reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@pyzunia86 super, gratulacje!! :) ogladałaś kiedyś bajkę "Trojaczki"? Zawsze jak ją oglądam (z synkiem ;) ) myślę sobie "boże co za łobuzy" :D
@Dotkass u nas też tak szaro buro, a chciałam sobie pranie na balkon wystawić... ja myślę, że jeszcze będzie ciepło w tym roku :)

Dzisiaj dalej pakowanie- wizja tych wszystkich kartonów mnie przeraża...
 
reklama
Ojjj takiego prawdziwego domowego kapusniaku to tez bym zjadla. No ale przyjdzie mi jeszcze na niego poczekac. Maz dzis pierwszy raz od dawna do pracy idzie co ja tu biedna poczne. Juz tak czekam na ten koniec wakacji jak na zbawienie.
 
Z jednaj strony wspolczuje Wam tego pakowania a z drugiej zazdroszcze tez bym juz chciala i miec z glowy. A tak to my w przyszlym roku bedziemy sie z tym paprac jak maluch bedzie mial kilka msc
 
Dzień dobry!

Zaprowadzilam juz pierworodna do przedszkola. Czas na śniadanko. A później lecę z dwulatkiem na spacero-zakupy :). I dzień jak codzień, sprzątanie, gotowanie i wymyśliłam ze zrobię niespodziankę mężowi i upięke ciacho.

@pyzunia86 super że już w domku. My w starym mieszkaniu mieliśmy takich dalszych sąsiadów, gdzie były trzy identyczne dziewczynki. Zawsze się zastanawialiśmy jak Ci rodzice to ogarniali :), początki to musi być ostra jazda ;), ale jak trzeba to ze wszystkim człowiek sobie poradzi :). Trojaczki to wielka przygoda :).

A moi na obiad wymyślili dziś ogórkowy. Kapuściana tez bym zjadła. .. albo bigos :D
 
Witam się i ja [emoji4] czytam od samego początku, ale jakoś nie miałam odwagi się odezwać. Z tego co widzę jestem najmłodsza z Was. 25 lat, pierwsza ciąża, termin 18.02. [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@mama_zuzanki, ale zazdroszczę sałatki śledziowej- zjadłabym oj zjadła [emoji12]

@kryszynka28 my tez oglądamy "Trojaczki" [emoji16] uwielbiam ta bajkę. Co do prania, tez chciałam dziś wywiesić na dworze, właśnie włączyłam pranie i nadal zastanawiam się czy nie wywiesić na ogródku, ale z drugiej strony nie widzi mi się biegiem zbieranie, gdy nagle zacznie padać...pogoda ponoć od jutra ma się znacznie poprawić i tego się trzymam [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzień dobry, :)

Dzień zaczęłam już jakiś czas temu - wciąż walka z porządkami - wzięłam to na raty. Inaczej nie da rady. Teraz parę dni/tygodni będę "spłacać". Ale na jesień chcę mieć uprzątnięte szafy i szafeczki.

Pyzunia gratuluję :) Taka trójka to dopiero będzie przygoda.

Ja marzyłam o bliźniętach. Ale z jednego też się cieszę. Szkoda tylko, że lekarz bez pytania o płci i to nie na 100% wolałabym usłyszeć już takiego pewniaka.

Ależ pyszności u Was. Chyba muszę zjeść śniadanie bo ślinka cieknie. Puki co jadę na oparach z nektarynki i banana.

Nowe Mamusie piszą. WZ stał się zachęta by napisać teraz :) Witam najmłodszą.

:) :)

Dotkass prezesie :p prowadzisz. A ta Twoja kuleczka... no no. Ja wciąż nic eh.
 
Cześć Dziewczyny :) ja dziś od rana masakra, moja mama która jest pielęgniarką, (ale od x lat pracuje w prywatnej poradni i nie pobierała krwi już dawno), dziś przyjechała pobrać mi krew na badania.. żebym nie musiała jechać 20 KM w stronę.. i się nie udało :( pokapało i dupa blada, jutro przyjedzie do mnie pielęgniarz który się zna na robocie [emoji12] za to mam piękne dwa siniaki, jestem głodna i nie wiem już jak mam leżeć...

Miłego dnia

Aha, żeby nie było, swój głos również oddaje na @Dotkass :)
 
Pyzunia a trojaczki nie miały być identyczne i tej samej płci? Tak mi kiedyś tu mignęło?

NianiaOgg też miałam robić ciasto dla męża ale postanowił być lepszym człowiekiem i się odchudza :) Nawet swój nałóg Pepsi rzucił co wydawało się niemożliwe :)

Miś-owa wiedzę Tobie też już wicie gniazda się wyłączyło ;)
 
reklama
Do góry