reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Oj ja kompletnie nie umiem ogarnąć zimowej wyprawki tego bąbelka. Długo sie zastanawiałam czy zainwestowac w ciepły śpiwór i lżejszy kombinezon czy kombinezon ciepły i kocyk. Pewnie na pierwszy spacer wyjdziemy w polowie marca, kto wie jaka będzie pogoda. Wkoncu postawilam na kombinezon ciepły i jakis lżejszy na kwiecień... i spiworek pewnie tez[emoji28] Ten pierwszy waham sie ale chyba kupie 56. Moj Julus urodził się w pazdzierniku i mąż przywiozl kombinezon na wyjscie ze szpitala, rozmiar 68, nie moglismy go w niego wsadzic, nie dosiegal nawet do nogawek[emoji27] . Trzeba bylo na szybko kupic mniejszy na spacery.
W domu bardzo lekko ubieralam, czesto wietrzylam dupke,wiec czesto w okresie grzewczym byli tylko w bodziakach i otuleni lekkim kocykiem. Pajacyki super do spania, takie polarowe fajne na spacery, pod spod body a na wierzch kombinezon.
Dobrze ze tej zimy bedziemy miec tak malutko[emoji5]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Z moją teściową różnie bywa, największą jej wadą jest to, że mieszka za ścianą i w czasie gdy poszłam na pierwsze L4 ciążowe ona akurat przeszła na emeryturę. Na poczatku myślałam, że super się złożyło, ale szybko zmieniłam zdanie. Po porodzie byłam strasznie cięta i zawzięcie broniłam swojego terytorium, postawiłam granice i nie patyczkowałam się.To dało nam dużą motywację do budowania się, choć wcześniej wcale tego nie planowaliśmy. Organizujemy finanse i jak tylko się uda to zaczniemy działać.



Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
...wytyczynie granicy jest bardzo ważne...bardzo dobrze robisz. Mnie to zgubiło i teraz się szarpie. Szwagierka granice wytycza juz na poczatku i dzis ma spokój.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to sie w ogole nie znam na ubieraniu dzieci, nawet obcych, wiec czytam Was z zaciekawieniem i chłonę wiedzę :happy2:

Nie wiem jak odróżnić pajacyk od body od śpioszków od kombinezonków :D

A rampersy ? Czy jakoś tak [emoji15][emoji15][emoji15][emoji15]hehe mam tak samo jak ty :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rampersy super sprawa ale używałam kiedy było ciepło. Zima chyba nie bardzo, bo to taki mozna powiedziec pajac ale bez dlugich rękawów i nogawek[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czasem płacze ze śmiechu jak Was czytam [emoji23]
Podczas wizyty rozmawiałam z moim ginekologiem. Pytalam go już nie pamiętam teraz o co. Ale zapytał mnie skąd mam takie informację. Ja mu na to, że z forum, z internetu. A on do mnie, że jak chce poprawić sobie humor i pośmiać się to właśnie czyta fora. Mam nadzieje, ze nie wchodzi na nasze, bo jeśli tak to pilnie usunę swoje zdjecie[emoji12]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry