reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ja mam utleniane wlosy (pasemka) i jak zapytalam mojego gin czy moge ufarbowac wlosy to popatrzyl na mnie jak na wariata i powiedzial: "Tak Izuniu. I pod sznurkami tez wolno przechodzic" :D

@izabelaaa hahahahah tutaj przyszłam się wyśmiać, żeby tam nie zaśmiecać wątku :) Fajny taki lekarz :)
Ja teraz przy pierwszej ciąży ze wszystkim się zastanawiam "czy mogę". Sok pomarańczowy, balsam do ciała, krem do twarzy, wszystko się muszę orientować. Okazuje się, że sok aloesowy nie można, a np krem do twarzy z witaminą A też nie wskazany. Stąd to przewrażliwienie :p
 
reklama
@izabelaaa hahahahah tutaj przyszłam się wyśmiać, żeby tam nie zaśmiecać wątku :) Fajny taki lekarz :)
Ja teraz przy pierwszej ciąży ze wszystkim się zastanawiam "czy mogę". Sok pomarańczowy, balsam do ciała, krem do twarzy, wszystko się muszę orientować. Okazuje się, że sok aloesowy nie można, a np krem do twarzy z witaminą A też nie wskazany. Stąd to przewrażliwienie :p

A czemu to soku z aloesu nie wolno?
 
@pyzunia86 najwazniejsze ze zaraz Ci zbada i podejmie odpowiednie kroki. Bedzie dobrze Niunia.

Eehhh mozecie mnie zwyzywac ale szczerze sie musze przyznac, ze od dwoch dni trawie wiadomosc o plci.
Ciesze sie ogromnie, ze maluchy zdrowe i oby tak zostalo ale nie ukrywam, ciezko znioslam ta wiadomosc, zwlaszcza wczoraj bo juz emocje po wizycie opadly.
Dzisiaj jest juz lepiej :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja się trochę nastawiam na chłopaka, mam parke, niby mówię że obojętne ale w głębi marzę żeby to był chłopak i przypuszczam że jak będzie dziewczyna to też trochę mogę poczuć zawód ale mimo wszystko najważniejsze aby było zdrowe.
U mnie wizyta jutro, będzie 15 tygodni I mam ogromną nadzieję poznać płeć, bo ciekawość mnie zżera!!!
 
@izabelaaa hahahahah tutaj przyszłam się wyśmiać, żeby tam nie zaśmiecać wątku :) Fajny taki lekarz :)
Ja teraz przy pierwszej ciąży ze wszystkim się zastanawiam "czy mogę". Sok pomarańczowy, balsam do ciała, krem do twarzy, wszystko się muszę orientować. Okazuje się, że sok aloesowy nie można, a np krem do twarzy z witaminą A też nie wskazany. Stąd to przewrażliwienie :p
U mnie trzecia ciąża ale ponad 5 lat przerwy I naprawdę mało co pamiętam co można a czego nie. Dopiero chyba w 8 tygodniu ocknelam się że muszę się ograniczyć z kawą [emoji54]
 
Powiem Wam tak. Na pewno uważajcie na herbatę z pokrzywy. Niby pomaga z obrzekami, bo nie zatrzymuje wody, ale przyspiesza tez skurcze macicy. Ja tak Emme urodziłam. Piłam tej herbatki ile się dało, efekt- przedwczesny poród


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
To i ja coś wreszcie wrzucę.
1502885487-aaaaaa.jpeg
1502885496-aaaaaa.jpeg
1502885504-aaaaaa.jpeg
1502885510-aaaaaa.jpeg
1502885517-aaaaaa.jpeg



Na ostatnim zdjęciu wyrostek płciowy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bossszeee modle sie tylko by mieli charaktery po Kubie bo ja mam okropny :/

Tyyyyle zdjec dostalam :)
1502881753-aaaaaa.jpeg


To jest mega creepy [emoji23]
1502881771-aaaaaa.jpeg


A tutaj widac siusiaka u "B" :)
1502881788-aaaaaa.jpeg


A tutaj jest "A" ale siusiaka nie widac ale widzielismy na USG :)
1502881844-aaaaaa.jpeg



<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>

Łaaaał piękne :))

U mnie trzecia ciąża ale ponad 5 lat przerwy I naprawdę mało co pamiętam co można a czego nie. Dopiero chyba w 8 tygodniu ocknelam się że muszę się ograniczyć z kawą [emoji54]

Może nie jakaś ogromna przerwa, ale rzeczywiście mogło się też i trochę zmienić. Wiadomo, więcej badań, informacji i przez to, albo dzięki temu więcej ograniczeń. Ale teżnie można się dać zwariować. Wszystko zależy od przypadku. Czasem zalecają kawę w ciąży np na bóle głowy, ale to pewnie jak ma się np. niskie ciśnienie.

Powiem Wam tak. Na pewno uważajcie na herbatę z pokrzywy. Niby pomaga z obrzekami, bo nie zatrzymuje wody, ale przyspiesza tez skurcze macicy. Ja tak Emme urodziłam. Piłam tej herbatki ile się dało, efekt- przedwczesny poród


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Dobrze wiedzieć. I herbatę z liści malin nie więcej niż 3 szklanki dziennie. A jak już jest termin porodu, to polecają pić, żeby go przyspieszyć.
 
reklama
Do góry