reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ech, mega okazja, mogę kupić wózek bugaboo za dobrą cenę ale.. dla parki tzn jedna buda róż a druga niebieska i dupa blada bo nie znam płci... a za taką cenę to pewnie pójdzie raz dwa... zepsuł mi się humor [emoji12]
 
Widzę, że mowa o wyprawce. My na pewno bedziemy uzywac spiworka womar z owczej welny do fotelika. A do wozka hmmm chyba kupie taki kimbinezon z H&M. Mam dokladnie taki po synku, ale rozmiar za duzy...udało mi się wtedy kupic uzywany, w bdb stanie za 60zł.
 

Załączniki

  • kombinezony-zimowe-dla-niemowlecia-GALLERY_MAIN-38227.jpg
    kombinezony-zimowe-dla-niemowlecia-GALLERY_MAIN-38227.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 72
Ostatnia edycja:
Widzę, że mowa o wyprawce. My na pewno bedziemy uzywac spiworka womar z owczej welny do fotelika. A do wozka hmmm chyba kupie taki kimbinezon z H&M. Mam dokladnie taki po synku, ale rozmiar za duzy...udało mi się wtedy kupic uzywany, w bdb stanie za 60zł.
Dokładnie taki mam na oku, pamietam ze powkladac wszystko w odpowiednie dziurki noworodkowi nie szło mi zbyt sprawnie a tu nogi odpadaja chociaz[emoji12]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widzę, że mowa o wyprawce. My na pewno bedziemy uzywac spiworka womar z owczej welny do fotelika. A do wozka hmmm chyba kupie taki kimbinezon z H&M. Mam dokladnie taki po synku, ale rozmiar za duzy...udało mi się wtedy kupic uzywany, w bdb stanie za 60zł.
Takiego śpiwora właśnie poszukuje[emoji4]swietny

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widzę, że mowa o wyprawce. My na pewno bedziemy uzywac spiworka womar z owczej welny do fotelika. A do wozka hmmm chyba kupie taki kimbinezon z H&M. Mam dokladnie taki po synku, ale rozmiar za duzy...udało mi się wtedy kupic uzywany, w bdb stanie za 60zł.
Sorry, napisałam śpiworek, a opisane kombinezon. Ten jest z h&m?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Chrząszczyk przed porodem jeszcze tesciu nazywał mnie "kochaną córeczką" bo oni tylko synów mają teraz sytuacja się trochę zmieniła. Od kąd się Hania urodziła nie dam sobie nikomu w paradę wchodzić, kiedyś brakowało mi tej asertywności albo było mi obojętne

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry