reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Mnie tez dzis cos brzuch pobolewa. Biore duphaston rano i wieczorem. Moze wezme nospe max? Niby w tym czasie powinnam miec @ ale nie sam poczatek. Moze to byc przyczyna?
 
reklama
Ja nie biorę żadnych leków i brzuch mnie nie boli ,bolał mnie nawet bardzo tak do 6 tygodnia, teraz jestem w 9 tygodniu i nic mnie nie boli a mam tyłozgięcie.
 
Mnie tez dzis cos brzuch pobolewa. Biore duphaston rano i wieczorem. Moze wezme nospe max? Niby w tym czasie powinnam miec @ ale nie sam poczatek. Moze to byc przyczyna?

Możliwe...nie nakręcajmy się...te co wyładowały w szpitalu są pod dobra (mam nadzieje opieka), a te, które pobolewa leżą i odpoczywają...te farciary, które czuja się rewelacyjnie niech robią na co maja ochotę [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
Hej dziewczyny ☺ dawno mnie tu nie było i widzę że cały czas jest o czym pisac i co czytać. Byłam dzisiaj na prenatalnych w 12 tyg. Wcześniej robiłam test pappa. Dzisiaj lekarz robił dokładne badania pomiaru dziecka. I wyniki wyszły dobrze jeśli chodzi o ryzyko chorób genetycznych. Dzisiaj mój mąż był pierwszy raz ze mną i był bardzo szoku ze wszystko tak widać. Jeśli chodzi o płeć to lekarz nie dał nawet 80% pewności ale być może chłopak. Mówił żeby się jeszcze nie nastawiać ale tak mu się wydaje. Ogólne badanie dobrze przebiegło i jestem mega zadowolona ☺
 
Wyprowadzamy się z mężem do nowego mieszkania. Jestem załamana ilością rzeczy. Strasznie to wygląda, na dodatek boję się dźwigać, a teraz bardzo by się to przydało.
Dziewczyny, cały czas o Was myślę. Bądźcie silne.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mówię do S. że mam literkowy makaron w swojej szpitalnej zupie. "No to ułóż BABY". Melduję: wyłowiłam, ułożyłam - mission accomplished! [emoji1]
1501068801-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Do góry