reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Muszę dziś mieć te pierogi. Tak. Puki chęć. Bo teraz to cud jak mam na coś smak.

Hahaha, ja wczoraj tez niestety nie zjadłam, ale nadal mam ochotę choć nie tak wielka Jam wczoraj


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Cześć Dziewczyny!
Piszecie jak szalone. Ciężko nadrabiać. Ostatnie dwa dni miałam dość intensywne, wieczorami jeszcze nauka jazdy, za tydzień mam egzamin teoretyczny, wiec się uczę i brak czasu, żeby regularnie patrzeć co tam u Was słychać.
Witamy nowe mamusie ;) Jak się dziewczyny czujecie? Ja od dwóch tygodni jestem na wysokich obrotach, ciągle coś... Ale jutro śpię dłużej! :D Powoli będzie trzeba zwolnić tempa i przestać chodzić do pracy ;)


Powtarzam wszystkim ciężarnym po raz pierwszy, że nie ma już nigdy w życiu takiej laby i spokoju jak w pierwszej ciazy. W kolejnych juz raczej się nie wyspisz, bo jest kim się zająć, nie poleniuchujesz i juz nikt Cię nie traktuje jak "ksiezniczke" ;). Polecam skorzystać chociaż chwile z urokow l4 w pierwszej ciazy :).


@Leila.jm moja starsza córka jak dostała bunt dwulatka to jej jeszcze nie przeszedł. A ma 9,5.:dry:

Też u swojej 6lataki zauważam, że im starsza tym gorzej :). Wszyscy straszą buntem 2latka, a to chyba najlatwiejszy bunt.

Zmieniając temat, to ciekawa jestem czy wasi lekarze zlecają test na HIV. Wiem że w Polsce nie jest to powszechna praktyka, ale w innych krajach jak np. Niemcy jest to standard. Mój lekarz zaleca, chociaż ja zrobiłam dawno przed ciąża, bo dla byłego nie byłam pierwsza tak sobie uświadomiłam, a we wcześniejszych ciążach mój lekarz nie zalecal, dopiero teraz w tej.

Każda ciążę prowadziłam u innego lekarza i wszyscy zalecali badanie na HIV. Zapytałam nawet ostatnio czy musze robić skoro przy wczesniejszych ciazach robiłam i było ok. To powiedziała mi, że nigdy nie wiadomo, to skrajne przypadki, ale można się zarazić u dentysty, w szpitalu i lepiej sprawdzić by chronić dziecko od początku.
 
Hej kobitki .
Witam nowe mamusie.
Ja nadal w szpitalu faszeruja mnie lekami na nadcisnienie dopegyt ,dupkiem i luteina.
Po tym na nadcisnienie to bym spala dzis mi prenatalne przeszly kolo nosa ponoc z jakims lekarzem mam miec konsultacje w pon. I z tego co mi sie wydaje on jest od prenatalnych.
Trzymam kciuki za wasze wizyty
 
@pyzunia86 dobrze, ze się odezwałas...odpoczywaj Kochana ile się da, nie stresuj...oprócz tego ciśnienia co się jeszcze dzieje ze luteinę i dupka Ci dają?

@NianiaOgg to prawda, pierwsza ciąża to czas tylko dla nas- taki do wykorzystania całkowicie dla siebie, sprawianie sobie przyjemności, odpoczynek...kolejne to już mimo zmęczenia czasem brak możliwości by się położyć


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzień dobry wszystkim, witam nowe mamy :)
Ojj tak, pierwsza ciąża to było to, dopiero w tej dotarło do mnie, że ja wcale nie lubię być w ciąży i chciałabym, żeby już był luty ;) bo do "błogosławionego" stanu to mi daleko ;)

Ostatnio była mowa i wzruszaniu się bez okazji- ja potrafię się rozpłakać jak "ukryta prawda" gdzieś w tle leci :p no dzisiaj to już nie wspomnę- synek jest ostatni dzień w żłobku więc rano się popłakałam, teraz jak go będę odbierać to pewnie też łzy polecą... :) ach jak ten czas leci... :)
Co do hiv to w każdej ciąży miałam.
Dorwałam wczoraj kurki, także u mnie makaron z kurczakiem i kurkami :)
 
później Was doczytam, na razie tylko chciałam się podzielić moim szczęściem dzisiaj, bo chyba jako ostatnia miałam dziś prenatalne i wszystko jest ok :) Maluch bardzo ruchliwy, wykonywał mnóstwo akrobacji, badanie było długie, ale wszystko zostało zmierzone i wszystkie paramatery są w porządku. Jesteśmy bardzo happy :) jeszcze co prawda czekam na Pappa, ale jestem już dobrej myśli.

Aha i znamy płeć :D pan doktor powiedział, że baaaardzo by się zdziwił, gdyby się coś zmieniło później

Tym samym chyba zamykam etap prenatalnych :) czy ktoś jeszcze czeka?
 
reklama
Do góry