reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ja miałam cesarke na Karowej.Nie miałam tam swojego lekarza.Poszlam w 36 tygodniu ze skierowaniem na cc wyszedl do nas jakiś lekarz z zeszycikiem zapisał mnie na cesarke na 12.04 ale 9.04 w sobotę rano odeszły mi wody pojechaliśmy na karowa,Nie czekaliśmy długo na przyjęcie.

Naprawdę?? :) Jak wspominasz CC tym szpitalu? To była Twoja pierwsza? Ja słyszałam i czytałam dużo pozytywnych opinii na temat Karowej. Tam są specjalistyczne oddziały i czasem jak coś się dzieje to na Karową wiozą z innego szpitala.
 
reklama
@Miś-owa mnie nigdy nic nie bolalo na USG nawet wczoraj gdzie babeczke latala mi po calym brzuchu by zbadac wszystkie przeplywy u dzieci.
I nieraz musialam mocniej docisnac ale zadnego bolu czy dyskomfortu nie czulam.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Miś-owa ja delikatnie przy prenatalnym miałam dociśnięta macice, bo Maluch nie chciał współpracować, ale nie było to jakoś mocno...na zwykłym usg nie powinno Cię nic bolec [emoji6]

@Sylviia, a czemu espumisan? Gazy Cię męczą?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej,
No właśnie też się dziwię, że usg sprawia taki ból..? Mnie nigdy nic nie bolało...
Sylviia a co Cię boli, brzuch? Espumisan ponoć można w ciąży, ale co dokładnie Ci jest?
Dziewczyny a mnie od 2 dni tak bolą plecy, że masakra :( jak mogę sobie pomóc? Niestety odpoczynek trochę tak, ale synek dziś w domku, poza tym muszę pakować wszystko bo za tydzień ta przeprowadzka...
 
@Miś-owa ja delikatnie przy prenatalnym miałam dociśnięta macice, bo Maluch nie chciał współpracować, ale nie było to jakoś mocno...na zwykłym usg nie powinno Cię nic bolec [emoji6]

@Sylviia, a czemu espumisan? Gazy Cię męczą?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Gazy i to takie że chodzić nie mogę tak mnie brzuch boli, ledwo do łóżka doszłam... Miałam z tym problem przed ciążą, a teraz to już jest w ogóle masakra
 
@Sylviia espumisan możesz. Ja mam przy sobie w torebce zawsze na wszelki wypadek. Pytałam mojej pani Doktor i mówiła, że jest bezpieczny espumisan w ciąży.
A w którym jesteś tygodniu? Ja miałam ogromne wzdęcia do 12 tygodnia, a teraz trochę lepiej... ale też nauczyłam się czego nie jeść! :) Co dziś zjadłaś?

@kruszynka28 a ciepła kąpiel? Odpręża mięśnie i łagodzi ból. Ale ciepła, nie gorąca. I tak z 15 minut.
Mnie w ciągu najbliższych 2 tygodni też czeka przeprowadzka. Cieszę się, ale jednocześnie już wiem ile to będzie wysiłku :o będę się starać nie dźwigać. Będę pakować, a narzeczony będzie nosić ;) Dobrze, że jeszcze pomoże mój brat.
 
Ostatnia edycja:
Nie będzie boleć USG, ponieważ to genetyczne było specyficzne, lekarz musiał bardzo dokładnie zbadać Dzidziusia i dlatego musiał go przestawić. U mnie się ułożył akurat dobrze, ale czytałam, że niektórym kobietom zalecają się przespacerować, odprężyć i wrócić na USG. Niektórym właśnie muszą trochę ponaciskać, żeby wszystko było ładnie widać. Było dużo pomiarów itd. A teraz przy kolejnych USG już będzie lepiej i takiej bądź myśli :)

Do usg podchodziliśmy na dwa razy. Maluch nie chciał współpracować. Więc w sumie dwa razy po 20minut maglowania. Z przerwą 30minut na przysiady, spacer i batonik (wg zalecenia Pana Doktora).

Oooo to widze ze wiecej z nas jest obolalych. Mnie znow brzuszek nie boli ale mam katar i boli mnie ucho... A my na wyjezdzie ze znajomymi. Ale zobaczymy ale sie sytuacja rozwinie... Jestesmy pelni nadzieji z mezem ze rozejdzie sie po kosciach.

Ja niestety zaliczyłam konkret chorowanie. Z gorączka, kaszlem i innymi atrakcjami. Na katar używałam wody morskiej do czyszczenia nosa i maści majerankowej (bez dodatków). Katar szczęście szybko mi minął.

Zdrówka.
 
reklama
Dobrze wiedzieć, że w razie co można espumisan.

Ja niestety ostatnie usg dopochwowe też z dyskomfortem (były próby przez brzuch i było podobnie). Teraz mam wizytę w poniedziałek. Zobaczymy jak będzie tym razem.
 
Do góry