reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

KasiaK89, i inne dziewczyny które wybierają się na wesela, ja 26.08 idę na ślub przyjaciólki i w dodatku jestem światkiem a 02.09 idziemy do mojej kuzynki i Magdzia moja będzie druhną małą więc trzeba się jakoś prezentować i sprawiłam sobie taką kieckę, nie wyglądam w niej nawet w połowie tak jak ta modelka ale nie jest źle

Chrząszczyk, ja mam taki sernik kropla rosy i na nim ta beza właśnie się tak ciągnie i z cukru robią się takie kropelki karmelu jakby rosa, może tak powinno być


coldold, miałam kiedyś podobną sytuację, samochód stary więc ubezpieczyciel orzekł szkodę całkowitą, tak też wypłacili a samochód został naprawiony we własnym zakresie i nawet parę groszy po przodu na tym wyszło

Chrząszczyk, o jak fajnie a którego się synek urodził? Moja Magdzia 15.06 byłaś ti wtedy na czerwcówkach? Nie pamiętam Cię.

Termin mam na 19.02 z OM ale miałam rozregulowane cykle i owulację widocznie później bo maluszek na usg był tydzień młodszy ale wszystkie wymiary proporcjonalne i moje dzieci zawsze wyprzedzały termin więc mam się nie martwić bo pewnie nadrobi. Jestem po dwóch cc więc teraz też jak skończę 38 tydzień to na cc pojedziemy
Mój Ignaś jest z 3 czerwca.
Twoja corcia to moja imienniczka.
Nie kojarzysz mnie z czerwcowek ponieważ mnie tam nie bylo[emoji38]Nie udzielałam się forach.
Pozdrawiam.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chrzaszczyk a u mnie tearz jak bedzienchlopak to bedzie Ignas:rolleyes: jeatem zakochana w tym imieniu:laugh2: ale jesli bedzie dziewczynka to nie wiem chcialam bardzo Klare ale od kiedy Lewandowscy tak dali swojej na imie to jeszcze nie wiem jakie. Moj chcialby Łucje ale mnie sie nie widzi:rolleyes:
 
tialana fajna kiecka. Już dwa dni siedzę na internecie i szukam jakiejś fajnej zwiewnej sukienki na lato z rękawkiem 3/4 ale nic szczególnego nie znalazłam. Za to sporo fajnych na chłodniejsze dni lecz raczej już w nie nie wejdę. Może w przyszłym roku jak zrzuce co naprodukowalam.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chrzaszczyk a u mnie tearz jak bedzienchlopak to bedzie Ignas:rolleyes: jeatem zakochana w tym imieniu:laugh2: ale jesli bedzie dziewczynka to nie wiem chcialam bardzo Klare ale od kiedy Lewandowscy tak dali swojej na imie to jeszcze nie wiem jakie. Moj chcialby Łucje ale mnie sie nie widzi:rolleyes:
Ja również jestem zakochana w tym imieniu, a w synu swoim to do grobowej deski. Owinął nas sobie, że szok. Mąż nie potrafi nawet na niego krzyknąć jak coś ostro przeskrobie.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja również jestem zakochana w tym imieniu, a w synu swoim to do grobowej deski. Owinął nas sobie, że szok. Mąż nie potrafi nawet na niego krzyknąć jak coś ostro przeskrobie.
Haha ja cos czuje ze u nas bedzie tak samo. Moj to nawet poklocic sie nie potrafi hahaha ale wiem ze bedzie najlepszym ojcem jakiego moge dac mojemu dziecku:rolleyes:
 
Ja również jestem zakochana w tym imieniu, a w synu swoim to do grobowej deski. Owinął nas sobie, że szok. Mąż nie potrafi nawet na niego krzyknąć jak coś ostro przeskrobie.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Co do imienia damskiego to tez mam problem, bo nic mi się prawie nie podoba. Mąż optuje za Hanią, a dla chłopca zaproponował Wojtus[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi się pogoda Małgosia, Kinga lub Zosia dla dziewczynki. I tu mamy zgodność co do imion dla dziewczynki. Natomiast dla chlopca nie mamy w ogóle zgodności. Mi się podoba Czarek albo Szymon, a mojemu Staś albo uwaga Sławek :D A akurat mam przeczucie, że rośnie chlopak:D

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My dla dziewczynki mamy juz wybrane- luiza, ale dla chlopca nie bardzo.

Fajna sukienka. :-) ja tez sie musze wziac wkrotce za poszukiwania. Jak bede sie lepiej czuc to pojezdze po galeriach bo ja musze poprzymierzac.
 
Do góry