reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Witam z nad morza...

Wczoraj była radość, szaleństwo...słońce gorące- ja mimo, iż starałam się siedzieć w cieniu się opalalilam [emoji15]
Wieczorem miałam taka ochotę na piwko, straszna- R kupił mi Radlera 0,0%, namiastka piwa, raczej oranżada [emoji12] wolałabym karmi, ale w nim niestety odrobina % jest
Moj poszedł już biegać, w drodze powrotnej ma kupić bułeczki na śniadanko, a Młode śpią jak zabite

@Ssabrinaa kochana dobrze, ze już lepiej, oszczędzaj się [emoji8]

Zapewne nie wszystko z wczoraj doczytałam, za co przepraszam...widzę jednak temat wielkości dzieciaczków i rozbieżności pomiędzy terminami...u mnie w pierwszej ciąży była spora rozbieżność pomiędzy USG a OM- im starsza ciąża tym bardziej się to koryguje...pod koniec rozbieżność była Ok 2-3 dni... w drugiej ciąży od początku była rozbieżność niewielka, w tej różnica tez jest 2 dni, wg OM tydz kończy mi się zawsze w piątki, a wg USG maluszek jest mniejszy o dwa dni i wypada nowy tydzień w poniedziałek

Miłego dnia Wam życzę [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witam z nad morza...

Wczoraj była radość, szaleństwo...słońce gorące- ja mimo, iż starałam się siedzieć w cieniu się opalalilam.
Hej Dotkass, Ty już na nogach? Odpoczywaj, wdychaj jodu i korzystaj z uroków morza ile tylko się da na nasze ciazowe mozliwosci[emoji38]
Zazdroszczę, ja jeszcze zasiedzialam się w domu. W przyszłym tygodniu jedziemy na 3 dni do Mrzezyna, a pozniej caly tydzien w moje kochane góry. Dopiero tam naprawde wypoczywam[emoji4]


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam z nad morza...

Wczoraj była radość, szaleństwo...słońce gorące- ja mimo, iż starałam się siedzieć w cieniu się opalalilam [emoji15]
Wieczorem miałam taka ochotę na piwko, straszna- R kupił mi Radlera 0,0%, namiastka piwa, raczej oranżada [emoji12] wolałabym karmi, ale w nim niestety odrobina % jest
Moj poszedł już biegać, w drodze powrotnej ma kupić bułeczki na śniadanko, a Młode śpią jak zabite

@Ssabrinaa kochana dobrze, ze już lepiej, oszczędzaj się [emoji8]

Zapewne nie wszystko z wczoraj doczytałam, za co przepraszam...widzę jednak temat wielkości dzieciaczków i rozbieżności pomiędzy terminami...u mnie w pierwszej ciąży była spora rozbieżność pomiędzy USG a OM- im starsza ciąża tym bardziej się to koryguje...pod koniec rozbieżność była Ok 2-3 dni... w drugiej ciąży od początku była rozbieżność niewielka, w tej różnica tez jest 2 dni, wg OM tydz kończy mi się zawsze w piątki, a wg USG maluszek jest mniejszy o dwa dni i wypada nowy tydzień w poniedziałek

Miłego dnia Wam życzę [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Jeśli chodzi o piwo 0, 0%to bavaria i smakuje jak piwo tylko dostępna jest raczej w dużych sklepach
 
reklama
Do góry