reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Mimicat @serena22
Gratuluję dobrych wyników prenatalnych :)

@Mimicat ja jeszcze przed prenatalnymi. mam dopiero w poniedzielek o 19.00. To będzie 13 t+1d tez mam nadzieje poznać juz płeć. Zwłaszcza ze moja gin w 11t3d powiedziała ze będzie chłopak, ciekawe czy się potwierdzi, jeśli tak to moja gin jest DOBRA, tak wcześnie określić płeć :)
 
reklama
ja do pracy jeszcze chodzę, planuje do listopada, żeby na spokojnie przekazać obowiązki i wdrożyć kogoś, a jak wyjdzie, to zobaczymy
HIV miałam badany w pierwszej i w tej ciąży, podobnie cytomegalię, toxo, różyczkę
 
później Was doczytam, na razie tylko chciałam się podzielić moim szczęściem dzisiaj, bo chyba jako ostatnia miałam dziś prenatalne i wszystko jest ok :) Maluch bardzo ruchliwy, wykonywał mnóstwo akrobacji, badanie było długie, ale wszystko zostało zmierzone i wszystkie paramatery są w porządku. Jesteśmy bardzo happy :) jeszcze co prawda czekam na Pappa, ale jestem już dobrej myśli.

Aha i znamy płeć :D pan doktor powiedział, że baaaardzo by się zdziwił, gdyby się coś zmieniło później

Tym samym chyba zamykam etap prenatalnych :) czy ktoś jeszcze czeka?

Mimicat, już w końcówce 12 tygodnia i znacie płeć? :) Ładnie :) A kto będzie? Cieszycie się? :D
 
Dziewczeta. Ciesze sie wizyty wyszly jak nalezy. Ja wlasnie zbieram sie na swoja
No nie wiem jakis dziwny stresik mnie znow dopada choc nie mialam go juz dawno. Mam nadzieje ze wszytsko bedzie ok. Dzis sie dowiemy czy moje przeczucie ze to chlopak soe sprawdzi czy tez nie. No zobaczymy.
 
Dziewczeta. Ciesze sie wizyty wyszly jak nalezy. Ja wlasnie zbieram sie na swoja
No nie wiem jakis dziwny stresik mnie znow dopada choc nie mialam go juz dawno. Mam nadzieje ze wszytsko bedzie ok. Dzis sie dowiemy czy moje przeczucie ze to chlopak soe sprawdzi czy tez nie. No zobaczymy.

Trzymam kciuki [emoji182]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
izabelaaa "wysoko" już hihi. :)

Ja po usg prenatalnym. Czekam jeszcze na pocztę i wyniki krwi.

Chyba sporo chłopców na lutówkach?
 
@Dotkass znowu mamy wizytę w tym samym dniu ;) a połówkowe we wrześniu, ale ja chyba bardziej pod koniec. Czytałam u mamaginekolog, ze niby między 18 a 22, ale w 20 tyg dziecko jest prawie dwa razy większe niż w 18 (czy jakoś tak), więc trzeba uzbroić się w cierpliwość i lepiej iść troszkę później :)
 
reklama
Do góry