reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Witajcie kochane ciężaróweczki :D
Jestem drugi dzień na zwolnieniu lekarskim, podobno szefostwo nie było zadowolone jak zadzwoniłam po wizycie, że poszłam na zwolnienie i dopytywali do kiedy to zwolnienie i myślą, że za miesiąc wrócę (bo na tyle mam zwolnienie), a ja już to zwolnienie pociągnę do końca ciąży, po co mam wracać? Praca jest dość wymagająca, a oni mi nie chcą ulżyć odkąd dowiedzieli się, że w tej ciąży jestem... Myślą, że będę normalnie pracować...
Lekarz kazał spacerować, ale jak to jest np jeśli spotkałabym kogoś np w galerii (no bo na pewno będziemy jeździć do galerii kupować dla siebie ubrania czy dla dziecka), czy tam w mieście...

Dziewczyny dziś rano weszłam na aplikację w telefonie i się okazało, że nie mogę tam nic napisać, ani nikomu odpisać :( Czemu tak się stało?
 
reklama
Co do płci to mój gina powiedział że on nie mówi przed 19 tygodniem płci bo się zdarza wiele pomyłek i jest to jak wróżenie z fusów, chociaż mi syna płeć podał jak w 17 tygodniu ale chyba chłopaka szybciej można określić mimo wszystko tak na 100% a dzieczynkom często coś wyrasta po kilku tygodniach. Córki płeć poznałam na usg polowkowym 20 tygodni.
 
Witajcie kochane ciężaróweczki :D
Jestem drugi dzień na zwolnieniu lekarskim, podobno szefostwo nie było zadowolone jak zadzwoniłam po wizycie, że poszłam na zwolnienie i dopytywali do kiedy to zwolnienie i myślą, że za miesiąc wrócę (bo na tyle mam zwolnienie), a ja już to zwolnienie pociągnę do końca ciąży, po co mam wracać? Praca jest dość wymagająca, a oni mi nie chcą ulżyć odkąd dowiedzieli się, że w tej ciąży jestem... Myślą, że będę normalnie pracować...
Lekarz kazał spacerować, ale jak to jest np jeśli spotkałabym kogoś np w galerii (no bo na pewno będziemy jeździć do galerii kupować dla siebie ubrania czy dla dziecka), czy tam w mieście...

Dziewczyny dziś rano weszłam na aplikację w telefonie i się okazało, że nie mogę tam nic napisać, ani nikomu odpisać :( Czemu tak się stało?

Nie mam pojęcia [emoji30] No jak masz tak niezadowolone szefostwo to ja bym nie ryzykowała z chodzeniem po galeriach...współczuje bardzo...może od razu im powiedz ze planujesz do porodu być na l4, wtedy skupia się na szukaniu kogoś ma zastępstwo za Ciebie

@Dotkass A gdzie się trzeba zgłosić?

Do @Paraplu na prv



16ud3e3kpztre1wh.png
 
Witajcie kochane ciężaróweczki :D
Jestem drugi dzień na zwolnieniu lekarskim, podobno szefostwo nie było zadowolone jak zadzwoniłam po wizycie, że poszłam na zwolnienie i dopytywali do kiedy to zwolnienie i myślą, że za miesiąc wrócę (bo na tyle mam zwolnienie), a ja już to zwolnienie pociągnę do końca ciąży, po co mam wracać? Praca jest dość wymagająca, a oni mi nie chcą ulżyć odkąd dowiedzieli się, że w tej ciąży jestem... Myślą, że będę normalnie pracować...
Lekarz kazał spacerować, ale jak to jest np jeśli spotkałabym kogoś np w galerii (no bo na pewno będziemy jeździć do galerii kupować dla siebie ubrania czy dla dziecka), czy tam w mieście...

Dziewczyny dziś rano weszłam na aplikację w telefonie i się okazało, że nie mogę tam nic napisać, ani nikomu odpisać :( Czemu tak się stało?

Też proponuję powiedzieć im, że to na dłużej już.

Będąc na spacerze możesz mówić idę do / od lekarza. W galerii lepiej schodź z oczu ludziom z pracy. Bądź zmień na ten czas miejsce.
 
Wiesz w jakich godzinach sa w pracy to mniej wiecej wtedy wchodz do tych galerii. A jak juz kogos tam zobaczysz to zawsze mozesz powiedziec ze weszlas do apteki bo najczesciej w galeriach sa. Ja nie mam i nie bede miala tego problemu. Jak zejde na L4 to w porozumieniu z szefowa, ale to jeszcze kawal drogi do tego. Moze w grudniu na swieta juz
 
reklama
Do góry