reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

kruszynka28, ja mam tak samo, może w tej ciąży trochę mniej bo przy dwójce łobuzów stale mam czymś głowę zajętą ale brak objawów mnie zawsze martwi, teraz też mam ich mniej a może mniej dokuczliwe, albo tak o tym nie myślę ale są i staram się tego trzymać choć bywa ciężko. Jakby nie było każda z nas po stracie nosi ogromną ranę w sercu i w głowie, ja nie wiem czy ona się kiedykolwiek zagoi ale też nie chciałabym straszyć dziewczyn które się dobrze czują bo to wcale nie musi oznaczać coś złego, tak jak u nas
 
reklama
@mavika lo matko kochana [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] za czwartym razem to bym myslala, ze zartuja [emoji23]

K mnie wkurza bo juz 2 USG wypytuje czy trzeciego nie ma. Jakby dwojka to za malo bylo [emoji23]
Daj palec a bedzie chcial cala reke.

A co do przytulaskow to ostatnio o nas bylo 5tc, potem mialam zerowe libido. Od jakiegos tygodnia moze dluzej zaczelo wrazac ale ja sie za bardzo boje :/ radzimy sobie w inny sposob ;)


Nie ma co straszyc i objawy lubo ich brak o niczym nie swiadcza. W tamtej ciazy mialam mase objawow i co i nie udalo sie.
W tej ciazy i to blizniaczej, gdzie wszedzie pisza, ze blizniacza czesto daje wieksze objawy niz pojedyncza a ja mam jedynie bol piersi i urosly mi troche to jedyny typowo ciazowy objaw jaki teraz mam.

Bo obnizone libido czy duzy apetyt mozna podciagnac pod wiele innych sytuacji :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
No to w kwestii przytulaskow to my widocznie jacys inni jestesmy. Wstrzymanie bylo na dwa tygodnienjak byl problem z kosmowka a teraz juz normalnie. Na szczescie ja pytam na kazdej wizycie juz nasz lekarz sie smieje i mowi ze brak przeciwskazan:rolleyes:
 
Ja też praktycznie mam wszystko z ubranek ale dla chłopców
emoji12.png
ale jak będzie córcia to będę musiała iść na zakupy
emoji5.png
no i wózek muszę kupić bo swój sprzedałam.

85993e3k3hsrqret.png

Ja właśnie też mam wszystko dla chłopca i mam nadzieję na małe szaleństwo dla dziewczynki, ale póki co to mój gin orzekł, że mojej córci coś dynda między nóżkami :D

Ja będę musiała kupić podwójny wózek, ale to jeszcze czas na spacerówkę dla. Dwojga :D
 
U mnie po wizycie również wszystko super [emoji4] maleństwo rośnie i ma już 37 mm [emoji4] a jak fikał, to był piękny widok aż się wruszylam i właśnie z tych całych emocji zapomniałam zapytać lekarza o to czy bez problemu możemy się kochać [emoji39] jak to jest u Was Dziewczyny?
Z racji że jestem z tych przewrazliwionych i tego że w poprzedniej ciazy, która zakończyła się poronieniem miałam zakaz to teraz jak do tej pory post hehe
Ja mam mega libido w ciąży tylko facet za granicą i tu pech. W poprzedniej tez miałam zakaz w 1 trymestrze, a teraz gin powoli tylko powiedział mi ze radzi to robić z głową bo w spermie są jakieś substancje nazwy nie pamiętam które powodują silne skurcze macicy i pewnie stąd fakt ze jak ktoś chce przyspieszyć poród to trzeba się dużo kochać k skurcze die pojawiają. Wiec z moim niemężem (spodobało mi się to określenie)stosujemy się do rad gin przytulanki i owszem tylko finał i inny.

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Sylviia, już miałam wszystko pięknie napisane i telefon mi padł :-/ odezwę się jak położę malucha spać

mavika, pytaj, teraz mogę mówić o tym bez problemu. Nie czułam nic co mogłoby zapowiadać coś złego, czułam się wręcz rewelacyjnie o chyba o to u mnie chodziło, że za dobrze. Później w ciąży z Magdzią wiedziałam jak się czuje kobieta w ciąży a wcześniej nie miałam żadnych dolegliwości, ale tak było u mnie, jest mnóstwo kobiet które nie cierpią z powodu ciążowych dolegliwości a ciążę są zdrowe i prawidłowe. Ja też należę do tych przewrażliwionych, które wolą mieć mdłości i wszystkie kłucia i cuda na kiju ale mieć spokojną głowę.

AlexF, ja w ciąży z Pawełkiem usłyszałam w 12tugodniu "nie powinnam tego mówić na tym etapie, ale jeśli tu będzie dziewczynka to stracę wiarę w swoje kwalifikacje, facet jak nic" ;-)
Moja macica też w tyłozgięciu więc łącze się w bólu
Ja jeszcze nie tracę nadziei, że to jednak córka. Z synem od początku czułam, że chłopiec, a teraz od początku, że dziewczynka. Ale Obaczymy. Na necie foto z 12 tygodnia i dziewczynki i chłopca prawie identyczne... :D już niedługo wszysttko będzie jasne
 
Ja też praktycznie mam wszystko z ubranek ale dla chłopców [emoji12] ale jak będzie córcia to będę musiała iść na zakupy [emoji5]no i wózek muszę kupić bo swój sprzedałam.

85993e3k3hsrqret.png

Ja właśnie też mam wszystko dla chłopca i mam nadzieję na małe szaleństwo dla dziewczynki, ale póki co to mój gin orzekł, że mojej córci coś dynda między nóżkami :D

Ja będę musiała kupić podwójny wózek, ale to jeszcze czas na spacwrówkę, no chyba, że coś się trafi fajnego :-) :)
 
Sylviia, już miałam wszystko pięknie napisane i telefon mi padł :-/ odezwę się jak położę malucha spać

mavika, pytaj, teraz mogę mówić o tym bez problemu. Nie czułam nic co mogłoby zapowiadać coś złego, czułam się wręcz rewelacyjnie o chyba o to u mnie chodziło, że za dobrze. Później w ciąży z Magdzią wiedziałam jak się czuje kobieta w ciąży a wcześniej nie miałam żadnych dolegliwości, ale tak było u mnie, jest mnóstwo kobiet które nie cierpią z powodu ciążowych dolegliwości a ciążę są zdrowe i prawidłowe. Ja też należę do tych przewrażliwionych, które wolą mieć mdłości i wszystkie kłucia i cuda na kiju ale mieć spokojną głowę.

AlexF, ja w ciąży z Pawełkiem usłyszałam w 12tugodniu "nie powinnam tego mówić na tym etapie, ale jeśli tu będzie dziewczynka to stracę wiarę w swoje kwalifikacje, facet jak nic" ;-)
Moja macica też w tyłozgięciu więc łącze się w bólu

To ja się czuję ciągle tak samo, ale myślę że może dlatego że luteinę biorę? Nie uwierzę póki nie zobaczę znów :)
 
reklama
Do góry