reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Mis-owa ja chodzilam w pierwszej ciazy do szkoly rodzenia. Bylam zadowolona I nastawiona na porod sn, ale przez ulozenie synka I tak bylo cc.
Jejku jak ja będę zachęcała mojego małego żeby nie tak się ulozyl jak nalezy przed porodem[emoji9]może skusza się lekarze na cc[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny w koncu zafarbowalam wlosy. Odrosty byly straszne, ale czekalam do drugiego trymestru. W ogole troche przycielam I zrobilam grzywke. Samopoczucie od razu lepsze. I znalazlam dzis sukienke na wesele w dobrej cenie. Tylko buty musze dokupic,bo mam tylko na obcasie, a wiem ze teraz bede sie w takich meczyc.
Wczoraj mialam dola. Ogolnie ja przy waszych brzuszkach to wygladam na 6 miesiac. I ciezko mi bylo znalezc nawet sukienke taka luzniejsza nie opinajaca brzuch. Ale dzis juz lepiej. :-)
 
Ja od początku odsuwam od siebie te złe myśli, teraz jak coraz częściej czuje ruchy jestem dużo spokojniejsza...z reszta zakupów narazie się wstrzymuję przynajmniej do poznania płci, lub połówkowego (zależy co nastąpi pierwsze)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kurde Dotkass jak ja bym tez chciala czuc ruchy. 17 tydzien a tu nic. Bywalo laskotanie bywalo mrowienie bywalo takie dziwne ale ja nie wiem czy to maluch. Jacie jakie to trudne do ogarniecia dla takiego czleka jak ja heh
 
Kurde Dotkass jak ja bym tez chciala czuc ruchy. 17 tydzien a tu nic. Bywalo laskotanie bywalo mrowienie bywalo takie dziwne ale ja nie wiem czy to maluch. Jacie jakie to trudne do ogarniecia dla takiego czleka jak ja heh

Spokojnie poczujesz [emoji16]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Mis-owa ojjj tak juz blisko. Najblizsze usg juz pewno bedzie polowkowe. Bo wypada za dwa i pol tygodnia a to dokladnie bedzie przy 20tyg. No ale zobaczymy.
Dotkass wiem ale jak tak czytam ze Wy juz czujecie to mi sie tez chce juz czuc hehehe. Bylabym spokojniejsza bo wiedzialabym ze sie rusza i ze tam jest.... Ale coz. Widac trzeba czekac
 
reklama
Dziewczyny u mnie po wizycie z dzidzia wszystko ok ale u mnie anemia i dostalam zelazo no i lekarz kazal sie oszczedzac bo szyjki recznie w ogole nie czuje ale na usg w miare wiec poki co bez nakazu lezenia ale mam nie szalec...

@Lali ja tez mialam wczoraj sylwetkowego dola w zadne spodnie juz sie nie dopinam ale kupilam leginsy kilka dlugich bluzek i lepiej mi sie zrobilo :)

A lekarz jeszcze kazal mi jesc duzo burakow a ja ich nie lubie blee ale coz mus to mus :(
 
Do góry