reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

I ja juz po prenatalnych. Maluszek nie chcial wspolpracowac za bardzo. Badanie trwalo dlugo. Myslalam,ze uda sie przez brzuch, maz ze mna wszedl a tu glownie dopochwowo,no ale juz zostal ze mna. Lekarzowi ciezko bylo wszystko pomierzyc, ale w koncu udalo sie. Wymusil na maluszku zmiane pozycji. Jeden pomiar byl troszke powiekszony,ale lekarz powiedzial,ze bez wynikow krwi ktore beda za tydzien nie da sie nic powiedziec. A ja gdzies odjechalam myslami jak o tym mowil i sobie teraz wyrzucam,ze moglam go dopytac co to moze oznaczac. Mowil o faldce karkowej. No i gdzies to bedzie z tylu glowy siedziec przez ten tydzien. Reszta ok.
 
reklama
Kurcze dziewczyny pojechałam do gina a tam zamkniete! Bylam pewna ze mam na 8.30;) a gabinet od 9 hahaha...poszukalam karteczki i mam na 9.30 takze ide na maly spacer...nie wiem skad mi ta 8.30przyszla do glowy [emoji14]

uwo9s65gu1738u3h.png
Ja mojemu powiedziałam że mam 30 lat a mam 31 :D
 
Witajcie ;)
U nas obiad już nastawiony, zaraz gdzie gotowy :D
W przyszłym tygodniu jedziemy na urlop do Zakopca, niby nie jest daleko bo 400 km, ale dla mnie osoby z chorobą lokomocyjna chciałabym coś zastosować. Co polecacie bezpiecznego dla ciężarnych?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U maluchow ok .Serduszka bija maja 2.5 2.4 i 2.7 cm.
Niestety zdjecia z usg nie dostalam:(
Super! Ale wielką szkoda że nie ma zdjęć, bo ja też bym chętnie zobaczyła [emoji7] bo już niedługo nie będzie się chyba dało zobaczyć 3 na raz.
Witam Was przyszłe mamusie, udało mi się dołączyć do Was po długich staraniach
Witamy :)
Witajcie ;)
U nas obiad już nastawiony, zaraz gdzie gotowy :D
W przyszłym tygodniu jedziemy na urlop do Zakopca, niby nie jest daleko bo 400 km, ale dla mnie osoby z chorobą lokomocyjna chciałabym coś zastosować. Co polecacie bezpiecznego dla ciężarnych?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Łącze się w bólu, polecam lokomotiv albo aviomarin nature, oba tylko z wyciągiem z imbiru, w aviomarin nature jest go chyba więcej. Takich tabletek ze stacji benzynowych czy marketów nie polecam, bo tam imbiru jest co kot napłakał. Mi zawsze to wystarczało, teraz też biorę jak jadę dalej i wiem, że imbir jest bezpieczny, pytałam i lekarza i w aptece. Także śmiało :)
 
Nie mam tu NT Bo chyba tak powinno byc opisane. Zaczelam sie stresowac. Nie chce czytac w necie co to moze oznaczac bo zwariuje.
 
reklama
Lali ja tez zawsze uwazam ze lepiej nie czytac. Choc znam jedna taka Pania ktora uwaza ze trzeba byc zawsze madrzejszym od lekarzy wiec czyta ze hohoho. Ale ja nie czytam nie znam sie na tym a potem od zmyslow niepotrzebnie odchodze.
 
Do góry