reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
martula1985 hahaha...cóż poradzić jak się chce [emoji6] pewnych rzeczy w ciąży nie przeskoczysz (i dosłownie i w przenośni [emoji23])


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No tak, ale znowu będzie zgaga.... ponoć jak jest zgaga, to znaczy, że dziecku włosy rosną, więc mogę przypuszczać, że mam w brzuchu dwa KUDŁATE KRASNALE [emoji23]
 
No tak, ale znowu będzie zgaga.... ponoć jak jest zgaga, to znaczy, że dziecku włosy rosną, więc mogę przypuszczać, że mam w brzuchu dwa KUDŁATE KRASNALE [emoji23]

Gwarantuje Ci ze nie ma to ze zgaga nic wspólnego...w obu pierwszych ciążach miałam zgagę niemalże od samego początku, a dziewczynki miały meszek na głowie, buszu to ja tam nie widziałam [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja po USG genetycznym. Jest wszystko dobrze! Bąbelek ma 5.36 cm i na 99% to będzie drugi chłopczyk :D i chyba moje ciche Marzenie zrobiło psikusa mamie:p za pierwszym razem jak lekarz dostawił głowicę powiedział, że wygląda na dziewczynkę i chłopca, choć ja widziałam dziewczynkę, a za chwilę dosstaawiaa, a tu baam, mówi chłopiec! Hehe ale może jeszcze zmieni zdanie wszak pomyłki się zdarzają, a to dopiero 12tc :-D
Dostałam profilaktycznie luteinę na dwa tygodnie z racji bóli brzucha, mam macicę w tyłozgięciu i już przeciętą raz i to może dawać takie dolegliwości bólowe. Gin mi powiedział, że jeśli nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi.

No i mówię, że będziemy się ciąć, a on, że jak się uprę to mogę próbować rodzić SN, a ja w śmiech i mówię mu, że własnie uparłam się na cc:D na co on: no dooooobra!
Wow super ile już wiesz i maluch jaki duży ☺️ oby tak dalej wszystko szło dobrze
 
@pyzunia trzymaj się tam, odpoczywaj i śpij ile wlezie, potem będziesz o tym marzyć jak maluchy przyjdą na świat. To prawda czasem tak bywa że jest stan zapalny a my tego nie czujemy dopóki się na maksa nie rozwinie. Tak więc w gruncie rzeczy to dobrze że cię tam przebadali i zostawili.

@martula moje oboje też prawie bez włosów się urodzili a zgage miałam straszną całe ciąże.

@AlexF cieszę się że dziecinka w porządku. To już są rozwinięte genitalia na tym etapie że można rozpoznać płeć? Który to u ciebie tydzień?
 
Dzień dobry Dziewczynki! [emoji4]
U mnie dzisiaj zapowiada się piękny dzień [emoji4]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Witam witam. Ojjj wlasnie wstalam a tak dobrze mi sie spalo. Dzis jest dzien idealny. Zero duchoty zobaczymy co bedzie dalej ale zdaje sie ze dzis beda u mnie mega porzadki:rolleyes:
 
Rozumiem, ja w pierwszej ciąży też zalatwiałam cc, choć suma sumarum i tak musiałam je mieć. A rozmawiałaś już ze swoim lekarzem? Mój gin jak powiedziałam, że chcę cc to wysłała mnie do psychiatry... I zmieniłam lekarza :)
Jeszcze z lekarzem nt cc nie rozmawiałam. Podejmę rozmowę
ok. 20 tc. Teraz jest za wcześnie.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Shemshi
Bąbelek rośnie jak szalony bo 7.07 miał 3,75 cm, wczoraj 17.07 5,36 cm. Już ładnie widać główkę, rączki, nóżki. USG jeszcze dowcipnie robione,lekarz mówił, że to za wcześnie na to, żeby przez brzuch robić. Za dwa tygodnie idę na wizytę i wtedy mówił, że już przez brzuch będzie USG. Macica w tyłozgięciu niedość, że stawia opór przed rozrostem jak każda to jeszcze dodatkowo musi wyprostować się i wyskoczyć z tego zagięcia, w pierwszej ciąży była tragedia tak mnie brzuch bolał zanim nie wyprostiwała się macica, teraz jest względnie....

Leila.jm
U mnie wczoraj wg OM 12t2d, a według USG 12t równo. Co do płci to ja sama nie wiem. Fakt, że genialia rozwijają się już wcześniej, ale czy to już pewne? Mój lekarz ma bardzo dobry sprzęt, doświadczenie też spore, naszym znajomym w 3 przypadkach na tak wczesnym etapie nie pomylił się. Ale jak pierwszy raz najechał na krocze malucha to powiedział, że wygląda i na to i na to, a dopiero za drugim razem jak najechał to stwierdził, że bąbelek inaczej ułożył się i jednak na chłopca wygląda. Pokazał dwie prostopadłe owalne kształty, twierdzi że na dziewczynkę były by równoległe... Cóż to jeszcze nie na 100% ale na 99% więc może jeszcze za dwa tygodnie zmieni zdanie i będzie córka. A jak nie to trudno, nie będzie mi dane mieć córeczki, a będę Mamą dwóch łobuzów synusiów :D

Chrząszczyk
Ale jeśli odmówi Ci to zostaniesz przy porodzie SN czy będziesz wtedy szukać innego lekarza?
 
reklama
Shemshi
Bąbelek rośnie jak szalony bo 7.07 miał 3,75 cm, wczoraj 17.07 5,36 cm. Już ładnie widać główkę, rączki, nóżki. USG jeszcze dowcipnie robione,lekarz mówił, że to za wcześnie na to, żeby przez brzuch robić. Za dwa tygodnie idę na wizytę i wtedy mówił, że już przez brzuch będzie USG. Macica w tyłozgięciu niedość, że stawia opór przed rozrostem jak każda to jeszcze dodatkowo musi wyprostować się i wyskoczyć z tego zagięcia, w pierwszej ciąży była tragedia tak mnie brzuch bolał zanim nie wyprostiwała się macica, teraz jest względnie....

Leila.jm
U mnie wczoraj wg OM 12t2d, a według USG 12t równo. Co do płci to ja sama nie wiem. Fakt, że genialia rozwijają się już wcześniej, ale czy to już pewne? Mój lekarz ma bardzo dobry sprzęt, doświadczenie też spore, naszym znajomym w 3 przypadkach na tak wczesnym etapie nie pomylił się. Ale jak pierwszy raz najechał na krocze malucha to powiedział, że wygląda i na to i na to, a dopiero za drugim razem jak najechał to stwierdził, że bąbelek inaczej ułożył się i jednak na chłopca wygląda. Pokazał dwie prostopadłe owalne kształty, twierdzi że na dziewczynkę były by równoległe... Cóż to jeszcze nie na 100% ale na 99% więc może jeszcze za dwa tygodnie zmieni zdanie i będzie córka. A jak nie to trudno, nie będzie mi dane mieć córeczki, a będę Mamą dwóch łobuzów synusiów :D

Chrząszczyk
Ale jeśli odmówi Ci to zostaniesz przy porodzie SN czy będziesz wtedy szukać innego lekarza?
Zostane przy SN.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry