reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

A ja jestem tak przestraszona tymi moimi wynikami testu papp-a z krwi, że całymi dniami rycze... Jeszcze zero wsparcia w mężu bo tylko się na mnie drze, że nie mam ryczec i panikowac.... A do USG jeszcze 4 długie dni.
Nie martw się Sylviia. Wiem, że łatwo tak mówić i jeszcze ta burza hormonów robi swoje. Pomysl może o maluszku, że przeciez wspolodczuwa to co Ty teraz. Nie kazdy mężczyzna rozumie nasz stan do końca i tego co w nas buzuje. Podchodzą w inny sposob do różnych spraw, inaczej je widzą i zupełnie inaczej reagują. Może skontaktuj się z lekarzem, porozmawiaj, może to Cię uspokoi.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Sylviia Skarbie tule mocno...moj tez nie lubi jak płacze i na mnie wtedy krzyczy...nie radzą sobie z naszymi łzami...myślą, ze krzycz nas postawi na nogi, trzeba im wyraźnie powiedzieć, ze potrzeba nam przytulenia...jasne komunikaty- do facetów trafiają tylko takie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A ja jestem tak przestraszona tymi moimi wynikami testu papp-a z krwi, że całymi dniami rycze... Jeszcze zero wsparcia w mężu bo tylko się na mnie drze, że nie mam ryczec i panikowac.... A do USG jeszcze 4 długie dni.
Chce Ci powiedzieć, że pappa to również statystyka czasami wychodzą bzdety. Więcej nerwów, a później okazuje się, że jest ok. Wspominałaś w wywiadzie odnosnie pappa o siostrze mamy, o tym, że miała ZD. Ta wada w 100% nie jest dziedziczna. Ale wykazane w wywiadzie występowanie tej wady w rodzinie może wpłynąć na wynik. Lekarz mówił, że pappa to wyliczenia, dane wprowadzone do programu i tyle.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja jestem tak przestraszona tymi moimi wynikami testu papp-a z krwi, że całymi dniami rycze... Jeszcze zero wsparcia w mężu bo tylko się na mnie drze, że nie mam ryczec i panikowac.... A do USG jeszcze 4 długie dni.

Tule mocno kochana i postaraj się tak nie denerwować bo bobo to odczuwa.A chłopy to z innej planety sa i oni inaczej do takich spraw podchodza,na zimno itd

85993e3ky4c2zicj.png
 
Myślę, że po 12-13 tc wrócimy do żywych :-) no i psychicznie tez będzie lepiej bo już po genetycznych no i mniejsze zagrożenie poronieniem.

Ja to dzisiaj bym zabiła za kawę z papierosem. Aż mnie trzęsie w środku :-)

Ja mam prenatalne 7.08.

A mnie nadal jest niedobrze i chce mi się spać :/

Czemu nie możesz się napić tej kawy?
 
Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia :)
Staram się pocieszać faktem ze białko pappa mam w normie a przy ZD jest obniżone. Zastanawia mnie tylko skąd tak wysokie wolne beta hcg...
 
reklama
Do góry