reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
@ana. współczuję. My ostatnio będąc na wakacjach w Trójmieście przerabialismy 3dniowke z moją roczna córka. Tylko, że to trzydniowka okazało się dopiero po dwóch wizytach na IP( pediatra nas skierował), kluciu, pobieraniu moczu, kału i groźbach że małą podłącza pod kroplowki jak nie zacznie pić. Najpierw zdiagnozowali jakiegoś wirusa gardła a jak dostala wysypki to stwierdzili, że jednak trzydniowka. Skończyło się dobrze, ale trauma jej pozostała. Ostatnio nawet butów nie mogliśmy jej kupic bo jak pani wyjelam miarę w sklepie, żeby zmierzyć stopę to był wrzask.

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie Mamusie :-) :)
@Dotkass to pewnie stres przed wizytą, trzymam mocno kciuki. Wszystko będzie dobrze i tak coś czuje że maluszek Ci się ujawni ;)
@kruszynka28 za Ciebie również kciuki mocno zaciśnięte ;) A Ty już wiesz kto mieszka w brzuszku?
U mnie noce spokojne, nawet już dzisiaj do toalety nie chodziłam. Ta moja ciąża ogólnie jest bezproblemowa i oby tak dalej.
Ja wizytę mam dopiero 7 września i już jajko znoszę,ech.
Lecę na śniadanko bo głodna jestem jak wilk:rofl2:
 
Hej,
Ja znowu nie spałam, od 1 do 4, a synek obudził się o 6:30 :( padam...
@Dotkass może stres przed wizytą?
Ja mam na 12:20, i strasznie mi się dłuży...
Witaj w klubie, ja nie spałam od 1:30 do prawie 6....

Cześć dziewczyny, moje noce są tragiczne, budzą mnie chore sny albo pęcherz, a potem usnac nie mogę. Dzisiaj pobilam rekord chyba - 5 godzin była moja przerwa w spaniu. 2 godziny jeszcze później przysnelam, ale kolejny durny sen mnie obudził.

Przepraszam że się nie odniosę ale jestem jak w amoku po tej nocy.
 
@Leila.jm @kruszynka28 strasznie Wam współczuję :-( mi po urodzeniu córki zostało jakieś głupie przeświadczenie w głowie, że sen to towar deficytowy i wręcz z uporem maniaka dbam o to, żeby było go jak najwięcej i organizm współpracuje. Z tyłu głowy mam przeświadczenie że się nie wyspę, a to nie prawda bo Hania ładnie przesypia noce i budzi się o 6-7.

@kruszynka28 kciuki za wizytę ;-)

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry ♡

Powodzenia wizytującym!

U nas zimno i mgła. Noc okropna. W tym trymestrze ciężko o dobry sen. Albo godzinami patrzę w sufit albo śnią mi się koszmary na rozmaite tematy. O wstawaniu do wc nie wspominajac. Skąd to się bierze? W pierwszym trymestrze spałam jak dziecko.
 
Dzień dobry ♡

Powodzenia wizytującym!

U nas zimno i mgła. Noc okropna. W tym trymestrze ciężko o dobry sen. Albo godzinami patrzę w sufit albo śnią mi się koszmary na rozmaite tematy. O wstawaniu do wc nie wspominajac. Skąd to się bierze? W pierwszym trymestrze spałam jak dziecko.
No dokładnie te sny są masakryczne, tak realistyczne i męczące i w 99% nieprzyjemne... Plus do tego budzące siku... I jak ja mam być pełna sił w drugim trymestrze po takich nocach.

@Dotkass trzymam kciuki za wizytę [emoji111]️
 
reklama
@Leila.jm chyba jeszcze nie było przyjemnego snu. Same koszmary. Albo uciekam, albo Męża gubię i znaleźć nie mogę, to jakaś wojna.

W piątek kupię sobie wkońcu poduszkę do snu C może pomoże poprawić jakość snu.
 
Do góry