reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Witam się i ja

Mam już córeczkę z czerwca 2012 i synka x września 2016 a to moja 4 ciąża, pierwsza zakończyła się w 12 tygodniu przez zabieg no serduszko mojego maleństwa nie biło.

Tasiorek bardzo mi przykro, wiem że teraz nie ma słów które by Cię pocieszyły ale jakbyś potrzebowała pogadać to jestem.

Kobitki wierzcie albo nie ale przeczytałam wszystkie 404 strony tego co już naskrobałyście i mam nadzieję że z Wami zostanę. Termin mam na 19.02, byłam narazie na jednej wizycie, to był wtedy 5ti3d i było już widoczne pulsowanie, następna wozuta 31.08, mam nadzieję że wszystko będzie ok

Przepraszam że zapytam, jeśli nie chcesz, nie odpowiadaj, ale miałaś jakieś objawy wskazujące na zatrzymanie rozwoju ciąży?

@Paraplu ale super szkraby! <3

Dziewczyny założyłam wątek zakupowy! :D
 
@Tasiorek bardzo mi przykro :(

@Sylvia zostaw doktora Google bo zeswirujesz!

@Paraplu super że wszystko dobrze z twoimi szkrabami, ja też jakieś mam przeczucie że będziesz mieć dzieczynki serio hehe

Ja też po wizycie. Wszystko z dzieciaczkiem w porządku, machal nóżkami i rączkami, buzia mi się sama śmiała :)
Ze mną też wszystko ok, kolejna wizyta za 4 tygodnie, i będzie znowu usg... To będzie 15 tygodni praktycznie skończone ciekawe czy już będzie widać płeć bo ciekawość mnie zżera okropnie :D
 
@Tasiorek bardzo mi przykro :(

@Sylvia zostaw doktora Google bo zeswirujesz!

@Paraplu super że wszystko dobrze z twoimi szkrabami, ja też jakieś mam przeczucie że będziesz mieć dzieczynki serio hehe

Ja też po wizycie. Wszystko z dzieciaczkiem w porządku, machal nóżkami i rączkami, buzia mi się sama śmiała :)
Ze mną też wszystko ok, kolejna wizyta za 4 tygodnie, i będzie znowu usg... To będzie 15 tygodni praktycznie skończone ciekawe czy już będzie widać płeć bo ciekawość mnie zżera okropnie :D
Gratuluję! Super, że wszystko ok:) no i tak myślę jakim cudem mój lekarz już mi płeć wywróżył skoro to był według USG 12t0d a według OM 12t2d chyba to jednak wróżba była. Bo żadnej z was lekarze nawet nie pokuszają się o sprawdzanie...
 
Przepraszam że zapytam, jeśli nie chcesz, nie odpowiadaj, ale miałaś jakieś objawy wskazujące na zatrzymanie rozwoju ciąży?

@Paraplu ale super szkraby! <3

Dziewczyny założyłam wątek zakupowy! :D

Ja nie mialam zadnych objawow. Dowiedzialam sie dopiero na USG.

Dlatego tak schizuje w tej ciazy przed kazdym USG.


Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
 
Przepraszam że zapytam, jeśli nie chcesz, nie odpowiadaj, ale miałaś jakieś objawy wskazujące na zatrzymanie rozwoju ciąży?

@Paraplu ale super szkraby! <3

Dziewczyny założyłam wątek zakupowy! :D
WatekWątek zakupowych, a ja wszystko praktycznie mam, ale napewno coś podkupię jeszcze hehe dziewczyny jak ja zacznę pudła rozpakowywać to czuję, że będę chciała co drugą rzecz Wam pokazać :p
 
@AlexF

Hehe laduj laduj akumulatory poki mam dobry humor bo przed kolejna wizyta pewnie znow bede panikowac [emoji85] i bede potrzebowala Waszych naladowanych alumulatorow [emoji13]

A co do tych dziwnych nazw to juz tlumacze. Dzieci sa jednojajowe i beda identycze [emoji33][emoji33] 2 owodniowe to znaczy, ze kazde dziecko ma swoj wlasny balonik w ktorym sobie teraz rosnie. 1 kosmowkowe to znaczy, ze maja jedno wspolne lozysko i to najwiekszy ambaras tej ciazy bo moze to generowac komplikacje. Dlatego jest to ciaza wysokiego ryzyka z bardzo czestymi kontrolami USG aby kontrolowac czy dzieci rowno sie rozwijaja.

Najlepiej by bylo jakby kazde z dzieci mialo swoj balonik i swoje lozysko (typ 1) Wtedy nie wystepuje zespol podkradania (jedno dziecko moze dostawac wiecej krwi od drugiego).
Ja mam typ 2 - dwa baloniki i jedno lozysko.
Najtrudniejszym typem jest typ 3 - dzieci w jednym baloniku i z 1 lozyskiem. Jak dzieci sa wieksze to moga sie np. zaplatac w pepowine drugiego dziecka. Druga polowa ciazy w szpitalu i scisla kotrola dzieci.
Typ 4 - bliznieta syjamskie

@Sylviia no widzisz sama, ze to o niczym zlym nie musi swiadczyc. Moze dziewczynka sie szykuje :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No.... Tak to ja rozumiem o co kaman :D ja ładuję od Ciebie pozytywną energię bo wczoraj umierałam tak mnie brzuch bolał. Masakra, ale niestety mam macicę w tyłozgięciu i ona musi poprostu wyskoczyć z tego zagięcia pod naporem bąbelka i to boli jak szlak, plus parcie na pęcherz i odbyt no jakąś masakra poprostu :( ale nie zamulam, ładuję i byle do stycznia :-) :)
 
Gratuluję! Super, że wszystko ok:) no i tak myślę jakim cudem mój lekarz już mi płeć wywróżył skoro to był według USG 12t0d a według OM 12t2d chyba to jednak wróżba była. Bo żadnej z was lekarze nawet nie pokuszają się o sprawdzanie...
Ja się spytałam gina czy może coś już widać między nóżkami a on na to że na tym etapie jest to jeszcze niemożliwe bo nie są wykształcone.
 
reklama
WatekWątek zakupowych, a ja wszystko praktycznie mam, ale napewno coś podkupię jeszcze hehe dziewczyny jak ja zacznę pudła rozpakowywać to czuję, że będę chciała co drugą rzecz Wam pokazać :p

Ja też praktycznie mam wszystko z ubranek ale dla chłopców [emoji12] ale jak będzie córcia to będę musiała iść na zakupy [emoji5]no i wózek muszę kupić bo swój sprzedałam.

85993e3k3hsrqret.png
 
Do góry