reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Łącze się w bólu...z tym, ze jak nie jem to tez nie jest dobrze...nic nie pomaga [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie też ale chyba bardziej jak zjem niż jak nie zjem :/ Dziś mamy iść do szwagierki i jej faceta na imieniny z urodzinami a za tydzień jedziemy na weekend do Inowrocławia, nie musze mówić jak bardzo mi się chce?
 
reklama
Mnie też ale chyba bardziej jak zjem niż jak nie zjem :/ Dziś mamy iść do szwagierki i jej faceta na imieniny z urodzinami a za tydzień jedziemy na weekend do Inowrocławia, nie musze mówić jak bardzo mi się chce?

Dobrze Ci to zrobi [emoji6] ja ostatnio nie miałam sił iść na panieński, a jak poszłam nie żałowałam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Że tak się wtracę.... [emoji12]
Gdy śpimy na prawej stronie, możemy nabawić się refluksu. Na lewej stronie tego nie doświadczymy, ponieważ kwasy żołądkowe nie będą przemieszczać się do przełyku. Więc jeśli masz problemy z trawieniem, staraj się spać na lewej stronie.
1500730679-aaaaaa.jpeg

Zauważyłam że przy tej cholernej zgadze jest lżej zasnąć bo tak nie daje czadu. A i w dzień staram się kłaść na lewej i serio jest znosniej... Także polecam nie tylko ciezaroweczkom [emoji6]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Dobrze Ci to zrobi [emoji6] ja ostatnio nie miałam sił iść na panieński, a jak poszłam nie żałowałam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A już nie wspomnę że nie mogę nigdzie dalej wyjść bo zaraz mnie ciśnie do wc i to nie na siku...A tylko w domu umiem się załatwić normalnie więc poza nim cierpię katusze :(
 
Że tak się wtracę.... [emoji12]
Gdy śpimy na prawej stronie, możemy nabawić się refluksu. Na lewej stronie tego nie doświadczymy, ponieważ kwasy żołądkowe nie będą przemieszczać się do przełyku. Więc jeśli masz problemy z trawieniem, staraj się spać na lewej stronie.
1500730679-aaaaaa.jpeg

Zauważyłam że przy tej cholernej zgadze jest lżej zasnąć bo tak nie daje czadu. A i w dzień staram się kłaść na lewej i serio jest znosniej... Także polecam nie tylko ciezaroweczkom [emoji6]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
Ooooo, dobrze wiedzieć. Akurat od kilku dni jak kładę się spać meczy mnie zgaga. Zawsze zasypiam na prawym boku. Dziś spróbuję oszukac zgage i położę się na lewym zobaczymy czy pomoże.[emoji4]Dzięki za radę!

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny, trochę się nie odzywałam, bo zaszyłam się na wsi, męża puściłam do przyjaciela, żeby chlopina odpoczął kilka dni. Z niecierpliwością czekam na prenatalne, mam 31.07.

Nadrobilam wszystkie wiadomości i z ogromnym smutkiem przeczytałam wiadomość Tasiorka :(. To już druga strata wśród lutówek. Mam pytanie do tych z Was, które straciły maluszki w poprzednich ciążach – czy coś to zwiastowało? Czy byla spora rozbieżność miedzy wiekiem ciąży om a usg? Zauważyłam, że zarówno Mysiaka jak i Tasiorek miały spore rozbieżności między tymi terminami, może to jest niepokojący sygnał? Z drugiej strony pewnie niekoniecznie, bo może być pózniej owu.
 
Do góry