reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
KasiaK89, i inne dziewczyny które wybierają się na wesela, ja 26.08 idę na ślub przyjaciólki i w dodatku jestem światkiem a 02.09 idziemy do mojej kuzynki i Magdzia moja będzie druhną małą więc trzeba się jakoś prezentować i sprawiłam sobie taką kieckę, nie wyglądam w niej nawet w połowie tak jak ta modelka ale nie jest źle

Chrząszczyk, ja mam taki sernik kropla rosy i na nim ta beza właśnie się tak ciągnie i z cukru robią się takie kropelki karmelu jakby rosa, może tak powinno być


coldold, miałam kiedyś podobną sytuację, samochód stary więc ubezpieczyciel orzekł szkodę całkowitą, tak też wypłacili a samochód został naprawiony we własnym zakresie i nawet parę groszy po przodu na tym wyszło

Chrząszczyk, o jak fajnie a którego się synek urodził? Moja Magdzia 15.06 byłaś ti wtedy na czerwcówkach? Nie pamiętam Cię.

Termin mam na 19.02 z OM ale miałam rozregulowane cykle i owulację widocznie później bo maluszek na usg był tydzień młodszy ale wszystkie wymiary proporcjonalne i moje dzieci zawsze wyprzedzały termin więc mam się nie martwić bo pewnie nadrobi. Jestem po dwóch cc więc teraz też jak skończę 38 tydzień to na cc pojedziemy
 

Załączniki

  • chi chi maternity female chi chi london maternity embroidered prom ___.jpg
    chi chi maternity female chi chi london maternity embroidered prom ___.jpg
    144,9 KB · Wyświetleń: 78
Która z Was przez ciążę ma problem ze smalcem na łbie?
Zawsze mylam włosy codziennie teraz w tej kwesti nic się nie zmieniło ale po suszeniu były ładnie ułożone i puszyste. Teraz są cały czas oklapniete, co tu dużo gadać... są tragiczne. Już myślałam żeby pójść do fryzjera i je podciac.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zawsze mylam włosy codziennie teraz w tej kwesti nic się nie zmieniło ale po suszeniu były ładnie ułożone i puszyste. Teraz są cały czas oklapniete, co tu dużo gadać... są tragiczne. Już myślałam żeby pójść do fryzjera i je podciac.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Też myłam codziennie, ale drugiego dnia od biedy mogłam je związać i było w miarę. Teraz tego samego dnia jest koszmar.
 
zwalamy to na hormony[emoji15] w ogóle czuje się nie fajnie tak wizualnie. Jak powiedziałam o tym mezowi to stwierdził, że przesadzam. Według niego wyglądam ładnie. ..ale co ma powiedzieć?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny z głębokim żalem żegnam się i ja z wami....Jestem w szpitalu,jutro będę miała zabieg. Serduszko mojego dzidziusia przestało bić.
Dziękuję i trzymajcie się i dbajcie o siebie i maluszki.
Kochana ale jak to?! [emoji53] Bardzo mi przykro...
Trzymaj się i bądź dzielna! Pamiętaj ciężkie doświadczenia w życiu sprawiają że stajemy się silniejsi!
[emoji10]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
WSZYSTKO OKEJ !!!!!! [emoji7][emoji7]

Pewnie sie zaraz porycze ze szczescia jak mnie euforia pusci [emoji23]
Dzieci ciagle idealnie z OM i rowno rosna [emoji1377][emoji1377] w ciagu 10 dni urosly 12mm i teraz maja 32mm [emoji173]️[emoji173]️ jeden dzidzius sobie spal albo mial lenia dzisiaj bo widzialam tylko jak buziakiem rusza a drugi dzidzius odstawil makarene [emoji23] machal non stop raczkami i nozami. Jezu jaki to piekny, zachwycajacy i niesamowity widok! Tych uczuc opisac sie nie da! [emoji173]️[emoji173]️
Ciaza 2 owodniowa, 1 kosmowkowa. Takze im starsza ciaza tym bede miala wiecej coraz wiecej wizyt aby kontrolowac rozwoj dzieci.
Mialam dluuuugasny wywiad, bede miala robiona glukoze (w Holandii nie kazda ciezarna to ma) bo oboje rodzice mieli zdiagnozowana cukrzyce. Tez bede miala kontrolowane hormony tarczyczy z powodu mamy problemow z tarczyca. Cieszy mnie, ze o wszystkim wspomnialam teraz bo to nie sa standardowe badania a teraz mam juz wszystko w dokumentach.

Za tydzien w czwartek mam USG prenatalne, pappa i ogolna morfologie.

Jak wszystko bedzie okej to bedziemy sie rozpakowywac w 36-37tc czyli polowa stycznia.

I tymi widomosciami dzisiaj powitalismy poczatek 11 tygodnia [emoji322][emoji323][emoji64][emoji64]

10tc+0 [emoji323][emoji322][emoji323][emoji322][emoji323][emoji322]

K byl taaaaaki przejety na wizytach, ze by dnia nie starczylo na jego pytania [emoji23] musialam mu przerywac [emoji23] a cieszy jak glupi i dzisiaj zabral zdjecia dzieci do pracy bo za tydzien tez chce wziac pol dnia wolnego na USG no i musi podac sensowny powod tak czestych teraz zwolnien na kilka godzin. Zeby krzywo nie patrzyli i zeby nie robili mu problemow.

A to nasze Cuda [emoji173]️[emoji173]️

Dzidzius nr 1
1500545356-aaaaaa.jpeg


Dzidzius nr 2
1500545380-aaaaaa.jpeg




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super! Śliczne maluchy! :)

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
A mnie dzisiaj dziewczyny boli prawy jajnik... Od samego rana mam strasznie tkliwa prawa stronę. Jak robiłam obiad i niechcący się oparłam o blat to myślałam że padne z bólu. Na szczęście jutro nadprogramowa wizyta to zobaczymy czy wszystko ok...

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
reklama
@tialana witaj [emoji16]

Ja tez po dwóch CC...czy będę rodziła wcześniej nie wiem...zależy od blizny...wolałabym jednak, by skończe rozpoczęły się same

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry