reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Witam wieczornie :)
Ja dzisiaj cały dzień w łóżku, boli mnie głowa od rana, wzięłam apap ale takie coś na mnie nie działa. Zaraz idę spać i mam nadziej że jutro będę bez bólu.
Dzisiaj robiłam badania bo w czwartek wizyta u gina.
Glukoza wyszła 79, toksoplazmoza igg i igm ujemne, tak więc jestem zdrowa ale trzeba się pilnować żeby się nie złapać. Reszta wyników ok, tylko hemoglobina delikatnie poniżej normy. Wiem że to moja wina bo moja dieta uboga w żelazo ale ja mam problemy z jedzeniem czegokolwiek i tylko to na co mam fazę mi wchodzi.
Poza tym wyproznianie jak u większości z was ehhh
Co do porodów to oba u mnie SN, I teraz tylko siła wyższa może mnie zmusić do CC.
U mnie oboje urodzili się prawie 3 tygodnie wcześniej, syn miał być marcowy a jest lutowy, tak więc teraz może być styczniowy hehe
 
Co zrobią z CRP? Jak się w ogóle czujesz?
Ja czuje sie wporzadku troche wiecej podsypiam ale co by tu innego robic.
Zobacze co zrobia z tym CRP dzis na wizycie. Dostaje jakies globulki na noc dopochwowo niby na zapalenie.Tylko ze mnie nic tam nie piecze nie swedzi a mocz ok.
Juz z tego jestem glupia.Dam Wam znac po wizycie.
 
reklama
Witam wieczornie :)
Ja dzisiaj cały dzień w łóżku, boli mnie głowa od rana, wzięłam apap ale takie coś na mnie nie działa. Zaraz idę spać i mam nadziej że jutro będę bez bólu.
Dzisiaj robiłam badania bo w czwartek wizyta u gina.
Glukoza wyszła 79, toksoplazmoza igg i igm ujemne, tak więc jestem zdrowa ale trzeba się pilnować żeby się nie złapać. Reszta wyników ok, tylko hemoglobina delikatnie poniżej normy. Wiem że to moja wina bo moja dieta uboga w żelazo ale ja mam problemy z jedzeniem czegokolwiek i tylko to na co mam fazę mi wchodzi.
Poza tym wyproznianie jak u większości z was ehhh
Co do porodów to oba u mnie SN, I teraz tylko siła wyższa może mnie zmusić do CC.
U mnie oboje urodzili się prawie 3 tygodnie wcześniej, syn miał być marcowy a jest lutowy, tak więc teraz może być styczniowy hehe
U mnie też toxo ujemne niestety, a myślałam że jak ma się kota to na pewno się przechorowalo :) ale jak widać koty są w większości niewinne, a najczęstszym winowajcą jest mięsko ;) glukozę mam zawsze ok 70, co ciekawe godzinę po śniadaniu miałam 70 [emoji12] ale w domku jak mierzyłam na czczo to 74. Mi na teście obciążenia glukoza spadła do 50 po godzinie. ciekawe czy jak robiłam to 4 miesiące temu to czy teraz będę musiała powtarzać. Mam nadzieję, że nie, bo po tym badaniu byłam jak pijana :(


Dziewczyny ja po USG genetycznym. Jest wszystko dobrze! Bąbelek ma 5.36 cm i na 99% to będzie drugi chłopczyk :D i chyba moje ciche Marzenie zrobiło psikusa mamie:p za pierwszym razem jak lekarz dostawił głowicę powiedział, że wygląda na dziewczynkę i chłopca, choć ja widziałam dziewczynkę, a za chwilę dosstaawiaa, a tu baam, mówi chłopiec! Hehe ale może jeszcze zmieni zdanie wszak pomyłki się zdarzają, a to dopiero 12tc :-D
Dostałam profilaktycznie luteinę na dwa tygodnie z racji bóli brzucha, mam macicę w tyłozgięciu i już przeciętą raz i to może dawać takie dolegliwości bólowe. Gin mi powiedział, że jeśli nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi.

No i mówię, że będziemy się ciąć, a on, że jak się uprę to mogę próbować rodzić SN, a ja w śmiech i mówię mu, że własnie uparłam się na cc:D na co on: no dooooobra!

Super, ale już duży chłopak, jednak te 2 tygodnie różnicy to przepaść :D też mam w tyłozgięciu i to rzeczywiście trochę lipa, bo lubi uciskać gdzieś na nerwy i mnie plecy bolą. Po za tym gorzej widać bąbla na USG, bo jest dalej skubany. Ale macica się prostuje pozniej i już będzie normalna. Czy USG genetyczne jest już robione przez brzuch? Tak mnie to zastanawia.
Ja czuje sie wporzadku troche wiecej podsypiam ale co by tu innego robic.
Zobacze co zrobia z tym CRP dzis na wizycie. Dostaje jakies globulki na noc dopochwowo niby na zapalenie.Tylko ze mnie nic tam nie piecze nie swedzi a mocz ok.
Juz z tego jestem glupia.Dam Wam znac po wizycie.
Crp świadczy o stanie zapalnym, więc dopóki go nie zwalcza to będzie podwyższone. Nawet od zęba może być podwyższone. Nie każda infekcje czuć, zwłaszcza lekki stan zapalny gdzieś, ale crp wskazuje, że gdzieś tam jest. Dobrze, że Cie wzięli do tego szpitala, bo byś pewnie się nie dowiedziała, a tak pobadają, wyleczą i wypuszcza :) trzymaj się ciepło i odpoczywaj :) bóli strasznie ci współczuję, bo rzeczywiście 3 dzieciaczki potrzebują miejsca...
 
Do góry