reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Mama_zuzanki, zazdroszczę cudownego porodu :) jak byłam młodsza i bardziej nieświadoma to właśnie tak myślałam, że urodzę. Poczekam w domu jak najdłużej a potem spokojnie do szpitala ;)

@Ju-sti, ja tak mam, ale tylko zatkany nos i opuchnięte śluzówki, bez kataru. Duża ilość wody morskiej w spreju i płukanie trochę pomaga :)
 
reklama
Heh... to pewnie mnie taka kontrola ZUS spotka, skoro pracodawca juz na etapie powrotu z wychowawczego kręci nosem. Ale jeszcze mam nadzieje ze ta niemiła rozmowa z kadrowa to tylko efekt jej szoku :) i ogólnie utrudniać nie będą.

Ja o dziwo wielce placzliwa w ciazy nie jestem. A we wczesniejszych to raczej nerwowa bardziej byłam :).

O 19.00 dziś mam usg prenatalne. Juz się nie mogę doczekać :).
 
Padnę zaraz...ale mnie naszło na nóżki w galarecie takie z kurczakiem w środku, marcheweczka, groszkiem polane octem...zwariuje...takich zachcianek to ja nie miewałam...chyba będę musiała zadzwonić do Mamy i zapytać jak zrobić...aaaaa


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Shemshi to milo, ze tutaj same normalne babki bo tych terrorystek od SN i KP to nie trawie :)

@Dotkass dzieki za uaktualnienie informacji bo co czytam o 500+ to jakies nowe zasady sa [emoji85]

Ja placzliwa nie jestem, zrobilam sie agresywna i szybciej wybucham [emoji85] chyba serio musza to byc chlopaki, moze ich testosteron tak na mnie wplywa [emoji848][emoji33][emoji23]

@NianiaOgg pochwal sie fotkami pozniej.

Mi z nosa nie leci, za to leci w innego miejsca [emoji33][emoji85] mam tyle sluzu, ze ciagle czuje jakby miala mokro w gaciach!
W sumie to mam mokro w gaciach bo tyle tego wylatuje [emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Uh. Serce mi łopocze. Mam wyniki krwi (z prenatalnych) co prawda piszą o braku wskazań do amniopunkcji. Usg ok wyszło piękne. Z krwi - Trisomia nisko z < do 20.000. Za to preeklampsje no raczej wysoko mi wyliczyli. Przed 42 tyg 1:21. Przed 37 tyg 1:152
 
reklama
A propo 500+, wiecie jaka była reakcja mojego męża na bliźnięta?

Cytuję: zajebiście. Dostaniemy 500+ [emoji23]

Hahaha [emoji23][emoji23][emoji23]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Do góry