reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Produkcja trwa. Niestety ja puki co bez doświadczenia i z sn i cc i co za tym idzie z dziećmi. Był nawet czas, że myślałam - nie udaje się bo pewnie byłabym zła mamą. Człowiek czasem różnych myśli się chwyta. A nasze oczekiwanie miało dwie cyfry.

Ja wciąż w wirze porządków. Przerzucam komode pozbawiając się zbędnych rzeczy.

Na obiad chłodnik. I pierożki z kaszą gryczaną.
Tak miało być i tak jest dobrze :) ja po poronieniu 2 lata temu zaniechałam starań, bo i tak mi się życie pokomplikowalo. Teraz wiem, że to nie był dobry czas na dziecko, ale samo doświadczenie na pewno było po coś. :) Tak jak i twoje czekanie :) ja też dzisiaj wyrzucałam zbędne rzeczy. Tymi porządkami zmęczyłam się chyba bardziej niż gdybym poszła do pracy ;)

A ja porastam włosami jak niedźwiedzica [emoji30] najwyraźniej kipię testosteronem. Na bikini nieśmiało wyłania się coraz więcej włosków. Mam cichą nadzieję, że to w końcu wyhamuje i nie będę musiała zaczynać z laserem od zera. Ale najsmieszniej jest na brzuchu. Porasta meszkiem coraz bujniej [emoji23] to są centymetrowe włoski! Na szczęście jasne i cienkie więc nie wygląda to tragicznie, ale mogę je sobie czochrać [emoji23] mam nadzieję, że po ciąży to się cofnie.
 
reklama
Tak miało być i tak jest dobrze :) ja po poronieniu 2 lata temu zaniechałam starań, bo i tak mi się życie pokomplikowalo. Teraz wiem, że to nie był dobry czas na dziecko, ale samo doświadczenie na pewno było po coś. :) Tak jak i twoje czekanie :) ja też dzisiaj wyrzucałam zbędne rzeczy. Tymi porządkami zmęczyłam się chyba bardziej niż gdybym poszła do pracy ;)

A ja porastam włosami jak niedźwiedzica [emoji30] najwyraźniej kipię testosteronem. Na bikini nieśmiało wyłania się coraz więcej włosków. Mam cichą nadzieję, że to w końcu wyhamuje i nie będę musiała zaczynać z laserem od zera. Ale najsmieszniej jest na brzuchu. Porasta meszkiem coraz bujniej [emoji23] to są centymetrowe włoski! Na szczęście jasne i cienkie więc nie wygląda to tragicznie, ale mogę je sobie czochrać [emoji23] mam nadzieję, że po ciąży to się cofnie.

Dziękuję ;) i ja też tak porastam szybko. Rano paszki ciach, a wieczorem już widać. Na brzuszku też meszek.
 
Jadę na wizytę
Proszę o kciuki

Zaciskam


16ud3e3kpztre1wh.png
 
@Shemshi aaaa hahaha mam identyko z wlosami [emoji23] w takim tempie to sa miesiac bede mogla warkoczyki plesc na brzuchu [emoji23]
O innych czesciach ciala nawet nie wspomne [emoji85]

@asieek bedzie dobrze :) samych superanckich wiadomosci zycze [emoji8]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Shemshi aaaa hahaha mam identyko z wlosami [emoji23] w takim tempie to sa miesiac bede mogla warkoczyki plesc na brzuchu [emoji23]
O innych czesciach ciala nawet nie wspomne [emoji85]

@asieek bedzie dobrze :) samych superanckich wiadomosci zycze [emoji8]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No to będziemy miały prawdziwych mężczyzn [emoji23] [emoji23] [emoji23]
 
reklama
Do góry