reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ale zbadali Cie w koncu? Wszystko ok?

Tak...sciemnilam, ze dzwoniłam do mojej gin i kazała spr czy szyjka jest Ok. Zbadali, kazała leżeć


16ud3e3kpztre1wh.png
 
A ja mam takie pytanie nietypowe [emoji14] A może typowe. Dla mnie to pierwsza ciąża [emoji14] Mam bardzo mocne żółte upławy... Czy to w ciazy normalne?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja mam takie pytanie nietypowe [emoji14] A może typowe. Dla mnie to pierwsza ciąża [emoji14] Mam bardzo mocne żółte upławy... Czy to w ciazy normalne?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Mocno żółte? Może jakaś infekcja? Maja jakiś nieprzyjemny zapach? Upławy są naturalne w ciąży, zwiekszona wydzielina, ale żółty kolor mnie zastanawia...ja mam bardziej bezbarwni- kremowy- taki bardziej bialy


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Mocno żółte? Może jakaś infekcja? Maja jakiś nieprzyjemny zapach? Upławy są naturalne w ciąży, zwiekszona wydzielina, ale żółty kolor mnie zastanawia...ja mam bardziej bezbarwni- kremowy- taki bardziej bialy


16ud3e3kpztre1wh.png
Nie swędzi, nie piecze, nic się nie dzieje oprócz tego, że są po prostu upławy. Nie są mocno żółte, ale mają delikatny odcień żółtego. Nie pachną też w żaden sposób.
Może być jakaś infekcja, ja też mam więcej ale biało przezroczyste. Radziłbym się wybrać do gina.


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Ruby_Charm ciężko ocenić...kolor dla każdej z nas może wyglądać inaczej, mimo ze jest identyczny. Infekcje nieraz występują bez objawów swędzenia. Wspomnij o tym na wizycie- lekarz Ci powie czy ta wydzielina jest ok


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry