reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

bo taka prawda, sama jestem w szoku, ze Cię przyjęli tak z "ulicy", jeśli chodzi o Zelana to jest to szpital, w którym głośno się mówi, ze kładą nacisk na poród SN, chyba, ze masz planowane CC i lekarz prowadzący tam pracuje

Ja na Żelazno pojechałam w 34 tyg żeby właśnie zaplanować termin cc. lekarka powiedziała że mogę u nich rodzic ale naturalnie,ze wcześniejszą operacja na macicy nie jest zadnym przeciwskazaniem .a jeżeli mój lekarz prowadzący uważa inaczej to niech przeprowadzi operację u siebie.Na karowa trafiłam w sobotę o 5 rano,moze malo rodzacych bylo.tam w poczekalni zawsze jest kilka rodzących czekających na przyjęcie .wtedy była jedna osoba ,mąż kobiety która też zaczęła rodzic ona też nie prowadziła tam ciąży, ale maja Ciocie która jest Położna w karowej i im zalatwila:cool2:



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom[/QUOTE]
 
reklama
Kochana ja Amelię rodziłam w największym boomie 2008 R. Co się działo wtedy w warszawakich szpitalach to był kosmos. Potrafili odsyłać do innych szpitali i to własnym transportem. Rodziłam na Madalińskiego, to dwie dziewczyny niemalże na korytarzu rodziły, bo sale prv były płatne (my akurat płaciliśmy), mimo ze wolne trzymali aż zwolni się na porodówce...najlepsze jak przyjechałam i mnie badali na dole na izbie przyjęć. Sprawdzili, ze rzeczywiście poród się rozpoczął, 3 cm rozwarcia i słyszę, ale my nie mamy miejsc...musi Pani jechać gdzieś indziej- sprawdzimy gdzie jest miejsce- na co druga zza parawanu mówi do tamtej, ale Ona jest od dr x (prowadził moja ciąże, lekarz, który tam pracował) , i nagle miejsce się znalazło. Nie dość, ze było to jeszcze jak się okazało, ze chcemy prv sale to miałam wybór czy chce z wanna czy z prysznicem.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Zawsze jak sie ma lekarza w danym szpitalu to sie jest inaczej traktowanym...Przykre...

Ja wczoraj bylam z synkiem w zoo. Uparl sie wepchnac sie w takie autko do pchania, ciezko sie to prowadzilo z tym klockiem, nameczylam sie te 2 godziny. Potem jeszcze chcial jezdzic gokartami i znow pol godziny biegu za nim. W koncu cos mnie zaczelo kluc TAM. Nie wiem, jakby szyjka? Mam nadzieje ze nic zlego sie nie dzieje...

@pyzunia86 daj znac co powiedzieli! Ale brazowy sluz to chyba nic zlego.
 
Narazie czekam w kolejce od godziny.
Po tym rannym brazowym potem znow byl ale mniej a 30 min temu mialam na papierze 2 kropki krwi.
Dziewczyny boje sie jak cholera
 
@mavika mogłaś się przemęczyć, dr Dotkass ma wskazanie- lezec, pachnieć, odpoczywac [emoji6]

@Monisiek88 odpoczywajcie

@pyzunia86 będzie dobrze Kochana- mysi być, jesteś już u lekarza, w razie potrzeby da leki, położy na obserwacje- staraj się nie denerwować (tak wiem, łatwo mówić- sama schizowalam)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry