reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

W karcie ciąży jest miejsce na wagę, więc jak lekarz sumiennie ja wypelnia to zawsze powinien wagę wpisać.
@Miś-owa a w jakim sensie mierzenie, co Ci mierzy?

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Byłam po L4 i od razu tato zrobił mi USG. Bobo machało łapkami, serduszko biło 143 razy na minutę. Ale tato nie chciał mierzyć, bo nie zna norm i bał się mojej paniki. Ehhh...
Znów naładowałam akumulator, zastanawiamy się z mężem czy do połówkowego na tym zajadę, ale On uważa, że już jutro zacznę mieć głupie myśli [emoji1]
Połówkowe 25.09. Nie mogę się doczekać. Liczę na deklarację płci.
Statystyka forum nadal na korzyść chłopców, nie?
Tylko Dotkass póki co ma pewność co do dziewczynki?

Martula, mi się śniło dziś, że mąż chce mnie zabić. Całą noc uciekałam. Aż dziwnie było mi się rano do Niego przytulić [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzień dobry:)!

@taśka amstafa obstawiałam;)

@kruszynka28, @Mamazbb z przeprowadzka na swoje zawsze się wiążą fajne emocje:) Życzę, żeby poszło sprawnie:)

Gratuluje udanych wizyt :)! @Dotkass Twoja córcia zasiliła grono nielicznych lutowych dziewczynek;)

@martula1985 mnie tez się wczoraj śniło, że mocno plamiłam, oczywiście po przebudzeniu pobiegłam sprawdzić czy to na pewno tylko sen.

@Shemshi jak Twoje samopoczucie?

Ja dziś też mam wizytę, nie wiem czy bardziej się cieszę czy stresuje.
 
Ostatnia edycja:
Po wizycie na 80% dziewczynka..troche sie zawiodlam na mojej rodzinie bo od razu teks no to szkoda...no trudno....mamy dwie córki moze dlatego tak liczyli na chlopca...w kazdym badz razie dzieciatko zdrowo sie rozwija i to mnie cieszy:)

uwo9s65gu1738u3h.png
 
Hej dziewczyny :) Dziś standardowo też obudziłam się w nocy. Coś ten sen lekki i przerywany. Teraz jestem już w pracy i czytam Was co jakiś czas na bieżąco (przynajmniej się staram).
Wczoraj odebrałam wyniki morfologii, moczu i antygenów, wszystko dobrze. No może w morfologii mam dolną granicę płytek krwi, ale zawsze tak miałam i nie przejmuję się tym. Położna powiedziała tylko "z tych płytek łazienki nie będzie". Mam jeść więcej czerwonego mięsa, szpinak itd ale od mięsa mnie nadal odrzuca.
A mam taki pomysł, może by założyć wątek w stylu "wymianki, kupię/sprzedam/oddam?" I może ktoś będzie chciał coś sprzedać po dzieciach itd. Może być na naszym później WZ, skoro się już lepiej znamy, to większe będzie zaufanie, albo na głównym, żeby więcej dziewczyn miało dostęp. Co myślicie o tym?
 
reklama
@Dott30 mięty się napój, może pomoże

@serena22 moja suka tez jadą paprykę, pomidory, ogórki [emoji12]

@Dott30 musisz się wypić za końcem cytatu, na tel to dość trudne [emoji6]

@Miś-owa ja kiedyś tal miałam, jadłam co chce ile chce a waga stała w miejscu...ale to było jak byłam piękna i młoda...teraz metabolizm inny, wiek tez robi swoje...a i rozregulowane hormony po ciąży niestety...ja sama się wazę w domu przed wizyta...na czczo, na swojej wadze i mówię przed wizyta położnej ile na liczniku [emoji12]

@coldold czy pewność??? Pewna to ja będę jak się urodzi, ale patrząc na usg to na siusiaka na 100% nie wyglądało [emoji12]...moja gin dała 100%

@Ritta2014 powodzenia na wizycie

@Mamazbb przykro mi...u nas mimo, ze mamy dwie córki i po cichu każdy liczył ze może tym razem chłopiec...radość była wielka jakby w głębi serca jednak czekali na kolejna dziewczynkę [emoji6]

Dobra my się zbieramy na szaleństwa zakupowe [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry