reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
@coldold zadzwoń do ubezpieczyciela- tam się powinnaś dowiedzieć co i jak...i niw denerwuj się Skarbie [emoji182]

@Paraplu Wow cudny widok, gratuluje...ja dziś na 16:40 ale nie wiem czy będziemy zaglądać, w końcu dwa tyg temu byłam na wizycie




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
WSZYSTKO OKEJ !!!!!! [emoji7][emoji7]

Pewnie sie zaraz porycze ze szczescia jak mnie euforia pusci [emoji23]
Dzieci ciagle idealnie z OM i rowno rosna [emoji1377][emoji1377] w ciagu 10 dni urosly 12mm i teraz maja 32mm [emoji173]️[emoji173]️ jeden dzidzius sobie spal albo mial lenia dzisiaj bo widzialam tylko jak buziakiem rusza a drugi dzidzius odstawil makarene [emoji23] machal non stop raczkami i nozami. Jezu jaki to piekny, zachwycajacy i niesamowity widok! Tych uczuc opisac sie nie da! [emoji173]️[emoji173]️
Ciaza 2 kosmowkowa, 1 owodniowa. Takze im starsza ciaza tym bede miala wiecej coraz wiecej wizyt aby kontrolowac rozwoj dzieci.
Mialam dluuuugasny wywiad, bede miala robiona glukoze (w Holandii nie kazda ciezarna to ma) bo oboje rodzice mieli zdiagnozowana cukrzyce. Tez bede miala kontrolowane hormony tarczyczy z powodu mamy problemow z tarczyca. Cieszy mnie, ze o wszystkim wspomnialam teraz bo to nie sa standardowe badania a teraz mam juz wszystko w dokumentach.

Za tydzien w czwartek mam USG prenatalne, pappa i ogolna morfologie.

Jak wszystko bedzie okej to bedziemy sie rozpakowywac w 36-37tc czyli polowa stycznia.

I tymi widomosciami dzisiaj powitalismy poczatek 11 tygodnia [emoji322][emoji323][emoji64][emoji64]

10tc+0 [emoji323][emoji322][emoji323][emoji322][emoji323][emoji322]

K byl taaaaaki przejety na wizytach, ze by dnia nie starczylo na jego pytania [emoji23] musialam mu przerywac [emoji23] a cieszy jak glupi i dzisiaj zabral zdjecia dzieci do pracy bo za tydzien tez chce wziac pol dnia wolnego na USG no i musi podac sensowny powod tak czestych teraz zwolnien na kilka godzin. Zeby krzywo nie patrzyli i zeby nie robili mu problemow.

A to nasze Cuda [emoji173]️[emoji173]️

Dzidzius nr 1
1500545356-aaaaaa.jpeg


Dzidzius nr 2
1500545380-aaaaaa.jpeg




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Niedźwiadki [emoji16]
 
Ale mam tragiczny dzień. Mąż miał ostatnio stłuczkę, odszkodowanie ma iść z OC sprawcy (mąż jest poszkodowanym) dziś był rzeczoznawca i chce ocenić szkodę jako całkowitą. Oczywiście im się to opłaca, bo auto jest stare. Czy wiecie gdzie szukać pomocy, doradztwa? Problem polega na tym, że auto jest mojego taty, dał mi je przed ślubem, a mój mąż się nim porządził. Jestem tak nabuzowana, że płakać mi się chce. Zwłaszcza, że kompletnie się na tym nie znam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Są firmy rzeczoznawcze I możesz prywatnie ich poprosić o opinię. Chyba 300zl to kosztuje i wtedy jest cała jakas procedura tylko ja nie pamiętam jak to dalej idzie. Jak się z nimi skontaktujesz to ci wszystko powiedzą.
 
Ale mam tragiczny dzień. Mąż miał ostatnio stłuczkę, odszkodowanie ma iść z OC sprawcy (mąż jest poszkodowanym) dziś był rzeczoznawca i chce ocenić szkodę jako całkowitą. Oczywiście im się to opłaca, bo auto jest stare. Czy wiecie gdzie szukać pomocy, doradztwa? Problem polega na tym, że auto jest mojego taty, dał mi je przed ślubem, a mój mąż się nim porządził. Jestem tak nabuzowana, że płakać mi się chce. Zwłaszcza, że kompletnie się na tym nie znam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Przy szkodzie całkowitej z OC sprawcy ubezpieczyciel pomaga sprzedać pozostałości pojazdu, z odszkodowania oraz z tego co dostaniesz ze sprzedaży musisz wyjść na wartość auta na dzien szkody (wartość oczywiście przed szkodą). Chyba że zależy Wam na naprawie to musisz przedstawić kosztorys warsztatu do akceptacji ubezpieczyciela, ale kosztorys nie może przewyższac wartości auta. Jakby co zapraszam z pytaniami na priv, ubezpieczenia i likwidacja szkód to moja działka ☺️
 
Przy szkodzie całkowitej z OC sprawcy ubezpieczyciel pomaga sprzedać pozostałości pojazdu, z odszkodowania oraz z tego co dostaniesz ze sprzedaży musisz wyjść na wartość auta na dzien szkody (wartość oczywiście przed szkodą). Chyba że zależy Wam na naprawie to musisz przedstawić kosztorys warsztatu do akceptacji ubezpieczyciela, ale kosztorys nie może przewyższac wartości auta. Jakby co zapraszam z pytaniami na priv, ubezpieczenia i likwidacja szkód to moja działka [emoji5]️
Dziękuję. Odezwę się jak otrzymam decyzję i ewentualne kosztorysy z TU.
Tylko naprawa wchodzi w grę. Auto jest świetne. Niestety nie według TU.
 
Witam się i ja

Mam już córeczkę z czerwca 2012 i synka x września 2016 a to moja 4 ciąża, pierwsza zakończyła się w 12 tygodniu przez zabieg no serduszko mojego maleństwa nie biło.

Tasiorek bardzo mi przykro, wiem że teraz nie ma słów które by Cię pocieszyły ale jakbyś potrzebowała pogadać to jestem.

Kobitki wierzcie albo nie ale przeczytałam wszystkie 404 strony tego co już naskrobałyście i mam nadzieję że z Wami zostanę. Termin mam na 19.02, byłam narazie na jednej wizycie, to był wtedy 5ti3d i było już widoczne pulsowanie, następna wozuta 31.08, mam nadzieję że wszystko będzie ok
 
WSZYSTKO OKEJ !!!!!! [emoji7][emoji7]

Pewnie sie zaraz porycze ze szczescia jak mnie euforia pusci [emoji23]
Dzieci ciagle idealnie z OM i rowno rosna [emoji1377][emoji1377] w ciagu 10 dni urosly 12mm i teraz maja 32mm [emoji173]️[emoji173]️ jeden dzidzius sobie spal albo mial lenia dzisiaj bo widzialam tylko jak buziakiem rusza a drugi dzidzius odstawil makarene [emoji23] machal non stop raczkami i nozami. Jezu jaki to piekny, zachwycajacy i niesamowity widok! Tych uczuc opisac sie nie da! [emoji173]️[emoji173]️
Ciaza 2 owodniowa, 1 kosmowkowa. Takze im starsza ciaza tym bede miala wiecej coraz wiecej wizyt aby kontrolowac rozwoj dzieci.
Mialam dluuuugasny wywiad, bede miala robiona glukoze (w Holandii nie kazda ciezarna to ma) bo oboje rodzice mieli zdiagnozowana cukrzyce. Tez bede miala kontrolowane hormony tarczyczy z powodu mamy problemow z tarczyca. Cieszy mnie, ze o wszystkim wspomnialam teraz bo to nie sa standardowe badania a teraz mam juz wszystko w dokumentach.

Za tydzien w czwartek mam USG prenatalne, pappa i ogolna morfologie.

Jak wszystko bedzie okej to bedziemy sie rozpakowywac w 36-37tc czyli polowa stycznia.

I tymi widomosciami dzisiaj powitalismy poczatek 11 tygodnia [emoji322][emoji323][emoji64][emoji64]

10tc+0 [emoji323][emoji322][emoji323][emoji322][emoji323][emoji322]

K byl taaaaaki przejety na wizytach, ze by dnia nie starczylo na jego pytania [emoji23] musialam mu przerywac [emoji23] a cieszy jak glupi i dzisiaj zabral zdjecia dzieci do pracy bo za tydzien tez chce wziac pol dnia wolnego na USG no i musi podac sensowny powod tak czestych teraz zwolnien na kilka godzin. Zeby krzywo nie patrzyli i zeby nie robili mu problemow.

A to nasze Cuda [emoji173]️[emoji173]️

Dzidzius nr 1
1500545356-aaaaaa.jpeg


Dzidzius nr 2
1500545380-aaaaaa.jpeg




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Super wieści!!!!Maluszki cudne,a Ty mamuśka teraz odsapnij i się tak nie stresuj [emoji6][emoji5]

Witam nowe mamusie,gratulacje!!!!!

85993e3k3hsrqret.png
 
reklama
Witam się i ja

Mam już córeczkę z czerwca 2012 i synka x września 2016 a to moja 4 ciąża, pierwsza zakończyła się w 12 tygodniu przez zabieg no serduszko mojego maleństwa nie biło.

Tasiorek bardzo mi przykro, wiem że teraz nie ma słów które by Cię pocieszyły ale jakbyś potrzebowała pogadać to jestem.

Kobitki wierzcie albo nie ale przeczytałam wszystkie 404 strony tego co już naskrobałyście i mam nadzieję że z Wami zostanę. Termin mam na 19.02, byłam narazie na jednej wizycie, to był wtedy 5ti3d i było już widoczne pulsowanie, następna wozuta 31.08, mam nadzieję że wszystko będzie ok
Witaj tialana. Również mam dziecie z czerwca 2012 tylko chlopca. Na kiedy masz termin.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry