reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dziewczyny, czy wasze zarodki były większe niż wskazywał to termin Om?
Byłam w piątek na usg u innego ginekologa. Wg Om powinien to być 10t2d i tak do tej pory się to równalo z usg. Teraz zarodek jest długości 4,09 cm i lekarz twierdzi, że to 11t0d czyli prawie tydzień roznicy. Lekarz przypadkowy bo zależało mi by dostać skierowanie na badania lab w ramach abonamentu i przy okazji mam skierowanie na usg genetyczne i test papp-a wiec poszłam do pierwszego wolnego.
Mam nadzieje, ze ten szybki wzrost nie świadczy o jakichś nieprawidłowościach.
U mnie wielkość malucha szła łeb w łeb z terminem wg ostatniej miesiaczki. W 9t6d wielkość groszka była 33mm.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, czy wasze zarodki były większe niż wskazywał to termin Om?
Byłam w piątek na usg u innego ginekologa. Wg Om powinien to być 10t2d i tak do tej pory się to równalo z usg. Teraz zarodek jest długości 4,09 cm i lekarz twierdzi, że to 11t0d czyli prawie tydzień roznicy. Lekarz przypadkowy bo zależało mi by dostać skierowanie na badania lab w ramach abonamentu i przy okazji mam skierowanie na usg genetyczne i test papp-a wiec poszłam do pierwszego wolnego.
Mam nadzieje, ze ten szybki wzrost nie świadczy o jakichś nieprawidłowościach.
Przypomniało mi się, że jak byłam w ciąży z synem to różnica pomiędzy wielkością a terminem wg om była 2 tyg. Tylko ciaza była już większa.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej czytalam wieczorkami ale pisac nie bylo czasu. Ja niestety swoich zdjec tez nie rzucam w neta ale Wy jestescie przesympatyczne wszystkie ja o eslumisan pytalam lekarza i mozna.
 
Dziewczyny czy Wy i tatusiowie jesteście już przywiązani do tych fasolek w brzuchu, czy tylko my jesteśmy dziwni i jest to jeszcze dla nas abstrakcja, że ktoś tam w tym moim brzuchu mieszka?
Myślę że faceci bardziej się angażują i okazują czułość bąblowi jak pokaże się większy brzusio no i kopniaczki poczują.Ja już kocham tą kruszynkę i gadam czasem do brzuszka,starszy synuś to cały czas zwraca się do brzuszka jak do siostry bo według niego tam musi być siostra bo brata już ma [emoji5]

Dziewczyny, czy wasze zarodki były większe niż wskazywał to termin Om?
Byłam w piątek na usg u innego ginekologa. Wg Om powinien to być 10t2d i tak do tej pory się to równalo z usg. Teraz zarodek jest długości 4,09 cm i lekarz twierdzi, że to 11t0d czyli prawie tydzień roznicy. Lekarz przypadkowy bo zależało mi by dostać skierowanie na badania lab w ramach abonamentu i przy okazji dostalam skierowanie na usg genetyczne i test papp-a a ze zależało mi głównie na skierowaniach wiec poszłam do pierwszego wolnego lekarza, którego nie znam.
Mam nadzieje, ze ten szybki wzrost nie świadczy o jakichś nieprawidłowościach.

W pierwszej ciąży synuś wyprzedzał o jakieś 5 dni a młodszy znowu był mniejszy a teraz termin z miesiączki mam na 2.02 ale z USG mam na 26.01 i tym z USG się sugerują.

Ja się już lepiej czuje laski,niby już nie plamię ale rano np po toalecie jak się podcieram to jest trochę brunatny papier [emoji17] oszczędzam się ale nadal się bardzo boję....

Wszystkim urlpowiczą życzę super pogody i przyjemnego wypoczynku.

85993e3kchlbfohk.png
 
Dobranoc Dziewczyny.
Jeszcze chwilę spędzę przy książce a potem luli. Upał dał mi się dzisiaj we znaki no i te moje wzdęcia, ech. Jutro zakupie Espumisan, mam nadzieję że pomoże bo tak się dłużej nie da.
Spokojnej nocy :)
 
Dobranoc Dziewczyny.
Jeszcze chwilę spędzę przy książce a potem luli. Upał dał mi się dzisiaj we znaki no i te moje wzdęcia, ech. Jutro zakupie Espumisan, mam nadzieję że pomoże bo tak się dłużej nie da.
Spokojnej nocy :)
Spokojnej nocki, bez nadmiernego biegania do toalety[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jestem z Gryfina ale Szczecin dobrze znam. Chodziłam tam do Liceum no i studiowałam [emoji5] Super miasto [emoji173]
Osobiscie bardziej podoba mi sie Gorzów Wlkp. Do Szczecina w ogóle mnie nie ciągnie. Nie żałuję również, że wyprowadzilam się do mniejszego miasta.[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry