reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

upload_2017-8-31_13-20-16.png
Coś na temat macierzyństwa :) Tylko zastanawiam się jak to będzie dotyczyło @pyzunia86 :).
 

Załączniki

  • upload_2017-8-31_13-20-16.png
    upload_2017-8-31_13-20-16.png
    204,4 KB · Wyświetleń: 378
reklama
@ana. ja pochodzę z Warszawy, moj maz także, cała nasza rodzina...a nam coś jakieś 7 lat temu "odwaliło" i wynieśliśmy się na wieś, zupełnie nie wiedząc jak się tu żyje...powiem tak, mimo, ze wychowałam się w mieście, mając dostęp do wszystkiego nie chciałabym tam żyć. Wiem, ze dziewczynki jak pójdą na studia to będą chciały pewnie tam żyć- mieszkania będą miały- tak wiec problemu nie będzie, ale ja??? Oj nie...kocham tą ciszę, spokoj...jak jadę do Warszawy na kilka dni np do lekarza i zostaje na noc to mam dość na długo. Inaczej było jak pracowałam. Codziennie dojeżdżałam, ale wiedziałam, ze po pracy mogę usiąść ja tarasie i choć 15 min posłuchać szumu lasu i poczuć zapach...właśnie a pro po lasu- muszę wybrać się na grzyby, bo już chyba są [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
dokładnie na grzyby i wyjść rano na spacer nie przywiązujac większej wagi co mam na sobie, czy wlosy dobrze ulożone i makijaz... nosz kurcze tak mi sie marzy taka swoboda.
 
Hej dziewczyny, wczoraj sie nie odzywałam, bo byliśmy w gorączce przeprowadzki. Dzisiaj juz wszystkie rzeczy w "nowym" mieszkaniu ale teraz pewnie kilka dni układania przede mną.
Wczoraj dałam radę bo miałam pomoc a i tak musiałam sie kłaść na troche zeby kręgosłup odpoczął.
Dzisiaj mam wizytę o 17:30, bede pytać o ta cesarkę. I moze juz poznam płeć.. dzis 16t2d. Wysyp na twarzy, zwiększone owłosienie, brak ochoty na słodkie wskazuje na chłopca ale kto bedzie to moze dzis sie okaże :)
A z listą wyprawkową super sprawa, dzięki na pewno mi sie przyda :))
 
@Syla88 powodzenia życzę, żeby się udało określić płeć :) Jeśli się okaże że chłopak to znaczy że też mam szansę. Owłosienie jak szalone, tak samo jak wysyp. A teraz właśnie siedzę i wcinam ogórki :D
 
Hej dziewczyny, wczoraj sie nie odzywałam, bo byliśmy w gorączce przeprowadzki. Dzisiaj juz wszystkie rzeczy w "nowym" mieszkaniu ale teraz pewnie kilka dni układania przede mną.
Wczoraj dałam radę bo miałam pomoc a i tak musiałam sie kłaść na troche zeby kręgosłup odpoczął.
Dzisiaj mam wizytę o 17:30, bede pytać o ta cesarkę. I moze juz poznam płeć.. dzis 16t2d. Wysyp na twarzy, zwiększone owłosienie, brak ochoty na słodkie wskazuje na chłopca ale kto bedzie to moze dzis sie okaże :)
A z listą wyprawkową super sprawa, dzięki na pewno mi sie przyda :))
to udanej wizyty fajnie ze maluszka bedziesz dzis tez podgladac :) moze i szczescie dopisze i lekarz dojrzy co tam sie chowa u ciebie w brzuszku. :) powodzenia.
a co do slodyczy ja z synami za slodyczami przepadalam, a na czekolade oreo w ostatniej ciazy to az sie trzeslam jak widzialam,tak wiem ze niezdowo, no czasem to potrafilam wciagnąc poł tabliczki, potem sie powstrzymywalam, wiec nie gra roli to na co mamy ochote podczas ciazy, kazda kobieta ma swoje zachcianki bez wzgledu na płeć.
 
Dziewczyny zasypiam...normalnie tak mi się nic nie chce, a miałam w planach kilka rzeczy, a tu nagle dziś opadłam z sił...czyżby ciśnienie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej. Mam 31 lat, jestem w 15tygodniu to moja pierwsza ciáza - niespodzianka. Taki spozniony prezent urodzinowy od mojej polowki ;)
Dzis pierwszy raz natknelam sie na to forum. Dla dzidzi nie mam jeszcze ani nitki. Szperam w necie, planuje, ukladam liste i na tym sie zwykle konczy! Jak narazie zakupilam dwie sukienki ciazowe i zabukowalam babymoon na pazdziernik:-D
 
reklama
Do góry