reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ja sie dzis umowilam na prenatalne na 2.08. Tez mam skierowanie,wiec mysle ze beda za darmo. Powiedzcie mi bo w pierwszej ciazy robilam tylko te polowkowe,czy do badan z krwi trzeba byc tam na czczo? Nie mam wypisanych badan,ale robi sie USG i testy z krwi,tak?
 
reklama
Ja sie dzis umowilam na prenatalne na 2.08. Tez mam skierowanie,wiec mysle ze beda za darmo. Powiedzcie mi bo w pierwszej ciazy robilam tylko te polowkowe,czy do badan z krwi trzeba byc tam na czczo? Nie mam wypisanych badan,ale robi sie USG i testy z krwi,tak?

Nie trzeba być na czczo,Ja wczoraj pobierana krew miałam po 15 więc watpie żebym tak długo wytrzymala bez jedzenia [emoji5]

85993e3k3hsrqret.png
 
Ja sie dzis umowilam na prenatalne na 2.08. Tez mam skierowanie,wiec mysle ze beda za darmo. Powiedzcie mi bo w pierwszej ciazy robilam tylko te polowkowe,czy do badan z krwi trzeba byc tam na czczo? Nie mam wypisanych badan,ale robi sie USG i testy z krwi,tak?

Nie trzeba


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale mam tragiczny dzień. Mąż miał ostatnio stłuczkę, odszkodowanie ma iść z OC sprawcy (mąż jest poszkodowanym) dziś był rzeczoznawca i chce ocenić szkodę jako całkowitą. Oczywiście im się to opłaca, bo auto jest stare. Czy wiecie gdzie szukać pomocy, doradztwa? Problem polega na tym, że auto jest mojego taty, dał mi je przed ślubem, a mój mąż się nim porządził. Jestem tak nabuzowana, że płakać mi się chce. Zwłaszcza, że kompletnie się na tym nie znam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Tasiorek Boze Niunia tak bardzo mi przykro! Tulam Cie mocno [emoji8] mam nadzieje, ze maz daje Ci wsparcie bo na pewno go teraz potrzebujesz. Jakbys potrzebowala pogadac to napisz na priv.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
WSZYSTKO OKEJ !!!!!! [emoji7][emoji7]

Pewnie sie zaraz porycze ze szczescia jak mnie euforia pusci [emoji23]
Dzieci ciagle idealnie z OM i rowno rosna [emoji1377][emoji1377] w ciagu 10 dni urosly 12mm i teraz maja 32mm [emoji173]️[emoji173]️ jeden dzidzius sobie spal albo mial lenia dzisiaj bo widzialam tylko jak buziakiem rusza a drugi dzidzius odstawil makarene [emoji23] machal non stop raczkami i nozami. Jezu jaki to piekny, zachwycajacy i niesamowity widok! Tych uczuc opisac sie nie da! [emoji173]️[emoji173]️
Ciaza 2 owodniowa, 1 kosmowkowa. Takze im starsza ciaza tym bede miala wiecej coraz wiecej wizyt aby kontrolowac rozwoj dzieci.
Mialam dluuuugasny wywiad, bede miala robiona glukoze (w Holandii nie kazda ciezarna to ma) bo oboje rodzice mieli zdiagnozowana cukrzyce. Tez bede miala kontrolowane hormony tarczyczy z powodu mamy problemow z tarczyca. Cieszy mnie, ze o wszystkim wspomnialam teraz bo to nie sa standardowe badania a teraz mam juz wszystko w dokumentach.

Za tydzien w czwartek mam USG prenatalne, pappa i ogolna morfologie.

Jak wszystko bedzie okej to bedziemy sie rozpakowywac w 36-37tc czyli polowa stycznia.

I tymi widomosciami dzisiaj powitalismy poczatek 11 tygodnia [emoji322][emoji323][emoji64][emoji64]

10tc+0 [emoji323][emoji322][emoji323][emoji322][emoji323][emoji322]

K byl taaaaaki przejety na wizytach, ze by dnia nie starczylo na jego pytania [emoji23] musialam mu przerywac [emoji23] a cieszy jak glupi i dzisiaj zabral zdjecia dzieci do pracy bo za tydzien tez chce wziac pol dnia wolnego na USG no i musi podac sensowny powod tak czestych teraz zwolnien na kilka godzin. Zeby krzywo nie patrzyli i zeby nie robili mu problemow.

A to nasze Cuda [emoji173]️[emoji173]️

Dzidzius nr 1
1500545356-aaaaaa.jpeg


Dzidzius nr 2
1500545380-aaaaaa.jpeg




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ciesze się zresztą nie sądziłam, że będzie inaczej. Niechaj dzieciaczki Twoje rosną jak na drożdżach. [emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry