reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Jestem dziewczyny
Przepraszam ze sie nie odzywalam ale mialam od piatku gosci i nie umialam Was nadrobic tyle naskrobalyscie tu ze ho ho.
U mnie brzusio rosnie a maluszki dopiero 4 wrzesnia bede podgladac.
Co do polowkowych ja mam koniec wrzesnia poczatek pazdziernika miec lekarz powiedzial ze w 19 max 20 tyg i to sie zgadza. Moj termin to 23.02 wiec Dotkas cos mi z twoimi polowkowymi nie pasuje.bo Tobie wyjdzie juz 23 tyd.
 
reklama
@serena22 Oj tak moja Mia uwielbia paprykę i to pierwszy raz jak jej zaszkodziła,ech.
@coldold U nas lekarz powiedział że na 90% dziewczynka więc zapowiada się że będziemy mieli drugą córeczkę i przyznaje że bardzo bym chciała by już się to nie zmieniło ☺
@Mamazbb to bardzo nie fajnie ze strony rodziny. Najważniejsze że dzieciątko zdrowe a dziewczynki są cudowne. Mam nadzieję że nikogo nie urażę Ale zawsze mówiłam że jak miałabym wybór to wolałabym być mama samych córeczek niż synków ;) Nikt jednak takiego wyboru nie ma i trzeba się cieszyć z tego co nam dane :biggrin2:
 
Jestem dziewczyny
Przepraszam ze sie nie odzywalam ale mialam od piatku gosci i nie umialam Was nadrobic tyle naskrobalyscie tu ze ho ho.
U mnie brzusio rosnie a maluszki dopiero 4 wrzesnia bede podgladac.
Co do polowkowych ja mam koniec wrzesnia poczatek pazdziernika miec lekarz powiedzial ze w 19 max 20 tyg i to sie zgadza. Moj termin to 23.02 wiec Dotkas cos mi z twoimi polowkowymi nie pasuje.bo Tobie wyjdzie juz 23 tyd.

Nie kochanie 21/22 teraz jestem w 17 tyg ale nie skończonym jeszcze. W czwartek mi się kończy 17 tydz. Połówkowe powinny być wykonane między 20-23 tyg...u Ciebie może być wcześniej ze względu na trojavzki


85993e3koj7clzdz.png
 
Smutne ze tak rodzina zareagowała, trochę tak jakby to było oczywiste, ze MUSI być chłopiec...

Ja się zawiodłam co do płci bo bardzo liczyłam na dziewczynkę i zreszta wszyscy mi mówili ze czuje się i wyglądam jak na dziewczynkę, kalendarz chiński i wszystkie inne sposoby mówiły ze będzie dziewczynka a na ostatniej wizycie Pani mówi ze będę miała syna. Powiem szczerze ze z jednej strony się zawiodłam ale z drugiej wiem ze mój jeszcze niemąż bardzo się cieszy i liczył na to ze będziemy mieli chłopca. Staram się dostrzec pozytywne strony, podobno synowie łatwiejsi do ułożenia [emoji12]

Jak tam Wasze brzuchy? Ja od tygodnia mam bóle podbrzusza bardzo zbliżone do takich boli występujących przy zaparciach. Na początku myślałam ze taki tez jest powód ale po wypróżnieniu się bóle nie ustępują. Jakby takie kłucia? Ciężko opisać... ale suszonych śliwek zapobiegawczo ściągam na potęgę [emoji849]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ratunku! Co na infekcje intymna? Zaraz oszaleje od pieczenia i swedzenia a wizyta w piatek...:( co moge kupoc w aptece i dziala????? Wy zawsze pomozecie :*
 
Dziewczyny, ratunku! Co na infekcje intymna? Zaraz oszaleje od pieczenia i swedzenia a wizyta w piatek...:( co moge kupoc w aptece i dziala????? Wy zawsze pomozecie :*

Ja dostałam ostatnio clotrimazolum globulki i pimafucin krem ale zdaje się ze to na receptę [emoji20]
Pamietam jak ginekolog mi mówiła żeby nie brać żadnych tabletek na infekcje bo mogą zaszkodzić, wyłącznie globulki i kremy.


m3sxugpjtgwalvb0.png
 
Cześć:-) U nas dziś słonecznie i ciepło, aż chce się żyć :-)
Fajnie, że już znacie płeć. Też chciałabym już wiedzieć.
Dziś mam lenia :-)
Miłego dnia!
 
reklama
Do góry