reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ajjj Dziewczyny Drogie... Powiedzcie mi, czy to tylko ja jestem taka dziwna, że przeraża mnie wizja wielkiego brzucha? Ostatnio obesysjnie oglądam zdjęcia brzuszków innych dziewczyn i zamiast przyzwyczajać się do tej myśli, jest coraz gorzej. Szczególnie, że i u mnie w końcu coś ruszyło do przodu (ale jeszcze ciężko stwierdzić czy to ciąża czy się po prostu zapasłam[emoji12]).

Żeby nie było wątpliwości - na dzidziusia cieszę się ogromnie :)
 
reklama
Jaki Wam wyszedł poziom glukozy bez obciążenia?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

91,4- prawie, prawie, ale jednak się udało

Ajjj Dziewczyny Drogie... Powiedzcie mi, czy to tylko ja jestem taka dziwna, że przeraża mnie wizja wielkiego brzucha? Ostatnio obesysjnie oglądam zdjęcia brzuszków innych dziewczyn i zamiast przyzwyczajać się do tej myśli, jest coraz gorzej. Szczególnie, że i u mnie w końcu coś ruszyło do przodu (ale jeszcze ciężko stwierdzić czy to ciąża czy się po prostu zapasłam[emoji12]).

Żeby nie było wątpliwości - na dzidziusia cieszę się ogromnie :)

Hmmm...mnie nie przeraża, może dlatego, ze to trzecia ciąża, chociaż jak sobie przypominam pierwsza tez nie byłam przerażona a czekałam na brzuch z niecierpliwością [emoji6]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Dotkass i inne mamuśki w 3-ciej ciąży - szacunek weteranki ;) naprawdę podziwiam!

Dla mnie to zupełna nowość, do tego całe życie brzuch miałam w zadzie płaski, a teraz z takim mikro do przodu czuję się dziwnie. Może po przekroczeniu granicy: "przytyło się, a może jednak to ciąża?" będzie lepiej :)
 
Ajjj Dziewczyny Drogie... Powiedzcie mi, czy to tylko ja jestem taka dziwna, że przeraża mnie wizja wielkiego brzucha? Ostatnio obesysjnie oglądam zdjęcia brzuszków innych dziewczyn i zamiast przyzwyczajać się do tej myśli, jest coraz gorzej. Szczególnie, że i u mnie w końcu coś ruszyło do przodu (ale jeszcze ciężko stwierdzić czy to ciąża czy się po prostu zapasłam[emoji12]).

Żeby nie było wątpliwości - na dzidziusia cieszę się ogromnie :)

No to ja się przyznam, że też. Ale ja generalnie chyba boję się wszelkich zmian. Nawet włosy mam prawie do pasa już od liceum, figurę zresztą też ;) dziwnie będzie z takim ogromnym brzucholem. Ale nie martw się, mamy dużo czasu żeby się przyzwyczaić ;)

A oto i człowiek, całe 3 cm człowieka :D
1500312013-aaaaaa.jpeg
 
No to ja się przyznam, że też. Ale ja generalnie chyba boję się wszelkich zmian. Nawet włosy mam prawie do pasa już od liceum, figurę zresztą też ;) dziwnie będzie z takim ogromnym brzucholem. Ale nie martw się, mamy dużo czasu żeby się przyzwyczaić ;)

A oto i człowiek, całe 3 cm człowieka :D
1500312013-aaaaaa.jpeg

Sama słodycz. Nie mogę się doczekać. Przeraża mnie myśl, że może jest martwe a ja i tym nie wiem. Nie mogę się pozbyć tej myśli.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
91,4- prawie, prawie, ale jednak się udało



Hmmm...mnie nie przeraża, może dlatego, ze to trzecia ciąża, chociaż jak sobie przypominam pierwsza tez nie byłam przerażona a czekałam na brzuch z niecierpliwością [emoji6]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kurde ja mam 91 i się trochę martwię. Czytałam, że do badania wypada się przygotować, a ja wczoraj wieczorem żarłam Cheetosy i owoce kandyzowane. Muszę chyba zbadać jak trzeba.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jaki Wam wyszedł poziom glukozy bez obciążenia?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U mnie było 94,gin kazała zrobić krzywą i wyszło ok. Na szczęście cukrzyca wykluczona. ☺️ ten podwyższony cukier zwaliłam na truskawki, które jadłam na potęgę jakiś cały tydzień przed badaniem ☺️
 
No to ja się przyznam, że też. Ale ja generalnie chyba boję się wszelkich zmian. Nawet włosy mam prawie do pasa już od liceum, figurę zresztą też ;) dziwnie będzie z takim ogromnym brzucholem. Ale nie martw się, mamy dużo czasu żeby się przyzwyczaić ;)

A oto i człowiek, całe 3 cm człowieka :D
1500312013-aaaaaa.jpeg

Małe wielkie cudo [emoji16]

@Dotkass i inne mamuśki w 3-ciej ciąży - szacunek weteranki ;) naprawdę podziwiam!

Dla mnie to zupełna nowość, do tego całe życie brzuch miałam w zadzie płaski, a teraz z takim mikro do przodu czuję się dziwnie. Może po przekroczeniu granicy: "przytyło się, a może jednak to ciąża?" będzie lepiej :)

Kochana zawsze miałam płaski brzuch i talie osy, pierwsze dziecko urodziłam mając 27 lat...

Sama słodycz. Nie mogę się doczekać. Przeraża mnie myśl, że może jest martwe a ja i tym nie wiem. Nie mogę się pozbyć tej myśli.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Hej, ZABRANIAM tak myśleć...myślimy tylko pozytywnie, złe myśli wrzucamy do wora

Kurde ja mam 91 i się trochę martwię. Czytałam, że do badania wypada się przygotować, a ja wczoraj wieczorem żarłam Cheetosy i owoce kandyzowane. Muszę chyba zbadać jak trzeba.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nie przejmuj się, wynik jest w normie, górnej bo górnej, ale normie...będziesz robiła kolejne badania zobaczysz jakie będą wyniki. Pierwsze słyszę, ze trzeba się przygotować do tego typu badania...później jak się robi w późniejszych tygodniach i z obciążeniem najgorsze jest wypicie glukozy...w każdym razie wynik pozostawić do obserwacji, nie ma czym się martwić w tej chwili...może jeszcze spaść [emoji16]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie było 94,gin kazała zrobić krzywą i wyszło ok. Na szczęście cukrzyca wykluczona. [emoji5] ten podwyższony cukier zwaliłam na truskawki, które jadłam na potęgę jakiś cały tydzień przed badaniem [emoji5]

No w takim przypadku miałaś przekroczony to normalne, ze trzeba było sprawdzić...dobrze ze po sprawdzeniu wyszło ok [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Shemshi, fajny ten Twój człowiek, taki... kształtny :) i rąsie, i nózie też ma, huh! [emoji7]

@coldold - cicho tam! Podkradając słówko Shemshi, wszystko z Twoim człowiekiem na pewno dobrze. Dlaczego miałoby być inaczej? Jakieś obiawy tego najgorszego?

W momentach zwątpienia jestem wdzięczna za moje obolałe cycki. Są dla mnie takim domowym testem - pomacam, jak nadal bolą to wszystko musi być dobrze :)
 
Do góry