reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Cześć dziewczyny :)
Czytam Was na bieżąco od pierwszych kilkunastu stron, dziś postanowiłam dołączyć. Mam 22 lata, to moja pierwsza ciąża (chyba jestem najmłodszą mama wśród lutówek). Obecnie 12t+5, termin na 02.03.2017, ale ponieważ marcówki uciekły na fb, co jakoś mi nie odpowiada, dołączam do Was. Wczoraj miałam badania prenatalne, na USG wszystko w porządku, lekarz obstawia dziewczynkę, czekam na wynik testu Pappa, mimo wieku chciałam zrobić te badania dla świętego spokoju, dlatego zdecydowałam się na wizytę prywatną. Pozdrawiam Was serdecznie :)
 
reklama
:p Lepiej nie. Niech będą to jaja w przenośni.

Wyobraziłam sobie to co napisałaś dosłownie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Cześć dziewczyny :)
Czytam Was na bieżąco od pierwszych kilkunastu stron, dziś postanowiłam dołączyć. Mam 22 lata, to moja pierwsza ciąża (chyba jestem najmłodszą mama wśród lutówek). Obecnie 12t+5, termin na 02.03.2017, ale ponieważ marcówki uciekły na fb, co jakoś mi nie odpowiada, dołączam do Was. Wczoraj miałam badania prenatalne, na USG wszystko w porządku, lekarz obstawia dziewczynkę, czekam na wynik testu Pappa, mimo wieku chciałam zrobić te badania dla świętego spokoju, dlatego zdecydowałam się na wizytę prywatną. Pozdrawiam Was serdecznie :)

Tak, wygląda na to że jesteś najmłodsza. Witamy :)

Wyobraziłam sobie to co napisałaś dosłownie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


16ud3e3kpztre1wh.png

Nie mogłaś się powstrzymać?

Jak ja teraz. . . Otwierając czekoladę miętowa.
 
@Vitafylernina witaj, gratuluje [emoji16]

@Miś-owa hmmm, moj maz usiadłby z Tobą i ta czekoladę połknął...ja wole z marcepanem (ale w ciąży tej akurat do słodkiego średnio mnie ciągnie)

@martula1985 na sandwich tosty??? Ja zaraz będę moim damom robiła [emoji12]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Mojego wysłałam po wózek...pojechał i kupił, od lat jestem wierna Quinny Speedi sx, a ze teraz już tego modelu nie robią (zastanawiam się czemu, bo buzz i mood wg mnie śliczne, ale już dużo mniej udane modele)...mało ich i jak jakiś w dobrej cenie i w miarę w pełnym komplecie i zadbany wskakuje na olx to zaraz znika, już dwa takie przepuściłam...tak wiec, tego nie odpuściliśmy...muszę tylko torbę do niego dokupić, wszystko inne jest...a i kolor w sumie neutralny, aczkolwiek bardziej chłopięcy bo czarna ramą , a gondola i spacerówka brąz czekoladowy i bez [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry