z listą wyprawkową zrobioną przez Dotkass, zapisałam ją sobie na komputerze i teraz pozostało mi tylko odhaczać pozycje :).
 
Cześć dziewczyny, nie dotarła wczoraj do lekarza, walczyłam z bólem głowy, a na dodatek nie było u nas wody więc nawet nie myślałam o lekarzu. Jadę w piątek już na pewno! Wczoraj napisałam posta w wątku wyprawkowym i padłam.

Dziewczyny moje dziecię wczoraj drzemało, a później jak już obudziło się to leżakowało, a ja na niani co chwilę patrzyłam czy jest ok. I patrzę raz, drugi, trzeci i coś mi nie pasuje, ale moja boląca głowa nie kodowała i w końcu olśnienie na monitorze goła doopa! A więc idę, a tam co.... Syn postanowił pozbyć się pieluszki w której była koopa, wysmarował nią siebie, pościel, łóżeczko, nawet kocyki czyste wziął z przewijaka i upaprał, zasikał wszystko, nawet podłogę :szok: no pierwszy raz takie coś zdarzyło się! A dopiero co prałam wszystko i wietrzyłam, od i tak poszalał mój syn wczoraj :o

Anno moja skóra w tej ciąży to jedna wielka tragedia! Wypryski, suche plamy z łuszczącym się naskórkiem, ogólna suchość, szorstkość i cellulit wszędzie... Wczoraj pierwszy raz posmarowałam się Palmersem, dziewczyny tu chwaliły, i zobaczymy. Jedyny plus to taki, że uregulowało mi się z nadmiernym owłosieniem, mam ciemne i grube włosy, z synem obrastałam jak buszmen, a teraz jest całkiem fajnie. Zwykle dwa razy w tygodniu depilator, żeby normalnie wyglądać, a teraz prawie dwa tygodnie nie goliłam i dopiero zauważyłam, że trzeba przejechać. Także wierząc w to owłosienie to tu też wskazuje na dziewczynkę u mnie :D

Dziewczyny w jakim sklepie lubicie robić zakupy?
emoji16.png


Właśnie trafiłam na artykuł o babce, która nazwała syna Jeronimo Martin, bo lubi robić zakupy w Biedronce.... śmiać się czy płakać?
emoji85.png
Słyszałam o tym... Myślałam, że to żart zanim uświadomiłam sobie, że to prawda... :o

Cześć wszystkim :)
Zaglądam tu już chyba od ponad dwóch miesięcy i w końcu postanowiłam się przywitać. Mam 26 lat i termin porodu na 15 lutego. Dzisiaj właśnie zaczął się 16 tydzień, to moje pierwsze dziecko, więc jestem świeżakiem ;).
Witaj, zapraszamy do nas :)

Witaj:)
Dzięki dziewczyny za przepisy na zapiekankę coś tam wymodze.
Kurczę tak czytam was ze przed 20tyg to jeszcze mało znacie płeć ja mam wizytę 9.09 w moje urodziny;) miałam nadzieje ze poznam płeć, a tu nic pewnego widzę, to będzie końcówka 17tyg .ostatnio z synem tez sie dowiedziałam dopiero w21 tyg . Bo nie chciał współpracować, mam nadzieje ze tym razem już sie dowiem prędzej, jak wcześniej nie miałam parcia na płeć tak ostnio mi sie marzy dziewczynka, moze dlatego ze każdy mi mówi "macie dwóch chłopców to teraz dziewczynka pewnie będzie "no myśle fajnie by było, ale to nie od nas zależy.
Ja też ciągle myślę, że u mnie jednak dziewczynka będzie, a mamy już chłopca :)

Dziewczyny tak Was czytam i zazdroszczę tego czasu dla siebie, czytania na spokojnie, kawy na tarasie... Pamiętam jak to było fajnie,lubiałam swoje życie i czasami za nim tęsknię. Ja teraz z moim maluchem nie jestem w stanie nic zrobić, tyle robię ile on śpi, a mam masę rzeczy do zrobienia, i czasami cholera mnie bierze, że nie na wszystko mam czas i nie wszystko jest tak jak bym chciała. Ale mam nadzieję, że odchowam dwójkę i jeszcze przyjdzie czas, że będę mogła trochę odetchnąć :oops:
 
@AlexF to ładnie Cię synuś załatwił...ja to tak egoistycznie podeszłam do przerwy 5-Cio letniej między Amelia i Emma (teraz tez tyle będzie, ale jak wiecie przypadek)...właśnie po to, by starsza córka pomogła, a i taka przerwa dobrze mi zrobiła...teraz znow będzie tego czasu mniej, ale dam radę...wózek na taras, ja z kawa w ręku...tak jak z Emcia robiłam...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Dotkass zazdraszczam, marzy mi sie mieszkac przy lesie, ogolnie pochodze z niewielkiej miejscowosci, wlasciwie to spora wioska, ale nie miasto i nie wyobrazam sobie mieszkac w miescie, nie widze siebie tam, a taki poranek z kubkiem kawy, ptaszki spiewaja ehhh marzenie moje, teraz wynajmujemy mieszkanie, mieszkam za granica mamy tu balkon i wyjscie z tylu domu na maly ogrod, ale jeszcze las! to juz dla mnie bajka :D mamy mieszkanie w pl ale to wlasnie w centrum miejscowosci i nie chce do niego wracac, planujemy sprzedac, jestesmy na etapie szukania dzialki moze moje marzenie sie spelni niebawem :)
@AlexF tez tak czytam z zazdroscia, ze dziewczyny maja tyle czasu dla siebie, ostatnio tyle czasu mialam dwa lata temu jakos hihi a teraz bedzie go jeszcze mniej od lutego :D To ci synek zalatwil sprzatanie :)

A co do płci no wiadomo, ze zdrowie dziecka najwazniejsze, ale jak tak kazdy sie juz dopytuje np. "wiecie juz, pewnie dziewczynka ? albo do meza "...no to nie wiesz co robiles ?" wrrrr wkurzaja mnie takie teksty to czlowiek zaczyna wkoncu myslec.
 
reklama
@ana. ja pochodzę z Warszawy, moj maz także, cała nasza rodzina...a nam coś jakieś 7 lat temu "odwaliło" i wynieśliśmy się na wieś, zupełnie nie wiedząc jak się tu żyje...powiem tak, mimo, ze wychowałam się w mieście, mając dostęp do wszystkiego nie chciałabym tam żyć. Wiem, ze dziewczynki jak pójdą na studia to będą chciały pewnie tam żyć- mieszkania będą miały- tak wiec problemu nie będzie, ale ja??? Oj nie...kocham tą ciszę, spokoj...jak jadę do Warszawy na kilka dni np do lekarza i zostaje na noc to mam dość na długo. Inaczej było jak pracowałam. Codziennie dojeżdżałam, ale wiedziałam, ze po pracy mogę usiąść na tarasie i choć 15 min posłuchać szumu lasu i poczuć zapach...właśnie a pro po lasu- muszę wybrać się na grzyby, bo już chyba są [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry