reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
I plan wykonany. Zupka zrobiona a na deser umylam wszystkie nieszczęsne okna. Firanki uprawę i juz wiszą. Tylko reszta nie ogarnięta ale już mi sie dziś nie chce. Itak jestem zadowolona. A ubrania tez jak zaczynałam kompletów pierwsza wyprawkę weszłam na jakieś forum żeby nauczyć się co jest co. Body, śpiochy, pajace, a teraz to takie oczywiste.

f2w3skjol4llo8s8.png
 
@Minia86 fajnie, że wkleiłaś zdjęcie tego kombinezonu bi tak się zafiksowałam na takim klasycznym, że w ogóle nie pomyślałam, że może być bez nogawek a to o wiele wygodniejsza opcja. Czy on ma miejsce na pasy do fotelika, czy trzeba kupić inny osobno?

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Chrząszczyk przed porodem jeszcze tesciu nazywał mnie "kochaną córeczką" bo oni tylko synów mają teraz sytuacja się trochę zmieniła. Od kąd się Hania urodziła nie dam sobie nikomu w paradę wchodzić, kiedyś brakowało mi tej asertywności albo było mi obojętne

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie zdecydowanie zabrakło asertywności. Teściowa krzywo patrzala na te swoja druga synowa i nie chciałam z nią kotów drzec ale chyba przedobrzylam. Wyszło tak, że teraz ja jestem tą najgorsza

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Minia86 fajnie, że wkleiłaś zdjęcie tego kombinezonu bi tak się zafiksowałam na takim klasycznym, że w ogóle nie pomyślałam, że może być bez nogawek a to o wiele wygodniejsza opcja. Czy on ma miejsce na pasy do fotelika, czy trzeba kupić inny osobno?

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
Spiworek ma miejsce na pasy od fotelika, wtedy rozpinasz ten krotki zamek u dolu. Mozna osobno też spiąć nóżki. Tylko zupełnie inna kwestia, że dziecka nie wozi się w kurtkach, a tym bardziej w kombinezonach w foteliku. Pasy podczas wypadku trzymają kombinezon, a dziecko po prostu sie wyślizguje... Dlatego z pierwszym dzieckiem uzywalam juz osobno spiworka do fotelka.
 
No przecież, masz rację :-) z Hania o tym pamiętałam a teraz mam otępiały mózg ciążowy :p mam nadzieję, że w odpowiednim momencie reszta rzeczy też mi się przypomnie

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Paraplu, @Martula natknąłem się na tekst gdzie dziewczyna opisuje jak przetrwać noce, zwlaszcza na początku, gdy się ma bliźniaki. Może Wam się przyda Link do: Mamine Pomysły: Nocne życie rodzinne

I muszę to napisać, bo wcześniej jeszcze nie pisałam, że mamy bliźniaków ( i większej ilości dzieci na raz) uważam za bohaterki :-)

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Wpadłam tylko na sekundke dać znać ze mamy się dobrze :) jutro wyjaazd wiem kupa roboty jest Pakuje , sprzatam , piore ....
Chcialam sie pochwalic ze od wczoraj czuje kopniaczki Już teraz nie mam wątpliwości ze to dzidziia bo są bardzo wyraźne. [emoji4][emoji4]




Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Wpadłam tylko na sekundke dać znać ze mamy się dobrze :) jutro wyjaazd wiem kupa roboty jest Pakuje , sprzatam , piore ....
Chcialam sie pochwalic ze od wczoraj czuje kopniaczki Już teraz nie mam wątpliwości ze to dzidziia bo są bardzo wyraźne. [emoji4][emoji4]




Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Super, a który u Ciebie tydzień? To i nawet detektor nie jest potrzebny[emoji12]głowa spokojna[emoji4]u mnie narazie sporadyczne smyrania, zazdroszczę, bo też czekam z utęsknieniem na kopniaczki.[emoji2]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry