reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dziewczyny co myślicie o stosowaniu kropli nawilżających do oczu? Praca 8h przed komputerem daje się we znaki. Niestety na internecie nie ma zbyt dużo na ten temat. Zobacz załącznik 819830


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Odradzam, akurat te, zrób sobie test puść krople na rękę i np Dexoftyal...zobaczysz który spłynie Ci szybciej...te krople, które spłyną szybciej nie nawilża Ci oka tak żebyś odczuła ulgę na dłużej (zaufaj mi wiem co pisze [emoji6]) Dexoftyal stosowałam o stosuje i jestem bardzo zadowolona- ulga dla oka od razu


16ud3e3kpztre1wh.png
 
reklama
@Shemshi mam ten sam problem. Po laserze wiodłam spokojne życie i może raz na miesiąc musiałam usunąć pojedynczego włosa a teraz istna masakra po 3dniach muszę wszystko golic. I to nie tylko bikini ale rosną też na nogach i pod pachami (tam też miałam laser). A tak się cieszyłam że wszystkie kobiety mają problemy z goleniem w ciąży a ja nie będę ich miała. Ale rozmawiałam z koleżanką w tej samej sytuacji, ona to dopiero obrosła w ciąży, łącznie z czarnymi długimi włosami na brzuchu i mówi że po ciąży teraz włosy wróciły do stanu jak po 2-3laserze. Więc liczę na to że będę musiała pójść ze 2 razy i wszystko wróci do normy
Ooo to mnie uspokoilas z tym, że może nie wszystko pójdzie marne :) ja słyszałam, że w ciąży różnie może być i z decyzja o nogach na szczęście się wstrzymałam. U mnie z bikini był największy problem i też się cieszyłam, że w ciąży będzie spokój ;) no trudno, po ciąży się poprawi i znowu będzie pięknie :)
 
Odradzam, akurat te, zrób sobie test puść krople na rękę i np Dexoftyal...zobaczysz który spłynie Ci szybciej...te krople, które spłyną szybciej nie nawilża Ci oka tak żebyś odczuła ulgę na dłużej (zaufaj mi wiem co pisze [emoji6]) Dexoftyal stosowałam o stosuje i jestem bardzo zadowolona- ulga dla oka od razu


16ud3e3kpztre1wh.png

Dziękuje [emoji4] ale rozumiem, że nie ma przeciwwskazań do stosowania kropli ?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a coś na wypadające włosy? Codziennie ze szczotki kłęb włosów wyciągam :( a miałam już takie ładne - długie i mocne...

A sprawdź czy Biotebal można w ciąży??? Podejrzewam ze masz brak żelaza i dlatego wypadają...powinny się wzmocnić... w tej kwestii nie pomogę...ja to bardziej ginekologia- okulistyka i chirurgia


16ud3e3kpztre1wh.png
 
A sprawdź czy Biotebal można w ciąży??? Podejrzewam ze masz brak żelaza i dlatego wypadają...powinny się wzmocnić... w tej kwestii nie pomogę...ja to bardziej ginekologia- okulistyka i chirurgia


16ud3e3kpztre1wh.png
Dzięki, będę pytać dziś położonej, bo faceta to chyba nie mam co [emoji12] ewentualnie może moja endokrynolog coś pomoże
 
reklama
Dziewczyny a coś na wypadające włosy? Codziennie ze szczotki kłęb włosów wyciągam :( a miałam już takie ładne - długie i mocne...
z naturalnych sposobow na włosy siemie lniane piłam podczas staranek na zwiekszenie sluzu, najpierw sporadycznie, a potem systematycznie bonus taki ze włosy i paznokcie sie wzmocnily :) a siemie lniane samo zdrowie i dla fasolek dobrze zrobi rowniez :)
 
Do góry