reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Dotkass no moze to zbieg okolicznosci, a moze i wina pokrzywy nikt tego nie wie w każdym razie ostrożnosci nigdy za wiele to prawda.
A odnosnie tego WZ przepraszam, że zawracam znowu gitare, dzis prosiłam o dopisanie mnie do tabelki z terminem porodu, czy musze gdzies jeszcze sie zameldowac?
 
reklama
@Dotkass no moze to zbieg okolicznosci, a moze i wina pokrzywy nikt tego nie wie w każdym razie ostrożnosci nigdy za wiele to prawda.
A odnosnie tego watku ZW przepraszam, że zawracam znowu gitare, dzis prosiłam o dopisanie mnie do tabelki z terminem porodu, czy musze gdzies jeszcze sie zameldowac?

Nie to wystarczy [emoji6]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Dopiero teraz mam chwile żeby coś napisać Cały dzień w biegu Po południu wizyta u położnej Standardowo zmierzyła ciśnienie i posłuchała serduszka Naastepna wizyta uwaga 23/11 !!! Dobrze ze będę w Pl to przynajmniej sobie morfologię zrobię No i Usg oczywiście
Później zawiozłam syna na mecz i wróciliśmy dopiero po 8 Ale zmarzłam U was tez już takie zimne wieczory są ???
Dotkass Gratki zakupu wózka :) i tez czekam na zdjęcia
Monisiek 88 U mnie to już 4 ciąża a pewna nie jestem czy to co czuje to ruchy dzidzi czy jelita Takie dziwne uczucie Tez już bym chciała mieć regularne kopniaczki [emoji4]
Asieek Super ze wizyta udana [emoji3]
Antymatter. Witaj i gratki [emoji847]

Leżę juz w łóżku ale chyba wstanę coś zjeść jeszcze [emoji848]Miłej nocki mamuśki [emoji4]
Martula Masz jutro wizytę czy coś mi się pomieszało ? Jak tak to trzymam kciuki żeby z szyjka było lepiej Koniecznie daj znać po


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Paraplu Daj spokój nic nie gadaj Wizyta z położno w 16tc 28tc a potem to nie pamietam czy 36 i 40 dopiero czy jeszcze w 32tc jest Jeszcze mam sobie umówić wizytę u lekarza rodzinnego Ale co on mi powie hehe Ciśnieniomierz w domu mam detektor tętna tez ... więcej pozatym na wizytach nie robio
A No i USG jeszcze mam 22/09 - ostatnie !!!
Opieka rewelacyjna Nie narzekałam w 2 pierwszych ciążach bo wszystko było ok ale po stracie myślałam ze chociaż w kolejnej ciąży będę miała tych wizyt więcej A tymczasem miałam tylko jedno dodatkowe usg w 7tc Po jakiego ciuła to nie wiem No ale cóż poradzić Wrócę z Pl to poszukam jakiegoś polskiego gin w okolicy i myśle ze będę chodziła co 4tygodnie

Pewnie już wszystkie śpicie.
Ale to nic zapytam się o coś Jutro jak coś mi odp [emoji57]
Czy któraś z was ma problem z myciem zębów ? No ja rano to jeszcze jako tako No ale wieczorem to nie mogę za cholerę .... robi mi się niedobrze podbija i często wymiotuje To jest okropne bo nawet płynu użyć nie mogę Myślałam że to minie jak mina mdłości i wymioty ale skąd ...[emoji36]
Jak macie coś takiego to jak sobie z tym radzicie ??



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)
Dziś jakoś wyjątkowo udało mi się ogarnąć na tyle ze jescze mogę się przywitać przed wyjściem do pracy :)

Wizytujacym życzę samych dobrych wieści :)

Mąż wczoraj ugotował barszcz czerwony a robi najlepszy na świecie :tak: do tego uszka, uwielbiam :) juz sobie spakowałam porcję do pracy :biggrin2:
W ogóle to coraz więcej prowiantu ze sobą zabieram :rofl:

Miłego dnia Dziewczyny :biggrin2:
 
Dzień dobry :)

Paraplu piszę się na tabelę i wz. Tworzę już priv.

Barszcz i uszka... mm mm...

Zazdroszczę chodzenia do pracy... :/

Dobrego dnia ;) ;)
 
Witam się i ja, nic nie piszę bo znowu zamęczają mnie jelita, refluks itd...Gorzej niż w tamtej ciąży :/ Ale mam pytanie do dziewczyn,które już czują ruchy...Też tak macie, że czasem czujecie a później nawet kilka dni prawie nic? Ja już oczywiście łapię paranoję, nie wiem jak często w takim okresie powinno się czuć ruchy? Ja jestem za chuda i to druga ciąża i może dlatego tak szybko zaczęłam czuć, ale 2 dni temu czułam je wyraźnie a np wczoraj z jeden czy dwa ruchy i nawet co do tych nie mam pewności, że to dzidziuś...Czy to normalne tak wcześnie, czy jak już zaczęłam czuć to powinnam czuć regularnie?
Miłego dnia wszystkim paniom i dzidziusiom :)
 
reklama
@Monisiek88 doskonale Cię rozumiem. Strach będzie nam towarzyszył już do końca ale bedzie latwiej jak poczujemy ruchy maluszków :-) ja bym bardzo chciała i w sumie bardzo bym się zdziwiła, żeby mój B. sam z siebie zaproponował kupno czegokolwiek czy dla jednego czy drugiego dziecka. U nas ja dowodzę zakupom, on oczywiście jak rzucę temat to pomaga ale inicjatywy zero.

Co do ruchów to w pierwszej ciąży w 15 tygodniu już czułam. Teraz czekam na to z utesknieniem, jest 15 tydzień i nic, może przy małej nie mam czasu skupiać się tak na sobie jak wcześniej, a moze bedzie spokojniejsze dziecko? ( takie tam marzenia :p)

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry